Reklama

Podvazky a punčochy

Pavel (Pá, 13. 2. 2004 - 11:02)

Ne nahodou z Brna?

Tom (Pá, 13. 2. 2004 - 09:02)

Pánové, budete kupovat punčochy k Valentýnu svým slečnám/ženám? Pochlubte se... (Dámy se pak taky můžou chlubit :) )

jarka (Út, 10. 2. 2004 - 18:02)

Ja jsem z Jizni Moravy.

Pavel (Po, 9. 2. 2004 - 17:02)

Jarko, z jake casti Moravy jsi?

jarka (Ne, 8. 2. 2004 - 19:02)

Zdravím.Tož doufám, že si vzpomínáte, psala jsem, že nosím jen ty bavlněný gaťky. A musím se vám s něčím svěřit!!!! Je to fakt!!!! Chlapi!!! Ty podvazky a punčochy s krajkou berou nejen mě, ale i mého ogara!Na plese jsem byla královnou.Mám korzet a pěknou snůšku punčoch..cítím se moc sexy (to jsem ještě nikdy neřekla).Tak všem nositelkámahojz Moravy!jarka

Marty (St, 4. 2. 2004 - 14:02)

Ještě jednou zkouším dota na přítomné dámy. Chtěl bych své přítelkyni věnovat k Valentýnu podv. pás a punčochy, nebo aspon samodržící. Poradí mi prosím některá z dam, jak se určuje velikost, popřípadě nějaký internetový obchod ? Prosím dámy, udělejte si chvilku a porade mi ... Moc rád bych jí a vlastně i sobě udělal radost, děkuji předem.

Honza (St, 4. 2. 2004 - 12:02)

tak ta Míša se asi neozve....

Honza (St, 4. 2. 2004 - 12:02)

tak ta Míša se asi neozve....

Peto (Po, 2. 2. 2004 - 09:02)

No tak ma vlna nahodou zaviala tuna k tejto diskusii a myslim ze by som mohol trosku prispiet aj ja k teme. U nas na Slovensku som este nevidel zenu co by nosila puncochy len tak cez den a pritom prve co si na zene pozriem su jej nozky. Pancuchy na zenach sa mi tiez velmi pacia, len je fakt pravda ze medzi nimi vladnu dost velke predsudky. Ilustroval by som to na mojej manzelke, ktorej som raz kupil na vianoce podvazkovy pas s pancuchami. Ked si to rozbalila tak jednoducho povedala ze by sa v tom citila ako "kurva" ,prepacte za vyraz, a v zivote si to neoblecie. Takze som mal pokazene cele Vianoce. Nie ani z toho ze som ju v tom nevidel, ale z toho ako reagovala na darcek. Inak tuna na slovenku sa puncochy daju teraz kupit asik len v sexsopoch. Ja som to vtedy sice kupil v specializovanom obchode, kde ma to vyslo skoro na 3 tisicky, ale teraz ked idem okolo tak ten obchodik uz neexistuje. Ked si pomyslim aka odozva zien je u nas tak sa ani necudujem.A priznam sa ze manzelka od sobasa sa dost zmenila ohladom toho ze uz nema potrebu sa mi pacit tak ako kedysi. Raz ked sme sli na ples, na moje odporucanie ze sa mi viac pacia tie pekne satenove saty co nosila este za slobodna tak jednoducho povedala ze ona sa v prvom rade musi pacit sama sebe a jej sa to uz nepaci.... Neviem chlapi ci mate rovnake skusenosti so zenami a ci je to normalne, ale ja si myslim ze nie. To iste je aj pri podvazkoch a puncoskach. Muzom sa to jednoducho paci a su z toho hotovi. Tak to je asik tak zatial setko. Majte sa dobre a zienky v cechach...prosim robte troska osvetu aj tu na Slovensku , plese. Majte sa dobre Cavko Peter

cherry (Ne, 1. 2. 2004 - 21:02)

Jo me se to zda byt super a sexi! Ja osobne jsem je na sobe nikdy nemela, ale v blizke dobe si je chci poridit! Rozhodne nejsem lesba, ale nejen, ze se me zdaji byt sexi a pritazlive, ale i elegantni, damske, noblesni a luxusni. Je to neco jako z vyssich urovni. Ale hlavni problem je cena! Mam hodne kamaradek, kterym se to libi, ale z financnich duvodu by si je nemohli porizovat...!

Honza (Pá, 30. 1. 2004 - 15:01)

:-)))Míša...:-)))

honza (Čt, 29. 1. 2004 - 18:01)

Myslím,že bych ještě moc jednou rád poprosil Míšu, jestli by se mi mohla ozvat na mail.Rád bych se jí na něco zeptal.Díky.

Honza (Čt, 29. 1. 2004 - 11:01)

Tedy holky, Vy nám chlapům dáváte...:-))))krásně se to čte, fakt, a Ty představy:-))))Cákryš, takovou holku v podvazkách mít doma.....:-))))Žeby mě fakt žádná nechctěla:-)??

Janina (Čt, 29. 1. 2004 - 11:01)

Já mám va kanclu 19°-21°C, a je to v pohodě ..., stejně jsem se do tedka v práci převlékala s punčocháčů do punčoch, ted už nemusím, huráááá ...

Jana* (Čt, 29. 1. 2004 - 10:01)

No jo, ale mně je strašná zima i v kanclu. Nikdy v zimě moc netopíme, a tak se to bez kalhot a svetru nedá zvládnout.. :o( Až se oteplí, vyrazím v punčochách :o)

Janina (Čt, 29. 1. 2004 - 09:01)

Pro KL - jak to myslíš s kozačkama ? Nosím je skoro stále a ziminka mi v nich není ... Jinak jsem to riskla, přesto že u nás v Klatovech je zima jak hrom, jsem druhý den jen v punčochách a sukýnce ..., náááááádhera, nemusím se už v práci převlékat, vřele doporučuji všem, fakt se v kabátu teplo nahoře drží.

KL (Čt, 29. 1. 2004 - 00:01)

Pavle, můžeš mi říci, jak vypadá a hlavně kde se sežene podvazkový pás se šesti úpony? Asi k mým oblíbeným pevným silonkám - opravím tě v názvu -Katarica by se možná opravdu hodil. Mám nový dost krátký kostým a abych se v něm dobře cítila potřebuji, aby delší punčochy super držely.

KL (St, 28. 1. 2004 - 17:01)

Janině a dalším. Podvazky nosím i v zimě a o zdraví se nebojím. Dokonce i v těchto mrazech. Máte-li dlouhý kabát nebo kožich, vůbec v tom není zima, zkuste to. Teplo zůstane nahoře. Spíš je problém v módních kozačkách, ale to s tím nesouvisí. Všimla jsem si, že většina žen a dívek nosí krátké kabátky, nebo bundy, což samozřejmě s krátkou sukní a punčochami nejde k sobě. Naopak, neumím si představit přijít do přetopené kanceláře v punčocháčích. A víte co je ještě výhoda punčoch? První jarní teplo a nemáte-li opálené tělo ze solárka, punčochy to vyřeší. Je to děs, dívat se na ty první bílé nohy naboso.

Honza (Út, 27. 1. 2004 - 12:01)

Ahojky Míšo:-)Zdraví Tě Honza.Je mi 37 a jsem z Prahy.Máš pocit, že by jsi mi tu mohla nechat mail, nebo se mi ozvat???Díky.H*

Jana* (Út, 27. 1. 2004 - 10:01)

Já nosím punčochy jenom za teplejšího počasí, v zimě vůbec, za nastydnutí mi to fakt nestojí..

Reklama

Přidat komentář