Reklama

Podvazky a punčochy

Mat (Út, 9. 12. 2003 - 15:12)

Dneska jsem si udělala radost :-) koupila jsem bílý podvazkový pas, hladký bez krajek.Prodavačka byla moc ochotná, říkala že nejlepší jsou italský. Akorát jsem měla problem trefit se do velikosti, nakonec jsem si vzala ten nejmenší.

Tom (Út, 9. 12. 2003 - 13:12)

Pavel: Jo ta sponka vypadá fakt dobře, když vykukuje. A nebo kousek kraječky...Diana: Já sám osobně žádnou slečnu, co nosí podvazky/punčochy neznám.

Diana (Út, 9. 12. 2003 - 11:12)

Dík za radu. Mám, ale trochu obavu, jestli nebudu jediná v širokém okolí, která bude mít na sobě pončochy s podvazkama, i když se mi to líbí. Je mi 25 let a co jsem se bavila se svými vrstevnicemi, tak všechny nosí punčocháče. Kolik si myslíte, že procent žen nosí punčochy na podvazky, kolik samodržící punčochy a kolik punčocháče? Nerada bych se moc odlišovala od svého okolí.

Pavel (Po, 8. 12. 2003 - 20:12)

Diano, z pozice muze mohu rict, ze mirne delsi sukne je vice sexy nez mini. Zalezi za tvem veku a kvalite postavy. A taky na tom koho chces okouzlit. Nejvice sexy je kdyz jde videt sponka, za kterou drzi puncocha. To se podari hlavne u prilehavych delsi sukni.

martina (Po, 8. 12. 2003 - 17:12)

Ja pracuju také v kanceláři a mám li podvazky, nosím většinou trochu delší sukně. Tak nad kolena. Občas obléknu i minisukni a pokud není skutečně jako ledvinový pás, nejsou problémy. Myslí, že i když ten podvazek občas někdo spatří, není to tak veliký společenský prohřešek. I večerní šaty jsou dnes někdy tak průsvitné, že je pod nima všechno vidět. Myslím, že móda nám dá brzy za pravdu. Čauky a zkuste to !!

diana (So, 6. 12. 2003 - 20:12)

Pracuji v kanceláři a často do práce nosím sukni, lépe řečeno minisukni. Ráda bych vyzkoušela punčochy s podvazkama, ale mám obavu, že bude vykukovat konec - lem punčoch nebo krajka. Dosud jsem vždy nosila punčocháče. Poradí mi někdo, jak na to?

Ivce (Pá, 5. 12. 2003 - 19:12)

Ahoj Ivo!Ja myslim ze prave noseni vsech moznych veci je o pocitu a ne o tom,komu se libi a kdo te svleka nebo nesvleka.Mne osobne zalezi na tom,aby se mi libilo i to,co neni zrovna videt,asi stejne jako zrovna ma povaha a muj chrakter,ktery taky neni videt napohled.Je to asi o pohodli,experimentovani a tak.Ja uprednostnuji pohodli,funkcnost a prakticnost,coz ovsem neznamena v pripade spodniho pradla a puncoch automaticky babske puncochy a bombardacky...Jsem sportovni typ a dost prakticka,zadne krajecky a kudrlinky,ale rada vyzkousim i neco neobvykleho a netradicniho a myslim ze to dost prekvapi a potesi,treba prave pri tom svlekani,ne?Tohle je stranka o nazorech a pocitech a takhle to proste vidim ja,kazdopadne nez jsem tohle precetla,ani jsem nepomyslela,ze pujdu kupovat podvazkovy pas...ale vis co se rika..kdo se boji,......v sini.Takze vzhuru k hledani a poznavani.Kterou zenskou netesi,kdyz se sama sobe libi???Ikdyz pravda,kazdymu slusi neco jineho a kazdy ma jiny vkus,na to by se asi nemelo zapomenout.K*

Alka (St, 3. 12. 2003 - 11:12)

Asi bych si myslela, ze ses teplej. Chlap v puncochach nebo puncochacich jinych nez na lyze, vypada jak uchyl. Snad se to da tolerovat u baletaku, ale to je soucast umeni a s jejich sexualni orientaci je to vestinou nahaku. Takze jinak uplne normalni asi nebudes.

punka (Út, 2. 12. 2003 - 21:12)

