Reklama

Nevěra v lázních

věrná (So, 10. 2. 2007 - 14:02)

pro Nyknejma - doufám, že stejné radosti dovoluješ i své ženě!!!
Do jakých lázní jezdíš? Mě bys nedostal!!!!!!!

Nyknejm (Pá, 9. 2. 2007 - 23:02)

pro Barborku
Z vlastních bohatých zkušeností vím, že drtivá většina žen odjíždí do lázní s úmyslem "zhřešit". Je pravda, že mě osobně více přitahují takové ty z druhého konce spektra, která tvrdí "já nikdy, já tohle nemám zapotřebí" atd. Musím říct, že jsem ještě nepotkal v lázních takovou, která by svému tvrzené dostála. Naopak - vždy, když se mi podaří takovou "dostat", vyklube se z ní hotová dračice, právě urvaná ze řetězu. Je mi jasné, že takováto dáma se potom se svým prohřeškem nesvěří ani své nejlepší kamarádce, letmá známost je přece pod její úroveň, tak se nemůžeme divit, že i zde se najdou takové, co nám budou tvrdit to jejich "já nikdy, já tohle nemám zapotřebí".
Berte to s nadhledem, milé dámy. Proč si v lázních trochu neužít, ne? Bylo by velice bláhové tam hledat nějakou vážnou známost ale to většina z vás přece dobře ví, ne?

Jája (Čt, 8. 2. 2007 - 18:02)

V lázních to je jako všude jinde: věrní i nevěrní muži i ženy, krátké úlety či dlouhodobější milenecké vztahy... Jen v těch lázních to je jednodušší pro ty, kdo opravdu chtějí......

Bohuslav Lizale (Čt, 8. 2. 2007 - 16:02)

.....jasne Jano, at zije sukacka, zeny a lazne! Jupiiiiii.....

jana pro AXL (Čt, 8. 2. 2007 - 14:02)

Barbora má pravdu.Všechny ženy by měly povinně jezdit každý rok do lázní.Za péči o děti,domácnost a své muže,kteří si to ani nezaslouží.AXL ty jseš určitě jedním z nich.Doma máš služku,ale nedopřál bys ji za odměnu lázně,viď,sobče.My,jako daňoví poplatníci přispíváme na kupu zbytečností a nesmyslů,tak proč byse rádo nepřispělo na zdraví žen,ať můžeme celý rok zase plné síly robotovat na takové jako jseš ty AXL.Těm 0,001% empatických,normálních a hodných mužů se omlouvám.

Pavel (Čt, 8. 2. 2007 - 12:02)

Do těch Frantovek už už ženy za účelem léčení neplodnosti ani moc nejezdí. Od té doby co byla zrušena vojenská posádka v Chebu, je totiž účinnost takové léšby prakticky nulová......

AXL (Čt, 8. 2. 2007 - 09:02)

pro Barboru: Zadarmo a povinně? To určitě. A my zdraví daňoví poplatníci vám to budeme platit. Pokud to někdo nemá ze zdravotních důvodů, ať si tam jede, ale za svý!

rara (Čt, 8. 2. 2007 - 02:02)

vypisky kozla prezdivky sou jak slinty oldricha novyho ve starejch filmech

barbora (Čt, 8. 2. 2007 - 01:02)

jo a ještě dodatek.Ve Frantovkách nejsou jenom srdcaři,takže jakože pro ženy neškodní.To je veliký omyl!!! Do Frantovek jezdí taky policajti a hasiči na relaxační pobyty.A to jsou většinou mladí a zdraví muži.A že jich tam je požehnaně. Právě jedním z nich je i můj milenec. Mladý a zdravý velitel hasičů. Žádný srdcař v důchodovém věku.

barbora (Čt, 8. 2. 2007 - 01:02)

