Reklama

Nevěra v lázních

Default User Image
Marek (Út, 5. 3. 2024 - 18:03)

Tak v těch lázních jsem byl loni.Mohu doporučit picerii Gruzii nebo podnik na kolonádě proti palmam. Tuším se jmenuje Riviera . V obou se tančí snad každy den .4 hvězdičkovy Pawlik se svými večeři taky není špatný na seznámení . 

Anonym (Út, 5. 3. 2024 - 18:03)

Asi máte na mysli podnik Royal ,že?Ano ten znám a mohu doporučit . 

Default User Image
Vráťa (Út, 5. 3. 2024 - 11:03)

Vzpomínku na nevěru v lázní má již 31 let, kdy má nemanželskou dceru se kterou se vidíme tak jednou za dva roky. Tehdy mladý ženatý chlap jsem po operaci žlučníku byl také v lázní na doléčení v Karlových Varech. Jak to již v lázní bývá, tak jsem jednoho večera poseděl ve společnosti několika žen. Do lázeňského domu jsem se vracel s jednou rozvedenou paničkou, které jsem nabídl, zda nechce zajít ke mě na pokoj, kde jsem věděl, že tu noc jsem tam sám. Jak jinak, než soulož bez ochrany a s vyvrcholením a ještě k tomu několikrát. Víc jsem s tou paní nic neměl. Za čtyři měsíce jsem dostal od ní doporučený dopis, že čeká se mnou dítě a že si ho chce nechat. Když jsem to sdělil manželce, tak jsem dostal, že si mohu vybrat a já si vybral rodimu. Pak jsme i s manželkou za tou paní jeli a tam jsme se dohodli, že to nezapřu, paní si dceru nechala a já devatenác let platil alimenty a jednou za rok nebo za dva roky jsem se dcerou viděl, protože ona je na druhé straně republiky. Nejdůležitejší bylo, že mi manželka i děti odpustily.

Default User Image
Karel (St, 28. 2. 2024 - 14:02)

Ahoj

Na jaře mám jet na pobyt do lázní v Hodoníně, tak se chci zeptat kde se tam dá posedět v milé dámské společnosti. Nebo kam se zajít pobavit.

Děkuji 

Default User Image
Daniel (St, 28. 2. 2024 - 09:02)

Dnes už je to dávno pryč, ale před jedenácti lety jsem byl v lázní ve Vráži u Písku. První týden takové rozkoukávání a procedury, na pokoji jsem byl se spolubydlícím. V průběhu druhé ho týdne spolubydlící již ukončil léčbu a já byl na pokoji sám. Večer tak sedíme s jednou vdanou paní v baru, nějakou sklenku jsme dali a vracíme se jako poslední na pokoje. Když jsme šli kolem mého pokoje jsem ji nabídl, zda nechce zajít, že jsem tam sám. Paní se rozzářili oči a kývla. Přesto že byla na pokoji sprcha jsme ji vůbec využili a během chvilky jsme byli svlečení a já měl paní položenou na posteli. To, že nemám prezervativ jsem v tom okamžiku nepřemýšlel a ani to že jsem nevyndal včas, milovali jsme se až do rána. Do konce toho třítýdenního turnusu jsme jako oba zadaní se milovali ještě několikrát, já již byl vybaven ochranou. S tou paní jsme si žádné kontakty nevyměňovali tak více o ní nevím. Doma jsem dělal děsně nadržené, který se chtěl hned milovat. Vše se mi, ale nějak vrátilo, protože po dalších pěti letech mi manželka začala být nevěrná a rozvedli jsme se. Teď již žiji s novou přítelkyní. 

Anonym (Čt, 1. 2. 2024 - 13:02)

Teta Věra do lázní odjela. Když se vrátila, byla z ní Nevěra.

Default User Image

Z mé strany v lázních nevěra nebyla,ale přece jenom díky mé chuti a nadrženosti se mi podařilo ve Františkových Lázních několik pacientek k nevěře svést a co vim tak i některé díky našemu románku tam i otěhotnělo 

Anonym (Čt, 1. 2. 2024 - 12:02)

Na to ty lázně byly. Léčila se tam ženská neplodnost. Pokud jsi některé oplodnil, byl jsi "léčitel". :-)

Default User Image
Petra (Čt, 1. 2. 2024 - 11:02)

