Reklama

Nevěra v lázních

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 16:05)

Proč ho prezentuješ všem?

Návštěvník (Pá, 22. 4. 2022 - 11:04)

Škoda se tak omezovat, to chtělo každý den. S manželkou víme, jak to tam chodí, ale děláme, že jako nic nikdo nedělal. Každý jezdíme samozřejmě jinam, protože jinak bychom museli hrát divadlo, že se neznáme a nebo přibírat další k sobě. Oba bereme lázně jako příležitost k sexu s jinými.

M. (Čt, 21. 4. 2022 - 14:04)

Jaképak trauma, dokud je možnost, tak se musí využít. Kamarádka mojí přítelkyně taky chtěla, nasedla na mě jen v sukýnce na ostro a vlnila se, až se mi postavil. Přítelkyně na to nic. Nakonec docílila toho, že ho do sebe dostala a udělal jsem se do ní. Bylo mi řečeno, no a co jako, tak když potřebovala. Tak ji už protahuji běžně a leze i k nám do postele. Včera jsem se dozvěděl, že to stříkání do ní nakonec přineslo úspěch a je těhotná. Co na to přítelkyně? Jednou se to stát muselo, tak teď ještě já.

Olga (Út, 19. 4. 2022 - 07:04)

Pavel píše, že ji lízal, tak asi to měla dobrý.

Pavel (Pá, 15. 4. 2022 - 22:04)

Před nějakým rokem jsem byl v K. Varech, také jsem tam narazil na paničku.
Dokonce jsem ji dostal i do postele, ale ona mi ho kouřila, já ji lízal, ale zasunout nedovolila ani s kondomem.

Olga (Po, 18. 4. 2022 - 22:04)

Já se té ženské divím, když už vleze s chlapem do postele, tak, že mu neroztahne nohy. Já jich moc neměla, ale když už jsem, ale s někým skončila v postely, tak jsem to chtěla ať byl ženatý nebo svobodný. Jednou mi to jeden udělal na stojáka.

Návštěvník (Po, 18. 4. 2022 - 22:04)

Nediv se. Měla nemocný "spodek" a takových nemocí je. Měl jsem taky takovou,která jen honila a kouřila, a to fakt moc dobře.

K (Čt, 14. 4. 2022 - 12:04)

Se svou ženou jsme se milovali skoro všude.Ve vlaku,v autě u moře,na střeše domu,pod stanem pod skálou,v hotelích atd Byli jsme spolu18 roků a pak díky velkým prsům začala mít problém z páteří a tak jsem ji poslal do lázní samotnou.V práci se mi podařilo celkem rychle uzavřít jeden velký kontrakt a tak jsem se rozho že ji překvapil a tak jsem se zani vydal bez ohlášení.V lázeňském hotelu mě sice nechtěli za ní pustit,ale peníze lámou ledy Když jsem věděl k ní do pokoje tak jsem zkameněl.Moji ženu obstastnoval do análu nějakej chlap.Kdyz mě manželka uviděla hrůzou vykřikla,vytrhla se milenci a schovala se pod deku.Milence jsem se stojícím perem vyhodí z pokoje a ženě oznámil že je manželství konec.A to se stalo.Rozvedli jsme se i když žena nechtěla.Nechl jsem jí však žít ve své vile a ona mi teď plní všechny erotické přání

Alena (So, 2. 4. 2022 - 23:04)

Asi je to v těch lázní nějaká terapie, také jsem si myslela jak jsem věrná a najednou to bylo a skončila jsem u jednoho pána v postely. Bez následků a bez závazku.

Milena (Čt, 7. 4. 2022 - 16:04)

I já jsem byla před 21 roky v lázní a také jsem jako vdaná ženská podlehla hezkým řečičkám pána večer při tanečkách a skončila jsem u něho v ložnici. Měla jsem úplně pomatenou hlavu, zapoměla jsem na manžela, děti a on byl ten jediný. Po týdnu co jsme si užívali jsme oba začali střízlivět a za ty další dva týdny jsme to ukončili. To že nosím jeho dítě jsem zjistila hned při první menstruaci, kterou jsem nedostala jako ostatně, zde píše více žen, které podlehly.
Dnes je holce dvacet let ná známost a manžel je jejím tatínkem. Nevím, zda měl manžel zpočátku podezdření, že jsem si to přivezla, ale bere to, že jsem do lázní již těhotná odjela.