Ať každá, nebo každý nosí to co mu vyhovuje( to píší proto, že již spoustu let nosím punčocháče, nebo punčocchy a žádné z partnerek to nevadilo, protože jinak funguji jako každý jiný muž). Je fakt, že v určitých situacích jsou punčochy a podvazky více vzrušující a i pohodlnější, ale hlavně jde asi o osobní pocit pohody. Mimochodem, jaký je váš názor na používání tohoto prádla muži????? Dík za odpovědi. P.:-)))

Petr (Ne, 30. 11. 2003 - 11:11)

Pánské punčocháče resp jemné pánské spodní kalhoty dělá i u nás firma Evona http://www.evona.cz jsou v tloušťkách 20 a 50 DEN a v barvách tělová, šedá a černá. Jsou super. Ale kdo chce ještě vyšší kvalitu pro muže a ženy tak doporučuji Unisex punčochové kalhoty Levee WoMan ty jsou best kvalita na každodení nošení.http://shapings.com/Merchant/merchant.mv?Screen=CTGY&Store_Code=S&Category_Code=MEN

i (Po, 24. 11. 2003 - 06:11)

ale kacko, kdyz ty veci co popisujes se nosi stejne pod oblecenim tak na tom prece nezalezi co tam mas, ne? Kdyz neni nikdo, kdo by te svlekal? a nebo si myslis, ze se mylim?

kacka (Ne, 23. 11. 2003 - 23:11)

Ahoj Pavle, v tydnu jsem sla vse omrknout,zavitala taktez do me oblibene Victoria Secret,ale musim dodat,ze podvazky,korzety a jine doplnky jsou preci jen trochu drazsi(cca kolem $25-$70),nez v jinych taky velmi dobrych obchodech.Takze jsem navstivila Marshall Field's a nasla celkem dost veci za velmi prijatelnou cenu.Zkousela jsem podvazkovy pas se 4mi body a velmi jemne puncochy.Podvazkovy pas(garter) jsem poridila tusim znacky Jezabel(jezabel.com),puncochy jemne(Sexyhose/HUE,French lace thigh-hi/BERKYSHIRE,oboji very sheer lycra).Jsou jednoduche cerne a vrsek zdobi krajka.Pri zkouseni v kabince jsem byla sama dost prekvapena,jak vypadaji sexy!!!!!!!Urcite se vratim v lete a prikoupim,ted je to spis jako prekvapeni a experiment.Na svat.cestu a svatbu letim ted v utery a budu to ja,kdo se bude vdavat.Ackoliv muj kufr nebude obsahovat vecerni toaletu,koktejlky ani lodicky na jehlach,nybrz klobouk,plavky,bike& hike boty,tak je prece zkusim jen pribalit.Kazdopadne jsem moc zvedava a tesim se na reakci a taky jsem rada,ze jsem zavitala na tenhle chat,bylo to uplne nahodou.Kazdopadne me prekvapilo,jak se divky a zeny v cechach neboji zkouset neco noveho a "jineho" a je to jedine dobre..jen tak dal.V zahranici to asi neni tak velky financni problem,ale spis nazor a pristup zen a okoli,rekla bych,ze tady jsou zenksy spis v tomhle zdrzenlivejsi oproti zenam v cechach.Ale tam to zase muze byt jeste z velke casti financni problem pro vetsinu zen.Kazdopadne tipuju,ze pekne pradlo a vsechny tyhle "vecicky" se libim chlapum kdekoliv na svete,tady,v Asii,Evrope,v kancelari,ve fabrice i v ordinaci....a to je prave to hezky.Vice napisu pozdeji.Mej se;-))))

Pavel (Pá, 21. 11. 2003 - 14:11)

Cau Kacko (boobies), co jsi tedy nakoupila? Drive nez jsem se dostal k rade na tvoji prosbu tak si vse vyresila. Chtel jsem jen dodat, ze doporucuji puncochu co nejtenci. Idealne 7 - 10 den. Bohuzel v cechach se hodne prodavaji jen 15 - 20 coz uz neni tak elegantni.Vdavas se ty nebo jdes jen na svatbu?

boobies (Čt, 20. 11. 2003 - 03:11)

Tak jsem si vcera udelala radost a koupila si puncochy a podvazkovy pas a ani jsem se necitila trapne pred prodavackou,naopak mi poradila velmi dobre......az bude cas a prilezitost pro sukni,ihned vyzkousim a napisu svuj "prvni dojem"....diky za napad anyway.............