lidičky,musím souhlasit s váma všema.S holkama i s Nyknejmem.Ve Františkovych lázních jsem byla již několikrát a léčila a taky "léčila" jsem se podle momentální situace doma... Takže, v době když jsem měla doma pohodu a klid a svého muže ještě milovala,nebylo toho Nyknejma, který by mě zaujal,natož dostal do postele.Stačily mi procedury,procházky,kultura a TV s partou holek od stolu a z pokoje.Asi nevypadám špatně,celý život od sebe odháním muže a v lázních jsem si připadala jako mucholapka.Takže kdybych chtěla,tak bych si užila měrou vrchovatou.Ale já neměla absolutně zájem.Svého muže jsem milovala,o nikoho jiného zájem neměla(a že tam bylo pár zajímavých kousků)a tak jsem se jenom léčila.No a pak přišla doba,když pohoda doma skončila a láska k mému muži taky.No a já jela opět do Frantovek.No a jak to probíhalo?No jak asi.Léčila jsem se a taky jsem se "léčila"..... Přijala jsem pozvání na taneček a je z toho už dva roky milenecký vztah.S tímto člověkem jsem v lázních zažila nejkrásnější dny svého života.Prostě ráj na zemi.Ano, spala jsem s ním a nelituji.Nebyl to jenom takový lázeňský románek.Jsem pořád vdaná a dotyčný z lázní je mým milencem už dva roky.Šťastnou náhodou jsme z jedného města. V lázních je to různé.Jsou ženy,které jsou celou dobu věrné a to z různých důvodu.Buď je nikdo nechce,takže nemaj příležitost,nebo svého muže milují a tak nemaj zájem,jako kdysi já! A pak jsou takové, které se chovaj doslova,jak utržené od řetězu,protože doma nemaj chlapa,nebo jsou vdané a doma jim to neklape,jako mě teď,nebo jsou to typy,které si jedou do lázní každoročně vysloveně užít.Ale presně tak se chovají i muži!!! A řekla bych z vlastní zkušenosti z Františkových lázní, že určitě ještě hůr!!!Jsou tam taky solidní,slušní a inteligentní,kteří vás pozvou,ale to je všechno a pak Nyknejmové,kteří by vás nejraděj hned první den ojeli.Všechno co jsem tady napsala,tak to jsou konkrétní osoby.Měly jsme v partě holky celou dobu věrné,taky nevěrné s jedním,taky nevěrné s několika,taky nevěrnou,která prvně za dlouholeté manželství ulítla... a pak měla výčitky,ale říkala,že to stejně bylo krásné,další se chovala jak utržená z řetězu a bylo jí jedno s kým jde,přitom byla léta vdaná,doma už 3 dospělé děti,vypadala,že neumí do pěti napočítat,vyprávěla jak má skvělého manžela a navíc o několik let mladšího,taky tam byly,které by chtěly,ale nikdo je nikam nezval a proto neměly s kým. No prostě všehochuť.Věrné,nevěrné,muži,ženy.Ale je pravda,že v lázních je morálka velice,převelice uvolněná.Ale to dělá to prostředí a režim bez práce,povinností a partnerů.Je to prostě jiný svět na hony vzdálený normálnímu životu.Myslím si,že by všechny ženy měly jezdit do lázní každý rok POVINNĚ a zadarmo!!! A bez ohledu, jestli se tam chce žena jenom léčit, nebo taky i "léčit"....Procedury vam vyléčí tělo a "ta" jiná "léčba" vám vyléčí duši, nebo ji aspoň pohladí. A to je taky důležité. Už teď se zase do Frantovek těším. Sice tam už potřetí pojedu se svým milencem,ale o to to bude krásnější! A myslete si o mně co chcete.Je mi to úplně jedno :-)

Kamélie (St, 7. 2. 2007 - 22:02)

...souhlasím,něco tady nesedí..:-)

Olga (St, 7. 2. 2007 - 21:02)

To Pampalini: tak tady něco nesedí... :-)))

Pampalini (St, 7. 2. 2007 - 21:02)

Mrkněte všichni na Nyknejmovo vlákno >Málo stříkám

Lukas (St, 7. 2. 2007 - 21:02)

Nejlepsi na sex jsou Frantiskovy Lazne, u tech neplodnejch zen nehrozi otehotneni a kdyz naka nahodou otehotni, tak aspon vi, ze ta lecba zabrala.

Olga (St, 7. 2. 2007 - 20:02)

Dobrá, už ho nechám na pokoji a ukládám svou dvojku do skříně.

Kamélie (St, 7. 2. 2007 - 20:02)

No tak Olgo,ranila jsi jeho ego..:-)
Jsou ženy,milý Nyknejme,které jsou též lovkyně a lovci,pro ně nejsou zajímavý,hlavně jsou stejní a přesně odhadnou jásný signál.Jo takhle lovce originalita,to je jiná,ale věř,že jsem se stím nesetkala,tedy tatím...
Ani nevíš jak si přeji někoho takového najít..:-)

Olga (St, 7. 2. 2007 - 19:02)

A to bude Nyknejme tím... ty tam jezdíš píchat, my zase léčit.:-))) Akorát mě s prominutím s..., když můj muž po infarktu a těžké operaci srdce dostal lázně jen jednou, pak už prý neměl nárok, moc by mě zajímalo, s čím tam jezdíš Ty. Ale promiň, musel bys nabídnout rozhodně víc než drink, abys mě alespoň zaujal - se s vým přístupem k "věci". Specielně z mužů jako jsi Ty mívám náramnou bžundu, baví mě je při tom lovu pozorovat....

Nyknejm (St, 7. 2. 2007 - 19:02)

pro krásnou Kamélii
Nikdy neříkej nikdy, třeba se někde setkéme a probereme to osobně. Jak tě poznám? Ale že se ptám, nositelka tak krásného jména je přece neméně krásná... :-)

Nyknejm (St, 7. 2. 2007 - 19:02)

pro Olgu
Pokud bys byla muž a šla na to tak, jak pipisuješ, asi bys bys příliš úspěchu nesklidila, byť bys vypadala jako pravý ženský idol. :-)
Na ženy se musí (z jejich pohledu a myšlení) nenápadně. Nejprve pochválit, jak jí to moc sluší, nesměle pozvat na drink a mám ji tam, kde potřebuji. Samozřejmě je třeba improvizovat a občas taktiku přizpůsobit, abych tak řekl, IQ té oné ženy.
JInak nemáš pravdu s tím, že ženy v lázních jsou na tom tak zle, že na sex nemají pomyšlení. Mám přesně opačné zkušenosti. Proč myslíš, že si platím každý rok 3 týdny v lázních. :-))

Kamélie (St, 7. 2. 2007 - 19:02)

Pro Olgu a Nyknejma:
Plně se ztotožnuji s názorem Olgy a jen přidám,připouštím,že tato představa je velice přitažlivá a lákavá a přivádí mysl na rozcestí-na druhou stranu je "představa" daleko zajímavější,než-li přivézt představu do reálu...v tom případě ztrácí své kouzlo.Pravdou je,že ani já a Olga jsme Tě ještě nepotkaly...:-)

Reklama

Přidat komentář