Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Pavkol (Út, 21. 12. 2021 - 10:12)

a hlavně máš pravdu že kdybych se zeptal na prsa tak je lepší je vidět a u volný holky si i sáhnout než si o tom jenom psát. Ještě jednou se ti omlouvám za svou otevřenost a bezprostřednost ale přesto jsem moc rád že mě zatím celkem chápeš.

Dája (Út, 21. 12. 2021 - 10:12)

9:51 nebylo ode mě. Nechceš se radši poznat přímo?

Pavkol (Út, 21. 12. 2021 - 10:12)

klidně ale já jen zkoušel že když mi prošla otázka na čůrání na co všechno se můžu ještě zeptat. Bál jsem se že kdybych se jen tak zeptal na to druhé tak by ses naštvala a byl by konec a to bych fakt nerad když mě zatím celkem chápeš.

Pavkol (Út, 21. 12. 2021 - 10:12)

jsem zarostlej. já tušil že narazím ale s tím čůráním si mi udělala radost

Pavkol (Út, 21. 12. 2021 - 09:12)

ale jednu jinou otázku bych podat mohl i když ta mi asi taky když si zadaná neprojde tam kde čůráš resp. v okolí si chlupatá nebo holá?

Dája (Út, 21. 12. 2021 - 09:12)

Nejsem ani jedno. Roste mi tam pšenice a v zimě jmelí. Je to tak stylové, používám vhodnou kosmetiku. Stačí Pavle? A co tam roste tobě?

Pavkol (Út, 21. 12. 2021 - 08:12)

ty jsi fakt úžasná Dájo s tebou se dá fakt mluvit o všem kdybych věděl že nenarazím zeptal bych se ještě na něco ale protože tě nechci jako holku která se mnou komunikuje ztratit tak asi zůstaneme jen u tohohle

Dája (Út, 21. 12. 2021 - 08:12)

Bylo a v noci taky.

Pavkol (Út, 21. 12. 2021 - 09:12)

Každopádně dík za odpověď Dájo a budu se těšit na naši další komunikaci to moje polemizování ani tu otázku nemusíš akceptovat jen jsem váhal jak daleko smím zajít

Pavkol (Út, 21. 12. 2021 - 08:12)

to je od tebe hezké Dájo. Bylo dneska už nějaké ranní čůrání do záchodu?

Dája (Út, 21. 12. 2021 - 08:12)

Pavlíku, myslím na tebe. Ty musíš být hezký a hodný kluk

Návštěvník (Út, 21. 12. 2021 - 08:12)

Sice nevim ktery pavkol je pravy, ale prava Sarka, kvuli ktere to to par lidi cte, se do patku rozloucila. Dodrz slovo a vyser se na to do patku taky. Pak se tu treba sejdeme.

Šárka (Út, 21. 12. 2021 - 08:12)

Rozloučila jsem se do minulého pátku, ale protože se tu na charakteru diskuse nic nezměnilo, tak jsem odmlčení prodloužila. Psala jsem i do jiných vláken, ale pro nezájem už také nepokačuji. Přeji všem hezkého Ježíška.

Pavkol (Út, 21. 12. 2021 - 08:12)

já bych býval zájem měl ale protože jsem měl hokej v tom která šárka mi odpovídá na ty moje otázky a které se to hnusí tak jsem radši přestal takže to nebyl nezájem ale taktický ústup

Návštěvník (Po, 20. 12. 2021 - 17:12)

