Reklama

spodní prádlo u chlapců

kája (Čt, 9. 12. 2021 - 21:12)

určitě si kup o něco větší nehleď na velikost typu s m l xl xxl atd.pokud máš Andrie trenky- slipy si kup o dvě sekce výš neboj se že ti budou velké.pak jsou samozřejmě i dražší kousky ale je risk velikost.změř se v pase a podle toho kup.Andrie jsou gut a 150 za kus myslím je ok.myslím že ve 14 letech na to budeš mít

Petr (Čt, 9. 12. 2021 - 17:12)

Často se stávalo, že jsme měli slipy stejné se stejným potiskem a barvou, protože nebylo na výběr. Věčinou rodiče nakupovali v jednom krámě tak nebylo na co koukat co kdo nosí a nikdo se nikomu nesmál.

Petr (Čt, 9. 12. 2021 - 17:12)

Zlaté 80 a 90 léta za mého dětství jsme nosily všichni slipy nebo červené trenyrky, které se nosily na tělocvik. Nikdo nám nenutil jiné prádlo. Slipy měl každý. Sám je nosím až do těď.

kája (Čt, 9. 12. 2021 - 21:12)

Petře přesně jsi to vystihnul.Jediné co bylo byly červené trencle na tělák ,ale i ty se někdy blbě sháněly,sám si pamatuji že jsem měl jen jedny nebo max dvoje a ještě mi matka říkala šetři si je,mě babka šila trenky ,ale ne červené páč ani látka nebyla bylo to strašné.Každý nosil jen slipy jak píšeš většinou měli všichni stejné ze stejného krámu a na střední jsem si už začal kupovat prádlo sám ,ale v obchodě jsem se styděl -trenky měl na střední málokdo většinou všichni slipy a já jsem samozřejmě po slipech toužil, trenky jsem nechtěl ani vidět. Já u slipů zůstal i když jsou trend boxerky ale pro mě byly slipy něco jako zakázané ovoce a já je moc moc chtěl.Takže se nedivím když už chcou někteří mladí tenegery něco jiného než mají jejich spolužáci-kamarádi.jasně že na tělák si vemou trencle aby byly cool a šli na oko s davem ,ale myslím že je část kluků co chodí přes týden v něčem jiném protože je to pro ně třeba pohodlnější ,nic se neroluje není horko atd . ale nepřiznaj to a drží si to jako tajemství

Peter (Ne, 5. 12. 2021 - 09:12)

Podla toho, co hovori syn, tak vacsinou chalani nosia boxerky a trenky. Slipy fakt malokto. A ak ano, tak je vycleneny z kolektivu pripadne povazovany za homosexualneho. Kazdi chalan ci dievca by mali nosit pradlo ake sa im nosi dobre a nie aby ich rodicia s nimi "experimentovali" vo veci pradla. Tanga by si mal mladi clovek ci pubertak zvolit sam a to az od urciteho veku. A ak mu ich rodic nuti tak to nie je rodic ale uchyl

Mára (Po, 6. 12. 2021 - 11:12)

Kolik kluků nosí tanga, prosím vás ? Tak dva ze sta ? Jsou to sice chudáci, ale nemá smysl o tom diskutovat, prostě rodiče jsou blbci !

JA (Po, 6. 12. 2021 - 12:12)

To by ste sa divil, koľko rodičov cpe synov v malom veku do holčičích kalhotek. I keď my normálny si povieme, že tí rodičia sú blbci, oni si prídu COOL, lebo ich syn má značkové tangá a ich dieťa je moderné a MY čo sa tomu tak divíme, tak sme pre nich za idiotov.

Mára (Po, 6. 12. 2021 - 13:12)

Tak já za pět let jako správce plaveckýho bazénu viděl asi tři kluky v takovém prádle. A to byli samý takový šlechtěný poloholky.

JA (Po, 6. 12. 2021 - 13:12)

Výraz "takový šlechtěný poloholky" myslíte ako zženštilí kluci či skôr homosexuálny? A to tam boli s rodičmi či kamošmi? By som chcel vidieť pohľady tých ľudí, čo tam boli okolo :D

Mára (Po, 6. 12. 2021 - 15:12)

Tím myslím takový ty kluky, co na první pohled nepoznáte, jestli je to holka nebo kluk, ani podle oblečení, ani podle obličeje a vlasů. Chodíval tam svého času dost často klučina se starším mužem, mohl to být táta, a ten se vyloženě díval, jak se kluk souká do těch kalhotek.

JA (Út, 7. 12. 2021 - 10:12)

V dnešnej gay komunite je to častý jav. Starší partner čo všetko platí a vydržiava si mladého. Asi toľko

Michael (Po, 6. 12. 2021 - 19:12)

Ale taky ses díval, viď Máro, na kluka v tangách!

Mára (Út, 7. 12. 2021 - 09:12)

No jasně,že díval,to se každý den nevidí!

JA (Út, 7. 12. 2021 - 10:12)

To sa museli pozrieť asi všetci :D

Stáňa (Po, 6. 12. 2021 - 18:12)

Ale také to táta být nemusel, že jo! Našich známých syn, když mu bylo třináct, chodil s kamarádem sbírat míčky na tenis, dostávali za to pěkný peníze. Jenže pak měl kluk sperma ve slipech, ale vzadu. Tak hoši kápli božskou, jak je to s těmi penězi doopravdy a řešili to policajti!!!

Káťa (Út, 7. 12. 2021 - 17:12)

Nedělejte z toho krimi zprávy. Náš kluk taky zezačátku tanga nechtěl nosit a potřeboval dohled, aby si je vzal. Ale v pánské šatně na bazénu jsem být samozřejmě nemohla, tak byl tímto úkolem pověřen manžel. Bez dozoru si je kluk nedal, radši byl naostro. Takže žádný gay příběh bych v tom nehledala.

Nina (Út, 7. 12. 2021 - 18:12)

Chudák! Když přece jasně dává najevo, že takové prádlo nechce, tak co mu to cpete! To se tím ukájíte, že narvete klukovi kalhotky, které nechce?

Markéta (Čt, 9. 12. 2021 - 13:12)

Nejde o ukájení, když je kluk mladší, potřebuje si zvyknout a to vyžaduje dohled rodičů. Jedná se o týden, nebo dva, pak už je to v klidu.

JA (Čt, 9. 12. 2021 - 17:12)

Daj sa uz liecit Ty uchylacka!!!

Káťa (St, 8. 12. 2021 - 17:12)

Nějak ho to naučit člověk musí, aby měl prádlo podle našich představ.

Reklama

Přidat komentář