Po operaci žlučníku praktický lékař mi nabídl lázně. Nikdy jsem v lázních nebyla, tak jsem se radila doma a rodina, že musím jet. Od pojišťovny jsem dostala nabídku Karlovy Vary. Bylo to v létě, tak jse jela. Lázeňský dům nebudu jmenovat. Připlatila jsem si něco na jednolůžkový pokoj, který byl opravdu pěkný s krásným výhledem na kolonádu. První dni jsem se tam postupně seznamovala s ubytovanými lázeňskými hosty. Bylo vidět ti co jezdí pravidelně, že se známili rychle a dokonce tak, že se začali vodit a navštěvovat na pokoji. Já ženská z vesnice jsem se bavila, ale nic závazného. Poslední týden jsem se seznámila s klukem, který byl o dvanáct roků mladší, ale děsně fajn, rozuměli jsme si a volný čas jsme začali většinou trávit spolu. Nebudu to prodlužovat, večer jsem pozvala kluka na skleničku a nakonec jsme s klukem skončili v posteli. Byla jsem do něho i zamilovaná, ale nějak než jsme jeli domů to vyprchalo a tak jsme se jen rozloučili, že si více nebudeme komplikovat život. 

Default User Image
JIŘÍ (Pá, 9. 2. 2024 - 16:02)

I já jsem v lázních ve Varech šukal starší ženu, byla to škola života.

Default User Image
Jana (Čt, 1. 2. 2024 - 14:02)

Já měla podobný zážitek s mladším mužem,nevím kolik je vám let Petro,ale mně už je až se to stydím napsat 67,jsem vdova a žádnou známost jsem neměla a tento muž se se mnou začal baviz,zvát na procházky,květiny přinesl,lichotil mně,že mám hezkou postavu, no a tka to poněkolika dnech skončilo v posteli,asi proto,že jsem byla dlouho sama a sex mi docela chyběl,a taky jsem se cítila příjemně,že je o mě zájem,o otěhotnění jsem strach mít už nemusela,tak jsem si to užila.

Anonym (Čt, 1. 2. 2024 - 15:02)

Byl jsem jako záklaďák na vojně poblíž lázní. Klientky mi dohazovala doktorka, švagrová kamaráda. Většinou to bylo na jednu noc, ale jednou za tou dámou přijela maminka, které už bylo přes šedesát a chtěla taky. Musel jsem je obsloužit obě, ale té vdově se to líbilo tak, že mne navštívila sólo ještě několikrát. Navařila, napekla a měl jsem návštěvu. Když jsem řekl, že mi přijela babička, vždycky jsem dostal vycházku a splnil její touhy.

Default User Image
Libuše (Čt, 18. 1. 2024 - 15:01)

Když jsem v září přijela do Luhačovic na lázeňský pobyt, tak jsem jako poprvé v lázní byla docela překvapená. Lázenští hosté zde byli všech věkový vrstev a právě co mi překvapilo, že tam bylo i spoustu mladých. První večer jsem docela pozorovala jak to tam chodí, dala si kávu a seděla venku na terase. Během krátké doby si přisedl pán mladší asi tak o deset let a dal  se do hovoru, že je také nový nástup. Velice jsme si rozuměli a zůstali přátelé až do konce. To co jsem si myslela, že budu manželovi věrná, tak se ukázalo, že jsem slaboch a s tímto pánem jsem asi po týdnu trávila každou noc v jedné postely. On byl také zadaný a vzájemně jsme po ukončení turnusu se rozloučili a více se nekontaktovali. Doma jsme si s manželem vynahradili ty dva týdny vzájemného půstu a jsme stále zamilovaní.

Default User Image
Martin (Út, 2. 1. 2024 - 17:01)

Když jsem v září přijel do Františkových lázní netušil jsem ci mi čeká. Nějaké ty hlášky měli kolegové v práci, že tam jsou ty neplodné ženy na léčení a srandu si dělala i moje žena, že jí tam budu nevěrný, ale že mi věří, že ji nezahnu. Prvních pár dní jsem celkem pozoroval cvrkot lázeňského života, ale pak jsem se tam dal do hovoru s jednou docela sypatickou paničkou se kterou jsem šel odpoledne na procházku. Večer mi ona sama pozvala na skleničku. Abych nepřišel s prázdnou tak jsem také přinesel lahev. Při druhé lahvince jsem již měl ruku na jejím stehně a ona na mojím přirození. Dopadlo to tak co mi všichni předpověděli. S paničkou jsme souložili a ona to chtěla bez ochrany a s vyvrcholením. Takto jsme to opakovali ještě několik večerů. Když jsme končili turnus, tak jsme se rozloučili bez předání kontaktů. Asi to tak mělo být. Doma jsem předstíral děsnou nadženost a manželka byla spokojená.

