Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Anonym (Po, 3. 6. 2024 - 11:06)

To tak verime tymto uchylackym fantaziam :D

Default User Image
Návštěvník (Po, 3. 6. 2024 - 11:06)

Vy, pane, tomu nevěříte, co píší jiní?

Anonym (Po, 3. 6. 2024 - 12:06)

Ani nie. Su to vyplody honicov a uchylakov

Default User Image
Káťa (Po, 3. 6. 2024 - 05:06)

Cíleně převýchovávám syna. Prostě chtěla jsem mít holčičku a nevyšlo to. Takže teď, když je chlapci necelých 13, alespoň v soukromí jej oblékám jako dívku. Zvykl si na spodní prádlo, prostě chci mít z něj dívku. Jsme se synem sami, mimochodem, je to moc krásný kluk po otci, modelovi. Každý večer jej nalíčím a dám si na tom záležet, a během čtvrt hodinky byste nepoznali, že jde o kluka.

Default User Image
Návštěvka (Po, 3. 6. 2024 - 08:06)

Od kolika jej tak převýchováváš? Nevzpvěčuje se proti tomu, nebo, jak to přijímá? A co ve škole či příbuzní, jak se na to dívají.

Default User Image
Káťa (Po, 3. 6. 2024 - 10:06)

Vychovávám jej tak od jeho narození. Naprosto si na to zvykl a je to tím, že jsem mu znemožnila cokoliv jiného. Prostě, stoprocentně se řídí podle mých pokynů! Do školy jej oblékám jako všichni tito puberťáci, avšak po příchodu domů, po sprchování, jej převléknu, pokud jsem doma, do dívčího oblečení. Hlavní je však večer. Vždy jej nalíčím, dávám si záležet aby vypadal jako dívka. Už si na to tak zvykl, že drží.

Default User Image
Návštěvka (Po, 3. 6. 2024 - 10:06)

Syn už jistě v tom věku pravidelně onanuje. Jak se na to díváš. Odsuzuješ to?

Default User Image
Káťa (Po, 3. 6. 2024 - 11:06)

Já si to dělala od školky a je jasné, že synem to jeho onanie nebudu odsuzovat. O to víc, že mě to vzrušuje. Mám přesně zmapováno, kdy si to dělá a toho semene potom, to si užívám.

Anonym (Po, 3. 6. 2024 - 11:06)

Tak jak je to? Máš ho za holku, nebo za kluka? Pak se divíme kolik dětí si nechává nenavratně předělávat pohlaví a těch pokusů o sebevraždy.....

Default User Image
Káťa (Po, 3. 6. 2024 - 12:06)

Mám jej za syna, avšak mým úsilím se z něj stává děvče.

Default User Image
Káťa (Po, 3. 6. 2024 - 11:06)

Snažím se už od narození syna předělat na dívku. V tom nejzákladnějším se mi to podařilo. Syn se hlavně v soukromí chová jako děvče. A to mě těší.

Anonym (Po, 3. 6. 2024 - 12:06)

Jo? A pak tě těší jeho klučičí onanie a semeno. Nebo si to dělá, jak tady jedna pořád píše, jenom prstíkem, jako holka na poštěváčku?

Anonym (St, 29. 5. 2024 - 08:05)

Posmíval jsem se klukovi, který musel nosit oblečení po starší sestře. Máma mi řekla, abych toho nechal, že dobře ví co dělám s jejími kalhotkama a neposmívá se mi za to. S klukem oblečeným za holku jsme si pak honili ptáky. Bylo to jako s holkou.

Default User Image
Marťa (Po, 27. 5. 2024 - 13:05)

Nevím jestli přímo na holku ale kamoška vychovává syna dost alternativně . Má starší sestru a vím ze nosí její kalhotky. Doma její trička a šaty . Když má ona menzes. On musí vložku či tampon aby si vážil žen. Onanovat nesmí prý semeno musí odejít samo. Nevím někdy si říkám ze je to už možná moc ale faktem je ze to funguje. 

Default User Image
Anna (St, 29. 5. 2024 - 08:05)

U nás je to podobné. Oblečení které nenosím automaticky putuje k mladšímu bratrovi. Od mala je zvyklý na kalhotky, legíny, sukně, šaty, rád nosí i podprsenky. Brácha onanovat může, ale jen s kondomem, aby nebylo semeno všude.

Anonym (Po, 27. 5. 2024 - 13:05)

Funguje. Ale co z něj bude? Starý mládenec a častý návštěvník urologických ordinací. 

Default User Image
Marťa (Po, 27. 5. 2024 - 14:05)

Spis si myslím ze skončí s nějakým klukem. To jediný mu nezakazuje. Pořad mu vtlouka do hlavy ze homosexualita je normální a sex mezi mužem a ženou je nechutný, což chápu jsem lesba ale zase si myslím ze by měl teda mít víc volnosti a možnost volby. 

Anonym (Po, 27. 5. 2024 - 14:05)

A prečo jej to dovolíš? Prečo dovolíš tej krave, aby týrala svojho syna?

Default User Image
Jaba (St, 29. 5. 2024 - 14:05)

Protože je to jen vymyšlená fantazie jednoho honiče která nená s realitou nic společného. 

Anonym (Po, 27. 5. 2024 - 14:05)

Lesbičky si mohou myslet, že jejich způsoby milování jsou čistčí a estetičtější. Asi oprávněně i mě jako hetrosexuálovi se to líbí, ale u homosexuálů, kde dochází nejen k únikům a znečištění semenem, ale  exrementy, to snad ne! Sex muže a ženy je překrásný a plodný.

Reklama

Přidat komentář