mirek47 (Út, 18. 11. 2003 - 12:11)

Jani, (pokud Tě tak můžu oslovit) gratuluji Ti k Tobě samé !! Jsem moc rád, že mezi vámi ženami se najdou takové, které mají názor na věc tak, jako Ty. I já jsem obdivovatelem elegantně oblečených sekretářek (jak už zmínil někdo vpředu na toto téma)a ostatních podobně oblékajících se žen. Jen tak dál !! Díky !!

jana 27 (Po, 17. 11. 2003 - 17:11)

Při brouzdání po internetu jsem zavítala i na tyto stránky. Ale k tématu. Já nosím punčochy jak na podvazkový pás, tak i samodržící. Nosím je skoro denně, protože pracuji jako sekretářka a musím chodit do práce elegantně oblečená, tzn. kostýmky, sukýnky, šatičky apod. Punčochy samodržící nosím k minisukním, k delší sukni nosím punčochy na podvazky, které mám raději. Pravdou je, že občas, když se předkloním, nebo jdu po schodech, tak asi vykoukne krajka od punčoch, ale hlavu si z toho nedělám. Nechápu ty ženy, které punčochy neuznávají a raději na sebe neustále navlékají punčocháče, ale co vím ze svého okolí tak jich postupně ubývá a rodí se čím dále více ctitelek punčoch a podvazkových pásů.

boobies (Pá, 7. 11. 2003 - 22:11)

Tak jsem tady nahodou,prekvapena.Za mesic me ceka svatba a premyslim o prekvapeni sveho partnera,ikdyz na nedostatek"hezciho"pradla si nemuzu stezovat.Ackoliv jsem sport.typ a bavlnene pradlo pro sport je vice nez nezbytne,rada zkousim i neco " SIK"Ale..nakupuji dost casto ve Victoria Secret a vzdy tam neco najdu,veci se daji nadherne kombinovat,ruzne tvary,barvy,jde to pekne prostridat.posledne jsme si koupila puncochy a premyslim co k nim,podvazkovy pas???Myslim ze mi nabizeli k puncocham jen takove pasky a pripnuti ke kalhotkam,ale nemam praxi jako vetsina co tady z vas pise,poradite mi??Temer vzdy jdu koupit pradlo barevne a prijdu s tmave modrou nebo cernou.Jsem blondynka,stihle postavy a tvaru na spravnych mistech.Panove,poradite??????Podvazky,puncochy???Ja preferuji hlavne pohodlnost a jednoduchost nez zaplavukrajek,ma to sve kouzlo,navic kdyz ma zenska dlouhy vlasy(to je jen muj zazor).V catalogu VictoriaSecret.com, ktery mam pred sebou fandim kolekci GLAMOUR/lace demi a temer vsechny kousky pradla,ktere ma Eva Herzigova..pokud mate nekdo pristup a cas,panove,co se vam hodne libi?Nejsem fanda ruzovych,cervenych a svetlych barev,ale tady i ta tmave cervena nevypada vubec spatne.Rozhodne nehledam nic na noseni denne,sekretarka nejsem a pacienti by meli asi velkej sok,pokud bych se trochu odhalila.Ikdyz ze sve zkusenosti muzu pridat i to,ze pacienti meli velmi dobry prehled o tom,co jsem nosila pod bilou kosili.Tmave,svetle,krajkove...jojo,i nemocni si vsimaji a to je ohromne prekvapujici a hezky zaroven......hezkej den

Mat (St, 5. 11. 2003 - 08:11)

jsem sem zabrousila náhodou, sháním nějaké pěkné punčochy a podvazkový pas. Ale nikde jsem nic nenašla :-(Aspoň mám jistotu, že to nebude tak snadný :-(

iva (Út, 4. 11. 2003 - 19:11)

Mirku nespletla, ale kdyz mi to nabizi...clovek prece muze vyuzit prilezitosti...vzdyt jsi to cist nemusel...tak se ti za to omlouvam...chtela jsem se jen libit a nazor druheho bych uvitala...snad se tolik nestalo...P.S. A puncochy vypadaji zajimave, jen kdyby nebyly tak drahe :)))

mirek47 (Út, 4. 11. 2003 - 15:11)

Dotaz pro Ivu: Ivo, nespletla sis Web?Tohle je na téma "podvazky - punčochy, líbí - nelíbí a pod." Jinak nic proti Tobě. Měj se.

Reklama

Přidat komentář