Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Libor. T. (St, 29. 12. 2021 - 19:12)

No, odpovím ti sólo. Přišla s tím moje žena, neplánovaně jsme to přepli a zrovna tam ten film začínal a tak jsem se s ní díval a občas ani nedíval ,protože to nešlo ale byl jsem blízko člověka ,kterého miluji a chtěl jsem sdílet s ní své prožitky. Ano, mohl jsem odejít nebo to přepnout, ale nějak ten pocit společného sdílení byl silnější

Simona (St, 29. 12. 2021 - 20:12)

Až teď jsem tě otevřela. Máš mou podporu i přes Doktorku, ale víc pisnu ještě teď soukr.

No, (St, 29. 12. 2021 - 20:12)

děkuji. Máš to ve své moci. Oceňuji,že jsi se snad poprvé zmínil, že to řešíte spolu se ženou. To ti také pomůže zdolat podobná úskalí

Radka (St, 29. 12. 2021 - 09:12)

Ahoj Libore. Film jsem neviděla, ale jen jsem si to vygooglila a přečetla recenze a obsah... to bych asi prožívala taky hluboce. Libore, co budeš dnes dělat? Chce to něčím přebít. Přírodu, saunu, sex..., houby, jen ne podobný filmy. Že se o tebe nemusím bát? Ozvi se brzy

Návštěvník (St, 29. 12. 2021 - 09:12)

Proč se také nebojíte o své blízké,ale jak tak přemýšlím,tak to byste se tady nemohli zviditelnit,že.

Daniela (St, 29. 12. 2021 - 09:12)

To je neuvěřitelné. Já jsem to včera viděla taky a v první chvíli jsem si pomyslela a bála se, jestli na to náhodou nekoukáš taky, protože by tě to zranilo a vím, že jsi psával, že na Noe koukáš. Libore, to byl na mě film, který jsem nedala a obrečela jsem ho a můj muž taky. A to jsme celkem racionální lidi. Ten film tě musel dostat a myslím, že bys na podobné filmy neměl koukat. Ještě nejsi připraven na takový silný příběhy, to zamává i drsňákem a ty jsi fakt cíťa. Mám k tomu ještě něco, ale to ti s dovolením napíšu na mail přímo

Simona (Út, 28. 12. 2021 - 20:12)

Libore, přemýšlím ještě když koukáš na ty čápy v Africe, jestli pak z toho nejsi ještě víc smutný. Jaký u toho máš pocity? Díky za odpověď

Návštěvník (Út, 28. 12. 2021 - 20:12)

Chce se mu čůrat a přemýšlí, že by si mohl doplnit vzdělání a zjistit si, kde čápi hnízdí

Miro (Út, 28. 12. 2021 - 21:12)

Jak se na tebe koukám, nepotřeboval bys doplnit vzdělání ty, když už ti chybí přirozená slušnost v diskuzi?

Bea (Út, 28. 12. 2021 - 23:12)

Souhlasím. Pouze se vysmívá a ironizuje. A sám toho v životě asi moc nedokázal.

Simona (Út, 28. 12. 2021 - 19:12)

Diky Libore a Filipe. Odkazy jsou zajímavé, počkám si až bude den. Příjemný večer taky přeji

Návštěvník (Út, 28. 12. 2021 - 18:12)

Libore a jak se ti daří?

Pavkol (Út, 28. 12. 2021 - 18:12)

to je na diskuzi jak kluk holka čůrá.Dobrý čtení na představy

Návštěvník (Út, 28. 12. 2021 - 17:12)

Ten odkaz je táák úžasný, Liborku. Tak hlavně, že má Majka doklad. To je zásadní. Kdy se sešli ví celý internet.

Návštěvník (Út, 28. 12. 2021 - 17:12)

On si Liborek rád dělá legraci. Ale je fajn, že nám "jeho obdivovatelé" vždy připomenou, o koho se jedná

Návštěvník (Út, 28. 12. 2021 - 16:12)

A tys tam jako byl opravdu? Jak jsi psal jak jste tam jeli s Klárou a rodinou?

Libor. T. (Út, 28. 12. 2021 - 16:12)

A ten odkaz, jsem technický střevo a moc to neumím , tak snad teď... https://www.skylinewebcams.com/en/webcam/zanzibar/zanzibar-north/nungwi/nungwi-beach.html

Pavlína (Út, 28. 12. 2021 - 17:12)

Ten odkaz je moc hezký. A souhlasím s Mirkem, na žádný Návštěvníky, co jen rýpou nereaguj

Mirek (Út, 28. 12. 2021 - 16:12)

Ahoj Libore, koukám se na ten Zanzibar, tvl, hned bych tam jel a na to jak je covid je tam teda dost lidí. Chci říci, že se nemusíš nějakým potrhlýmu Návštěvníkovi zpovídat. Ať jde do háje s těmi svými pochybnostmi. Hele drž se a na pohodu!

Libor. T. (Út, 28. 12. 2021 - 16:12)

Nakoukl jsem a vidím, že je zde živá diskuze. Návštěvníku, o mé pracovní aktivity se nestrachuj a o papírování taky ne, mám na to svou pracovnici, která se o to stará a dohlíží na to, aby vše sedělo. Přesto nedávno byla u mě kontrola a dostal jsem pokutu za nesprávně označenou ceduli,ale co se týká výkazů, faktur atd, to bylo samozřejmě ok. Filipe, ten odkaz je hezký a občas se na něj také dívám. Ty čápi tam nejsou denně,ale je to příjemné být s nimi takto i na dálku propojen do reálu. Já ti a vám dalším nakonec dám taky jeden odkaz. Je to na Zanzibar, provincie Nungwi a bude tam asi nyní pěkný západ Slunce. To si pouštím tuto live cameru ráno i večer , kdyby nebyl covid, hned bych se někam dolů za teplem se ženou vydal ,i třeba tam, je tam opravdu nádherně. Hezký večer vám všem

Reklama

Přidat komentář