Reklama

Nevěra v lázních

☮✌ dřevěnej (Čt, 17. 3. 2022 - 10:03)

Jo, jedna holka mi jednou narovinu řekla: Ty bys byl dobrý genetický základ pro dítě, ale žít bych s tebou nechtěla.

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 11:03)

Tak to jsi jí měl "založit".

☮✌ dřevěnej (Čt, 17. 3. 2022 - 08:03)

Teď mě z toho napadlo, že moje máma taky ráda jezdí do lázní...ne, to ne! Moje máma ne!

Tyli.H. (Čt, 14. 4. 2022 - 18:04)

Ženská která nevypadá jako rajda a pohybuje se ve společnosti, kde být rajdou není žádoucí, u které už je mládí pryč a do důchodu ještě pár roků, stále ještě pohledná, bez chlapa doma, si může v lázních počínat jak utržená ze řetězu. Ony ty co se tváří jako svaté mají do svatosti fakt daleko. Vopravdu, velebnosti!

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 10:03)

Takovej je život. Jistá je jenom matka. Otců může být i víc, ale přihlásí se k tomu jen jeden paroháč.

Ištvan Fekete (Ne, 20. 3. 2022 - 14:03)

Jsem rád že jsi se podělil s námi tady o osobní zkušenosti.
A otázka tobě zní:Přihlásil si se hned k tomu jako chlap potom co milenec tvé ženy z ní slezl a vykropil ji hrobku a ustlal po nich postel?

Návštěvník (Ne, 20. 3. 2022 - 14:03)

Přiblblá otázka.

Ištvan Fekete (Ne, 20. 3. 2022 - 14:03)

Hm,přiblbla otázka možná, ale zřejmě trefa do černého.
Takže si ji ještě potom i očistil jazykem pindu a poděkoval si jejímu milenci jako správný cuckold(,parohac)za to že ti dovolil abys vkleče u postele i mohl čumět a poděkoval si mu za to že můžeš z tvojí starý to z ní vylizat.Chápu!

Návštěvník (Ne, 20. 3. 2022 - 19:03)

To se musíš zeptat toho dotyčnýho, co to psal, jestli ses trefil do černého, já jen napsal přiblblá otazka.

Návštěvník (St, 16. 3. 2022 - 15:03)

Byl jsem nevěrný i zaúčasti manželky, v Městských lázních. Dávali jsme si bublinkovou lázeň a já potřeboval na malou. Na záchodě vytírala postarší uklízečka a jevila zájem o můj penis, až se mi z toho postavil. Sama mne zatáhla do kabinky, opřela se o mísu a ze zadu mne připustila. Když jsem se dlouho nevracel, manželka mne začala hledat. Přišla na ten záchod. Byli jsme zamčení, ale z kabinky vycházely zvuky, že jí bylo hned jasné, co tam děláme. Začala hystericky křičet a bušit na dveře. Uklízečka mne nechtěla pustit, manželka šílela venku. Složitá situace. Nakonec se manželka s pláčem vzdálila a já to dokončil. Uklízečka pokračovala v práci a já se se schlíplým ocasem vrátil k manželce. Měl jsem týden tichou domácnost, ale nakonec mi odpustila. Protože s takovým picákem je těžké se rozejít.

Michal (St, 16. 3. 2022 - 01:03)

Chystám se do lázní byť je mi teprve 30, tak jsem zvědavý. Určitě nebudu sám nic vyhledávat, ale pokud si někdo najde mě? Kdo ví :)

Simona (St, 16. 3. 2022 - 12:03)

Většinou tu aktivitu zajištují spíše chlapy, ale myslím, že pokud zůstanete někde sám, tak si k vám určitě nějaká žena přisedne a pokud jen trochu umíte konverzovat, tak se rozpovídáte a za chvilku bude tam co vy nebo ta paní bude chtít s tím, že stejně skončíte v postely. Jen je třeba zjistit, zda ta žena je vdaná nebo svobodná a si přijela jen užít nebo chce otěhotnět.

Ina (Pá, 11. 3. 2022 - 13:03)

Tak aspoň, že měl manžel rozum. V lázních je šukání úplně normální, taky si je vždy užiju, oba o tom víme, manžel se s tím taky nijak netají. Dokonce má tři přiznané děti a jezdí k nám i s rodiči na návštěvu. Není vždy nutné ze všeho dělat aféru.

Ilona (Ne, 6. 3. 2022 - 21:03)

Je mi již k padesátce, jsem rozvedená a děti maji již své rodiny. Do lázní jezdím každý rok místo dovolené. Jelikož nejsem žádná puritánka, tak mohu potvrdit, že pokud jsou chlapy v lázní, zahne téměř každý. Nechci vypadat jako nějaká štětka, ale za ty tři týdny klidně poznám čtyři až pět chlapů. Je pravda, že je většina zodpovědných a používají kondom.

Raubíř (Ne, 6. 3. 2022 - 21:03)

Jméno Ilonka mě přitahuje u jedné mé známé a pořád po ní toužím, ale je nedostupná, což mě mrzí, taky mám k padesátce.

☮✌ dřevěnej (Po, 28. 2. 2022 - 10:02)

Já jsem byl včera v lázních a viděl jsem chlapa tak kolem 60ti, co měl úžasné nohy. Myslel jsem, že omdlím... ženské se nechytali.

Venca z Hnisavic (St, 16. 3. 2022 - 12:03)

není mi jasné z čeho bys omdlel? Z krásných ani ošklivých, chlupatých, křečáků se přeci nedělá špatně, mám nohy nic moc, ale to ženský nevidí, nechodím v kraťasech, za to když vidějí bimbase, dostávají chutě na sex. Je mi 40 let a byl jsem osmkrát v lázních, pokaždé po mě jely ženské sami, vůbec jsem se nemusel namáhat, nebylo to krásou ale chlapů je v lázních málo, a baby hledají sponzora, co by za ně utratil hodně peněz. Tak chlapi jezděte do lázní a moc se nenamáhejte oni si vás ženské najdou.

☮✌ dřevěnej (St, 16. 3. 2022 - 14:03)

No, bylo mi na omdlení přece z nohou toho chlapa.

Miroslava (Pá, 25. 2. 2022 - 21:02)

Já byla v lázní jen jednou, také jsem zhřešila a co doma nešlo pět let, tak se v lázní povedlo během dvou týdnů. Doma je spokojenost a manžel je rád, že má syna.

Návštěvník (St, 27. 4. 2022 - 16:04)

obtovská gratulace takovou nevěru bych asi odpustil kdyby to bylo za cenu toho že budu mít doma sviště bez toho aniž bych se o to přičinil :)

Reklama

Přidat komentář