 

Default User Image

To můžu potvrdit protože já bydlím v nedaleké Aši a ve F.L. často pracoval a dokud byl ještě  svobodný tak s úspěchem  využíval toho,že hodně žen a dívek se tam jezdilo léčit po operaci a hrozbě  možné "údajné" neplodnosti, a párkrát se mi stalo že pak brzo napsaly nebo se ozvaly že díky pobytu otěhotněly.

Anonym (Út, 2. 1. 2024 - 19:01)

Já měl ve Frantových dvě. Jedna pak poslala telegram: "Setba se ujala, bude úroda. Díky." Druhá se neozvala.

Anonym (So, 30. 12. 2023 - 10:12)

Jel jsem stopem do M. Lázní. Zastavil mi manželský pár. V autě jsme se dobře bavili a když jsme dojeli na místo, manžel nás vyklopil před lázeňským ubytovacím zařízením a odejel. Požádala mne jestli bych jí nepomohl se zavazadly na pokoj. Samozřejmě jsem souhlasil. Pak řekla, že by mne ráda odměnila, abych si řekl co chci. V žertu jsem řekl sex. Nadšeně souhlasila. Pak jsme se osprchovali a několik hodin souložili. Přinesla mi i večeři a tak jse zůstal až do rána. Tak mne uchvátila, že jsem jí během jejího pobytu navštívil několikrát. Když pro ní přijel manžel, tak jsem jí opět pomohl se zavazadly do auta a on se zeptal , jestli jsem se o ní dobře staral. Potvrdila, že ano. Zpět už jsem jel raději vlakem.

Anonym (St, 20. 12. 2023 - 19:12)

Vyslechnuto od jedné přítelkyně: Byla jsem v lázních na pokoji s jednou nóbl paničkou. Od začátku bylo jasné, že tam přijela za sexem. Každý den měla na pokoji jiného. Byli tak divocí, že jsem se nevyspala. Dělala to i přes den. Jednou za ní přijel její manžel, takový sice zámožný, ale už vypelíchaný kocour. Čekal hodinu na chodbě, než se ta jeho kurvička vyřádí s jiným a pak se ho rychle zbavila, protože měla další schůzku. Pak se kvůli ní dva poprali a jednou za ní přišli tři. Jeden byl tak nadržený, že přeříznul i mě.

Default User Image
David (St, 20. 12. 2023 - 15:12)

Moje manželka byla v lázních před rokem.Měla povolení k menšímu románku.Není můj majetek a pokud by potřebovala nějaký sex,tak ať si tam v klidu zapíchá.Celou dobu prý nebylo nic,ani ona se nesnažila nalákat nějakého šukače.Ale 3 dny před koncem turnusu se tam seznámila s jedním rozvedeným pánem co si tam přivydělával v občerstvení a měl garsonku v těch lázních.Platil manželce na děcka a tak potřeboval prachy.No a padli si do oka,pak šla k němu na kávu a skončili v posteli.Nechtěl prý ani kouřit,jenom šukat.Manželka totiž nerada kouří,ale mě pak tvrdila,že byla tak vzrušená,že by ho určitě i vykouřila.Prošukali dva večery,žena měla několik orgasmů a prý si nechala vždycky semeno nastříkat dovnitř.Je již starší takže těhotenství nehrozilo.Chlap byl z toho v 7. nebi.Pak jí koupil náramek a nové kozačky.Takže to byl fajn borec.Žena byla spokojená a občas mi o nějakých detailech jejich šukání něco prozradí.Hlavně když mi ho honí,krásně mi pak stojí.D.

Default User Image
Jiřina (Čt, 23. 11. 2023 - 15:11)

Jako píše paní paní Marta, tak já měla podobný případ. V lázní jsem byla na pokoji s jednou, která snad kažnou noc byla někde u chlapa. Asi po týdnu jsme po večeři šli se projít a k ní se přidal pán se kterým se již znala a že bude u něho, ale že mají problém s jeho spolubydlícím, zda mi nevadilo pokud by spal se mnou. Já, že ne. Za chvilku přivedli kluka a představili mi ho. Kluk sice silnější, ale docela sympatický a hezky se s ním povídalo, bylo mu asi pětadvacet a mě již skoro šedesát. Když jsme si lehly každý do své postele, tak mu říkám, zda již měl holku a že ještě ne. Nevím co mi prve napadlo, tak mu říkám, tak pojď ke mě mi potěšit. Kluk byl u mě hned, trenky již dole a penis mu stál. Já roztáhla nohy a kluk souložil jako divočák. Do rána se udělal několikrát a jestli večer může přijít zas. S tím klukem jsem takto spala několik nocí a byla to moje zatím poslední soulož.

Reklama

Přidat komentář