Tyli.H. (Čt, 14. 4. 2022 - 17:04)

Jsi Mileno skutečně velký pokrytec a nečestný člověk. Co když si to otočíš? Manžel, samozřejmě tvůj, si v lázních upíchne s nějakou štětkou dítě a ona ho nepodstrčí svému manželovi jako ty, (a třeba ho i nemá) a ten tvůj blbec bude platit a platit. Jsi vyčuraná, tvůj manžel je důvěřivý blb. Tvoje a lázeňského obšourníka 20letá dcera? Až si jí nějaký moula vezme, neměl by jí pouštět do lázní. Je totiž po mamince i po tatínkovi.

Jitka (Ne, 10. 4. 2022 - 21:04)

Je dobře, že jste to s manželem neřešily a máte spokojené manželství. Já jsem měla podobný případ, také jsem v lázních otěhotněla, ale chtěla jsem s manželem vyřešit a dopadlo to, že manžel se semnou rozvedl a já zůstala s naši dětmy sama a s tím z lázní jsem šla na interupci.

Tyli.H. (Čt, 14. 4. 2022 - 17:04)

To se v lázních fakt jen šuká?

Návštěvník (Ne, 10. 4. 2022 - 21:04)

Proč si s ním něco chtěla řešit? Měla si to nechat tak a bylo by vše v klidu.

Raubíř (So, 2. 4. 2022 - 23:04)

A teď už bys do toho šla i mimo lázní?

František (St, 30. 3. 2022 - 15:03)

V lázní jsem byl několikrát, ale většinou s jedním kamarádem, protože manželka nechtěla jet, že se musí starat doma o zvířata, ale mohla, protože by to zastaly děti.
To co jsme prováděli s tím kamarádem a jak jsme byli partnerům nevěrní se budeme asi smažit v pekle. Někdy to došlo tak daleko, že jsme se ani nestačili střídat o pokoj a na jednom pokoji jsme souložili, každý se svou partnerkou. Přiznám se, nevím přesně jak kamarád, že jsem zodpovědně používal kondom.

Tyli.H. (Čt, 14. 4. 2022 - 18:04)

Směšné - manželka se doma starala o zvířata a pantáta se v lázních choval jako dobytek.
Ale zase je fakt že on i jeho kámoš k tomu museli mít k lázeňskému sexu ochotné kravky, které třeba doma také nechaly manžílky, aby se starali o dobytek. T je ale bžunda, chlapci a děvčata!

Jana (Po, 28. 3. 2022 - 07:03)

Ještě před covidem, jsem byla prvně v lázní v Karlových Varech. To co tam proběhlo během těch třech týdnů by bylo na romám. Když pominu co tam byly ty babičky 70+, tak pokud to zrovna nebyly nějaké puritánky, tak souložili snad všichni. Nechci vypadat jako nějaká kurvička, ale řeknu, že jsem tam manželovy zahula každou druhou noc. Docela pohlední pánové i vybavení, tam byli na léčení a také chtěli.
Většina jich byla odpovědná a používali kondom, ale dost často již druhé číslo dali bez a i se udělali, ale prošlo to bez komplikací..

Cába (Čt, 17. 3. 2022 - 22:03)

Lázně jsou od toho aby se v nich prcalo, je to všude u nás i zahraničí. Jsem byl ještě za Gusty Husáka v Rumunsku, v lázních.. jméno se mi vykouřilo z hlavy, měl jsem problém se štítnou žlázou, tak mi tam tehdy poslali, výměnou. Rumuni zase jeli k nám. To byste koukali jak rumunky byly nadržené. Houby jsme si rozumněli, ale v posteli jsme se domluvili. Na recepci byla mladá holka, krásná jak obrázek, tak tu se mi podařilo prefiknout, v té době jsem byl rozvedený a málem jsem se tam oženil, Marica chtěla se mnou jet do Prahy. Přihasila se s kufrem, to bylo drama ji to rozmluvit.

Tyli.H. (Čt, 14. 4. 2022 - 18:04)

Pán byl rozvedený, užil si, proč ne. Nikoho nepodváděl. Navíc ne blbý, protože Maricu si do Prahy s sebou nevzal.

Reklama

Přidat komentář