Reklama

Polykání spermatu

Návštěvník (St, 17. 11. 2021 - 14:11)

Chlap by to do huby nevzal, ženské jste čuňata a husy.

Leoš (Ne, 14. 11. 2021 - 14:11)

Ahoj, chci se podělit o příhodu známého. Pracuje v práci s jednou holkou, které už je na to,že asi pana docela dost a je taková kypřejší, ale hrozně hodná. A ta mu jendou sdělila, že by chtěla hrozně někoho vykouřit. On na to,že proč ne,že ať jej vykouří jemu. Tak zašli v práci do koupelny a tam mu jej krásně vykouřila a pak prý, že ani nevyplivla sperma. On na to, že to ať to vyplivne, že je čuně a ona, že jí to prý chutná, že ne. No, ale asi čekala za to víc. Kamrád prý ji musel upozorňovat, že jsou jen kamarádi, kamarádi. No, jsou takové holky dneska všechny, nebo jen ty co dlouho nemaj první sex?

Radek (Po, 8. 11. 2021 - 12:11)

Mě až neuvěřitelně chutná, když je žena vzrušená a dělá milostné štávy, jí lízat a lízat. Je to úžasně dobré.

Mirka (Po, 1. 11. 2021 - 14:11)

Polykání je pro mě normální a v pohodě, nesmí přijít nic v niveč. Nechápu, jak se sperma některá z holek štítí.

Petr (Čt, 2. 12. 2021 - 14:12)

Kdyz ji nechutna jeji boj ja vsak vym jak to zprijemnit chutove a sperma bude sladke...

Anna (Po, 1. 11. 2021 - 11:11)

Za mlada jsem semeno vyplivovala a vymývala si ústa. Časem jsem si zvykla a dnes bez toho nemůžu být. Když to při mrdání na manžela jde, tak se přemístí a vyhoní se mi do pusy. Když se jen honí, vždy mne zavolá, že už bude. Pak se spolu líbáme, aby z toho něco měl i on. Polykám ráda a s chutí,

Ileš (Po, 1. 11. 2021 - 14:11)

To jsi moc šikovná. Taky to budu muset s nějakou vyzkoušet to líbání...
Za mlada jsem se taky po píchání dělal do pusy manželce, protože neměla antikoncepci.

Návštěvník (Út, 26. 10. 2021 - 22:10)

můj brácha prasák potom co si ho vyhoníl tak to semeno slízal , už mu nikdy nedám ani pusu

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 10:10)

Tak to je hotová tragédie, měla jsi na něj hned vletět a dát mu pořádného francouzáka, dokud semeno nespolkl. Vy jste některé fakt vypatlané.

Lea (Pá, 29. 10. 2021 - 12:10)

Ale to je přece normální. To dělají či zkouší všichni kluci. Musí vědět jaké je semeno. Můj bráška je mladší, je mu 14 a já se taky zajímala, když začal s honěním, jaký má spermie. A dodneška je používám při sebeuspokojování. A on si zase bere moje kalhotky. Tak to prostě je.

ileš (Po, 25. 10. 2021 - 09:10)

Měl jsem v práci mladou holčinu, která říkala tak to polkni sám. Tak jsem se jí zeptal co ji na tom vadí. Říkala, že jí to stříknutí do krku. Tak jsme se domluvili
jak to má udělat aby to hned neskončilo tam kde nechce a bylo po problému.
Myslím, že polyká dodnes akorát už ne mi.

Návštěvník (Čt, 9. 12. 2021 - 17:12)

Když jí to stříkneš přímo do krku, tak by jí to nemělo vadit. Chuťové buňky jsou jen v ústech, hlavně na jazyku, ale nesmíš jí sememem utopit.

Návštěvník (Po, 15. 11. 2021 - 15:11)

Když jí to stříkneš přímo do krku, tak by jí to nemělo vadit. Chuťové buňky jsou jen v ústech, hlavně na jazyku, ale nesmíš jí sememem utopit.

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 09:10)

Když jí to stříkneš přímo do krku, tak by jí to nemělo vadit. Chuťové buňky jsou jen v ústech, hlavně na jazyku, ale nesmíš jí sememem utopit.

Ileš (Po, 25. 10. 2021 - 07:10)

Já naučil milenku (žena ve vyšším věku) polykat. Poprvé to sice s omluvou vyplivla do dřezu, ale podruhé už polkla a polyká pořád. Ví, že to je pro ni prospěšné.

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 08:10)

Taky jsem dával napít starším dámám. Mladé to buď nechtěly vůbec, anebo sperma vyplivly.

Návštěvník (Ne, 24. 10. 2021 - 22:10)

Ahoj chci vykourit. Napiste 779695354

Jana (Út, 19. 10. 2021 - 16:10)

sperma je mana. Jsem ráda, že ten můj ho má pořád dostatek

Návštěvník (Út, 19. 10. 2021 - 11:10)

sperma je humus!!!!!! normální člověk to nemůže polykat!!!!! at si to spolykají chlapi sami!!!!! čuňata jedni!!!! jen čurák to může spolkonout!!!!

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 15:10)

Já se ženám nedivím, že nechtějí sperma polykat. Za mlada jsem hodně stříkal, tak jsem si asi čtyři nejsilnější cákance stříkl v sedě do úst. Polkl jsem to, ale moc mi to nechutnalo.

Reklama

Přidat komentář