Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

P (So, 1. 1. 2022 - 11:01)

Já také dostávám pleny od mami přes den a noc takže non-stop od prázdnin mě je mne je 10 let já jsem se pocural do postele jenom dvakrát a třetí den mne mamka už dala pleny ale nosím úplně všechno co k plenkam patří a chodím spát už v 18 hodin pravidelně ale i po obědě to mám většinou kaši v kojenecké lahvi ráno mne mamka prebalila do čistých látkových plen a pvc kalhotky jsem dostal a bratr se mi posmiva že jsem batole a mimino co nosí plenky a veškeré dětské oblečení tak dostal pár na zadek a kleci za trest v koutě... Mamka mu řekla že se to jemu taky může stát klidně že se může pocuravat do postele ale už jde mamka k nám do pokoje a kouká že pod bráchou je mokrá zem. Tak mu připravuje už také určitě látkové pleny s pvc kalhotky.....

Matka (So, 1. 1. 2022 - 10:01)

Já také mladšímu 5 let dávám plenky jednorázové ještě normálně jak na venek tak i doma ale většinou jednorázové pleny a punčocháče teď tepláky ale před tím dostával zimní kombinézu a nikdy před přebalování neprotestuje že je velký kluk a plenky nepotřebuje jen se mi vždy ptá proč vždy když se pocura proč se plenky nafukuji pleny jednorázové dávám pouze na cestu krátkou či dlouhou a doma dostává zatím ještě klasické látkové pleny a svrchni kalhotky a bavlněné punčocháče..... Ale včera večer chtěl i kluk 14 let také pleny tak jsem mu řekla aby se vysvlekl do naha a lehl na postel a že přijdu s látkovimi plenky že mu pleny klidně dám bez problémů a váhání dostal i punčocháče frote teď ještě spí oba dva a potom je prebalim hlavně toho menšího ale když bude potřeba tak i staršího.

Návštěvník 2175 (Čt, 30. 12. 2021 - 23:12)

Naše děti dostávají na silvestra permanentně pleny, protože jdou spát brzo, sousedi začnou s ohňostrojem, a oni se vždycky strachem počůraly. Snažily jsme se to sousedům vysvětlit, ale oni řekly že nejsou jediní. Od té doby co se tak stalo, dokavaď to nepřestane budou mít na silvestra pleny. Jinak na lyžování je dostanou taky, protože je není lehký dostat z kombinézy, když ani nejsou schopni spolupracovat. Už se těším na zítřejší noc. ._.

Pavel (Čt, 30. 12. 2021 - 23:12)

Ach jo, chudáci děti. Když to sousedi nejsou schopni pochopit, co naděláš.
Můj syn se strachy taky jednou počůral, ale jen jednou, naštěstí.

David (Čt, 30. 12. 2021 - 23:12)

Syn 14 let v březnu 15 dostává pravidelně plenku od Drynites. Nosí je jak na cesty, spaní nebo ven. Plenky si bere sám, je na ně zvyklí. Dokonce je sám chce. Někdy si přesně bere slipy, jindy jenom samotnou plenku. Za týden spotřebuje tak dva balíky, ale rozhodně se to vyplatí mu je zaplatit.

Majka (Čt, 30. 12. 2021 - 15:12)

Taky jsrm to tak dělala a dětem to dáváme taky 9 a7 roků

kiki (Čt, 30. 12. 2021 - 14:12)

Když mi bylo 11 tak jsem ještě nosila plínky na delší cesty autem a když nešlo nikde zastavit tak jsem to pustila do nich a nic neprosáklo ani když jsem potřebovala a čůrala hodně

P (Čt, 30. 12. 2021 - 07:12)

Jo ty mám taky občas jenom tyto plenky ale nejvíce mám radši mít pleny látkové s jednorázovkou ty mám když jsem doma tak si mamce řeknu o látkové pleny se svrchnimi kalhotky a mamka mne v klidu i prebali když mám pleny látkové já se nestydím že mne mamka prebaluje a Petře punčocháče také normálně nosis ale mamky kamarádka ji poradila až mi dává na venek jednorázové pleny vložné že i já se mohu přehodit pleny sám ale tyto plenky jsou hodně savé a že potom už nepotřebuji žádné látkové pleny sice se oteplilo trochu ale stejně dostávám pleny a punčocháče ale už mi trochu rostou chloupky mezi nohama tak teď ráno mne mamka když přebalovala tak mne nejdříve oholila mezi nohama ale já jsem byl hodně pomoceny tak mne výjimečně prebalila v pokoji na posteli ale dala mi 6 látkových plen a gum kalhotky pro větší děti a ona mi řekla že abych vydržel že jde na nákup hlavně z pošty vybrat vložné pleny a kdybych potřeboval čisté pleny tak to ví sousedka a ona mne klidně prebali do čistých látkových plen ona to ví že nosím plenky jelikož nijake pleny jsou od ní prý je donosim teď jsem dostal kaši v kojenecké lahvi jako snídani prý abych dudal z láhve když prý mohu dumlat dudlík tak mne půjde i toto.....