Ležel jsem v různých nemocnicích při epileptickych záchvatech ale byli některé lepší a některé stali za nic ale vždy nejlepší byl snad Kolín a Mělník já hodně s rodiči jezdím po výletech když mám malý záchvat epi tak mne mamka vždy jednorázové pleny a punčocháče ze zimní kombinézou hlavně v zimě vždy od mami dostanu pleny jednorázové na lepitka a vždy je nosím i když nemám žádné záchvaty normálně se můžu kdykoliv pocurat či pokadit ono když mám punčocháče a zimní kombinézu tak to jinak nejde stejně mne vždy mamka či taťka prebali v autě a doma dostávám jak přes den a noc látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče s laclem a takto chodím prostě v plenkách ale občas mamce řeknu aby mne když jsem doma tak aby mne plenky nedávala a použiji radši dětský nočník a doma mám jenom punčocháče dětské ale jsou prosite gumovou plenkou ale vždy tam mám plínky na lepitka je tam takový lepící proužek tak to drží na punčocháčích když jsem byl na psychiatrii kde mne léčili zkoušeli různé léky ale já jsem byl úplně v jiném pokoji než ostatní děti mne se optali první den když jsem šel na delší pobyt jestli se doma nepomocuji a mamka říkala že mi plenky jednorázové normálně dává pro jistotu kdybych dostal buď slabý a nebo silný záchvat epi tak je radši pro jistotu mám zkoušeli mne několik záchvatů vyvolat ale nejdřív přišla sestra zdravotní a řekla mi proč jsem na samostatným pokojíčku jelikož bývají děti na pokojích 4 ale že když dostanou nijaky záchvat tak se napadají navzájem tak my řekla než pan doktor začne vyvolávat silné epi záchvaty tak mne nejdříve vysvlekne celého do naha a že mi dá radši také 6 látkových plen se svrchnimi kalhotky a takto mne nechá ale že mi dá i bodyčko s dlouhým rukávem a já jsem ji odpověděl že souhlasím tak i udělala jelikož mne v té době bylo asi skoro 14 let a už mi rostly trochu chloupky mezi nohama tak mne oholila holicim strojkem a měl jsem pod sebou přebal podložku tak to bylo rychlé pak mne otrela mokrou látkovou plenkou a namazala mastí a zapudrovala pudrem a dala mi ty plenky se svrchnimi kalhotky a to bodyčko já jsem potom poprosil jestli nemohu dostat i dudlík kvůli pokousani se kdyby se náhodou něco povedlo tak mi to pripla na řetízek k bodyčku. Pak přišel pan doktor a řekl mi že musí mi musí k posteli při vázat nohy že to jsou speciální pásky že se vážou k posteli kdybych se náhodou všechny úkony provedli tak abych nespadl s postele ale stejně tam byli postranice trochu větší ale nebyla to dětská postýlka ale klasická nemocniční postel a vyvolávací injekce byli 3 modrá žlutá a červená ta byla nejsilnější tamty dvě byli takové jako skoro nic na hrudníku jsem měl drátky na kontrolu srdce atd. A na hlavě jako by čepici na kontrolu mozku..... A to všechno se povedlo podle plánu vyvolali my takový záchvat že trval snad 4 dny v kuse tak mne dávali pleny stále více ale pak se vše uklidnilo ale to jsem už nebyl na normálním pokoji ale na jipce už to vypadalo že se mi nic nestane ale upadl jsem do kómatu na dva měsíce ale pak se lékař divil že jsem to vůbec přežil teď mám na epilepticke záchvaty stále jednou malé a pak zase velké tak pan doktor už píše jednorázové pleny ale mamce řekl až mne dává i látkové pleny ale ne šest jako oni ale 4 látkové pleny stačí skládané na šířku...... Teď už jsem dospělý 22 let mi je ale vypadám tak na 14 let a inkontinencini pleny vložné či na lepitka a nebo natahovací nosím stále teď se prebaluji sám mamku už nemám ta už umřela na covid 19 a starat se musím o otce já jelikož on má sylnejsi inkontinenci takže každé dvě hodiny přebalování ale už to vypadá že do konce roku už tady taky nebude jelikož se mu stýská po své milé a mne po mamce...... Promiňte už končím musím jít prebalit taťku a hlavně i sebe......

Jisef (Ne, 19. 12. 2021 - 07:12)

17

Dája (Ne, 19. 12. 2021 - 07:12)

Tohle je blbý téma. Jasný, že se nebudu nikde vystavovat při močení a jdu sama na záchod. Ale i když musím venku tak si někde zalezu. Když jsme chodili s mým manželem ze začátku tak se chtěl někdy dívat a tam už byla důvěra a tak to bylo něco jiného. To jsem udělala i před ním i když se na mě koukal. Až tak mi to moc nevadilo nebo se mi chtělo tak neodkladně že jsem musela a neřešila vůbec nic v té chvíli jen tu potřebu a ulevit si

Pavkol (Po, 20. 12. 2021 - 09:12)

úžasný článek Dájo mimochodem jestli je to zdrobnělina toho jména které si myslím že je tak vše nejlepší k svátku hodně zdraví štěstí a lásky

Dája (Po, 20. 12. 2021 - 17:12)

Pavkole ne, já jsem Daniela

Pavkol (Po, 20. 12. 2021 - 17:12)

Já jsem taky Pavel kol jsou tři písmena z přijmení ale stejně ti fakt děkuju za ten příspěvek jedna z mála která chápe že si takové věci rád alespoň čtu když už vzhledem k tomu čeho se týkají je prakticky nemožné abych to zažil v reálném životě. Fakt díky moc Danielo

Reklama

Přidat komentář