Petr (St, 29. 12. 2021 - 11:12)

Nejlepší pleny pro starší děti jsou Abena Abri Form XS2 Junior.
Můžu doporučit!!!!

Návštěvník (Čt, 30. 12. 2021 - 22:12)

jj jsou super ty boční branky jsou fakt super vychytávka , nevím jak to udělali ale moč se krásně rozprostře po celé pleně a když kluk stojí s plnou plenou ,ty bránky jsou pořád na těsno k tělu a nepustí moč mimo plenu , lepší fakt neznám.

P (St, 29. 12. 2021 - 10:12)

Já to mám obdobné když jdu do města tak si beru 2 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče pod kalhoty mamka mne občas zkontroluje jestli mám pleny dobře nasazené pak si vezmu jenom punčocháče a kalhoty či tepláky a mohu vyrazit mne je už 15 let ale jsem menší postavy tak mám hold pleny a punčocháče s tepláky mne nevadí oni jsou dělané na laclace a pak si vezmu jenom teplejší bundu ale zažil jsem i to že mne mamka musela prebalit i venku jelikož jsem byl hodně pomoceny a pokadeny.......

Návštěva (Po, 27. 12. 2021 - 17:12)

Tak jsem nelez a necti to kdo tě nutí to číst a urážet nikoho nikdy nevíš kdy budeš mít nijaky problém a plenky jednorázové budeš muset nosit také? Ty asi nevíš o co znamená to být ABDL co. To je velké dítě v plenkách a punčocháčich či dupačky a nebo bodyčko nosí ale ve větším čísle ale vše vypadá jako dětské z obrázky. Je lepší brát drogy a hulit jako fabrika. Tak tyto velké děti mají svou volbu a noseji pleny a jiné věci co k tomu patří nikdy nevíš jak jsem psal až natom budeš jednou špatně a plenky budeš potřebovat ještě více jak tyto velké děti prostě to je jejich taková záliba a nikdo jim ji nevezme ale jednoho dne je to může přestat a řeknou že pleny a ostatní věci už nechtějí...

Vlastík (Út, 28. 12. 2021 - 15:12)

Souhlasím s tebou. Já k této komunitě lidí patřím taky. Na plenkách a dalších věcech nevidím nic špatného. Nikdo z nás, kteří sme takto zaměření nikoho nenapadá. Toto je záliba která se provozuje domav soukromí. Pokud by měl někdo zájem, může napsat na enail : [email protected].

Otec (Po, 27. 12. 2021 - 08:12)

Nechal bych plenky jak kluci chtějí oni si sami řeknou že pleny nosit nebudou sice se má oteplit ale zas bych kluky moc sice neoblekal dal bych slabé punčocháče pod tepláky řekni Patriku aby jim snoubenka koupila klidně i dámské punčocháče se 40 denny pod kalhoty či tepláky a plenky dávat jednorázové jak doma tak i venku až do nich dělají obě potřeby ale občas bych je dával i na nocniky podle toho jak jsou velcí a kolik jim je let. Já mého syna také vysazuji na nočník nemá plenky furt a punčocháče dávám také slabé ale většinou nosí plenky látkové se svrchnimi kalhotky vypadají stejně jako gumové kalhotky já jsem pro syna taky objednávku měl fusak a troje dupačky ale já jsem to objednal později tak to to dostane koncem roku a dvě zimní kombinézy sice nijake má ale ponekom je už vždy donosi a přítelkyně mu objednala na jaro boty prestige dětské a vansky syn si je vybral sám on prestige bude mít ve škole jako přezůvky a vansky bude mít na venek jsou 33 a 35,5 radši větší za chvíli půjdu ho vzbudit a prebalit do čistých plenek a pak dostane malou snídani přítelkyně má vše připraveno ta šla do práce.

Návštěvník (Po, 27. 12. 2021 - 09:12)

Jsi kokot.Jed uz do píče.

Patrik (Ne, 26. 12. 2021 - 20:12)

Tak kromě nových plenek dostali také několik overalů. Hlavní překvapení pro ně byly dva velké balíky. V každém byl fusak, ale udělaný na zakázku. Vypadá přesně jako pro malé děti. Je s beránkem. Kluci si ho vyzkoušeli hned první noc a byly nadšení. Ode dneška sme na chatě a tady se jim bude hodit náramně. Samozřejmě, že dostali ještě normální oblečení a také hračky. Hned po příjezdu na chatu chtěli kluci ven, což se hodilo abychom se snoubenkou vše nachystaly a hlavně pořádně zatopily. Tak dosraly oteplovačky a běhali venku. Když bylo vše nachystané tak se vrátili. Po obědě nastalo přebalení a spinkání ve fusacích. Kluci jsou na chatě nadšení, jen se má oteplit a je jasné, že sníh zase roztaje. Jen jsem začal přemýšlet o tom, že bych kluky přesvědčil, ať si plenky nechají na čurání a kakání ať dělají na wc. Zatím je necháme do konce roku jak je to a pak se uvidí.

Lída (Ne, 26. 12. 2021 - 19:12)

Náš syn Petřík čůra a kadi do plenek stále více a více je mu 8 let ale za nedávám jednorázové pleny ale pouze látkové pleny i na venek s punčocháči a zimní kombinézu má a vždy ho pochvalim že je hodný chlapeček že čůra do plenek a ne do oblečení či do postele no hold mi na balkoně vysi pleny většinou látkové ale přemýšlím že budu muset koupit jednorázové pleny to mi poradila kamarádka že pro syna to bude lepší než ho rvát do látkových plen tak zítra mu koupím jednorázové pleny a snad mu ještě budou pampersky koukala jsem že mají i větší č. 8 tak koupím větší balík plenek.

A (Ne, 26. 12. 2021 - 04:12)

A co kluci měli jako překvapení pod stromečkem Patriku.

Otec (Ne, 26. 12. 2021 - 04:12)

Tak Ježíšek byl nijaky bohatý od přítelkyně kluk dostal 6 balíku plenek zn. Pampersky č. 8 plus i látkové pleny bílé čistě a na noc dostává vždy 2 látkové pleny s jednorázovkou a prý mu to takto vyhovuje oni všichni to vědí že klukovi dávám přednost plenkam a pak dostal od bývalé manželky dva fusaky jeden si kluk vyžaduje do spaní a druhý je prý kdyby potřeboval invalidní vozík on je takový polo nepohiblivy on používá invalidní kočárek ale spíš už budu muset použít klasicky dětský invalidní vozík. Před chvílí mi řekl kluk že se pocural ale že to je ještě dobrý když má 2 látkové pleny s jednorázovkou že se ještě zkusí pokadit a pak ho mohu prebalit do čistých plenek ale dnes ho nechám jenom v plenkách jednorázovych zn. Pampersky a punčocháče oni jsou polopruhledne takže jsou pleny trochu vydet ale jemu to vůbec nevadí.... A ještě si kluk stále vyžaduje jak přes den a noc že v puse musí mít i dudlík tak ho má připnuty na bodyčku na řetízku podle toho co má na sobě když má jednorázové pleny a punčocháče s dlouhým tričkem tak dudlík má na provázku a když si řekne o bodyčko vatsinou na spaní tak má dudlík připnuty řetízkem k bodyčku.

Patrik (Pá, 24. 12. 2021 - 08:12)

Tak kluci se vzbudili nedočkavostí už před hodinou a chtěli svoji oblíbenou snídani. Tak jsem na ně zavolal, ať vydrží ještě půl hodiny a pak jim lahvičky přinesl. Sotva sem vešel do pokoje, už mě bylo jasné, že si oba pánové ulevili do plenek. Tak jsem jim dal lahvičky a šel vše nachystat do koupelny. Včera mě pro ně přišla nová zásilka ABDL plenek. Mají moc pěkné vzory. Taky jsem měl pro ně objednané overaly s vánočními motivy. Takže po vydudání lahvičky jsem je vzal do koupelny a pořádně oba umyl. Pitom dostali nové plenky a do nich ještě flísovou plenku. Když uviděli overálky, tak byly nadšení. Rozdíl je jen v barvách. Pavlík si vzal zelený a Péťa modrý. Dal jsem jim do pokojíku lahvičky s pitím a na talířek cukroví. Koukají se na pohádku a já se snoubenkou ještě doděláváme přípravy na večer. Máme pro kluky pod stromeček přichystané překvapení.

Reklama

Přidat komentář