Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 09:09)

Mě ho jedna otylka chtěla rozšlápnout, vrazia mi stydkou kost do břicha a rozvalila mi pánev. Půl roku jsem si nezašukal. Pak jsme jí s manželkou napíchli na kůl. Ta koukala co se do ní vejde.

David (Po, 20. 9. 2021 - 02:09)

Já jsem jednou viděl jak holka která byla jakože hodně velká mohla mít kolem 100kg možná i víc šlapala po břiše jedné holce která mohla mít tak 50kg no úplně hubená to vypadalo že ji úplně ušlape. Ta ušlapana řvala a brečela no nemohla nic dělat a pak asi po 20minutach jak s ní slezla tak ta ušlapana se nemohla ani zvednout byla jak přilepená. Asi po několika minutách se jí podařilo zvednout a brečela a hneed šla zvracet. Pořád brečela že ji bolí břicho a že to byla sázka. Měla na tričku šlápoty. Ještě že ta tlustá holka měla na nohou baleriny. Kdyby měla podpatky tak ta ušlapana to nerozchodi

Krusifix nesvatý (Po, 16. 8. 2021 - 16:08)

Mně strašně vzrušuje, když mě poblije sousedova slepice, nebo počůrá můj papoušek! Máte taky podobné sexuální zážitky?

Jirka (Po, 2. 8. 2021 - 21:08)

Když mi bylo asi 10 let, prošla mi po rukou nedopatřením naše učitelka. Šlápla na ně celou vahou, bolelo to teda dost.

hu (Po, 23. 8. 2021 - 01:08)

Kolik ta učitelka vážila a jak se to stalo?

Jirka (Po, 23. 8. 2021 - 22:08)

Učitelka mohla vážit zhruba 60 kilo. Stalo se to v školní družině, když jsme se přezouvali. Nebylo tam moc místa a lavičky byly obsazené, tak jsem si sedl na zem. Když jsem se zvedal, opřel jsem se rukama o podlahu... k mé smůle přesně v cestě jedné učitelky, která tudy právě procházela. Ta si jich nevšimla a po prstech mi tak normálně prošla, takže mi na ně šlápla celou svou váhou.

Jana (Pá, 20. 8. 2021 - 21:08)

Jehlovym podpatkem?

Jirka (Ne, 22. 8. 2021 - 22:08)

Ne, naštěstí neměla na nohou boty s jehlovým podpatkem.

Eva (St, 28. 7. 2021 - 19:07)

To se holt někdy stane, že se dítě připlete pod nohy a člověk už s tím nic nenadělá. Snad aspoň potom bude na sebe dávat větší pozor, po zkušenosti, že to opravdu dost bolí.
Mé dceři jednou sousedka omylem přejela ruce kočárkem. Nebyla jsem u toho, ale říkala mi, že tehdy čekala na výtah. Ten dlouho nejel, tak si sedla na zem... přímo před dveře výtahu. Nedávala moc pozor, protože najednou tam výtah byl a ona pořád seděla na zemi. Výtahem přijela naše sousedka. Měla s sebou kočárek a stála zády ke dveřím. Když se dveře otevřely, začala vystupovat. O tom, že za ní na zemi sedí dítě samozřejmě vůbec nemohla vědět, takže dceři šlápla na ruku a druhou nohou ji nakopla, načež dcera zaječela. Sousedka se lekla, zjistila v tom okamžiku, že má pod nohama dítě, tak se snažila co nejrychleji uhnout a přitom už ji více nepošlapat, ale měla co dělat, aby úplně neztratila rovnováhu a na mou dceru nespadla. Říkala pak, že jak za sebou táhla ten kočárek, tak jím ještě dceři ruce přejela. Sousedka mi to pak přišla říct a moc se omlouvala. Měla hlavně hrůzu z představy, že by na dceru spadla plnou vahou. Nakonec se nic vážného nepřihodilo, tak jsem ji uklidnila, ale dceři jsem dala co proto.

Lenka (Po, 26. 7. 2021 - 23:07)

Pro takového malého kluka je váha nás dospělých žen ohromná. Takže věřím, že i na nohu ho takové šlápnutí pěkně zabolí. Jak se tobě přihodilo, že jsi mu na tu nohu celou váhou stoupla?

Jana (Út, 27. 7. 2021 - 19:07)

Seděl v kuchyni na dětské židličce a nožičku měl v cestě. Jak jsem mu nesla jídlo, přešla jsem mu nechtěně přes nožku celou mojí váhou

Jana (Po, 26. 7. 2021 - 09:07)

Můj synek zařval a rozbrečel se, když jsem mu celou mojí váhou stoupla nechtěně na nohu. Měla jsem obuté obyčejné sandály s plochým podpatkem a syn byl obutý v domácích bačkůrkách. Takže i na nožičku to hodně bolí a nejen na ručku, když mu na ni stoupne mnohem těžší člověk než to dítě a celá váha dospělého těla mu tu nožičku zmáčkne. On váží 26 kg a já vážím 64 kg.

Lenka (Út, 20. 7. 2021 - 21:07)

Nedávno jsem nechtěně stoupla jednomu malému klukovi na ruku. Řval po tom šlápnutí pořádně...

Jan (Pá, 23. 7. 2021 - 00:07)

Lenko, jak se to stalo? Kolik ten kluk asi tak vážil a kolik vážíš ty?

Lenka (So, 24. 7. 2021 - 12:07)

Šly jsem s kamarádkou po chodníku v parku. Na kraji chodníku seděl malý kluk, s něčím si na zemi hrál. Když jsme ho míjely, tak se otočil a asi se při tom opřel svou rukou o zem, bohužel ji položil přímo do mé cesty a já mu tak na ni stoupla, protože jsem ji už včas nezaregistrovala. Jak zařval, tak jsme se otočily a viděly jsme, jak si jednu ruku drží tou druhou a bulí... Došlo mi, že ta malá nerovnost na chodníku, na kterou jsem před chviličkou šlápla, byla jeho ruka. Mrzelo mě to... Snad si bude dávat příště větší pozor, určitě to dost bolelo. Vážím zhruba 70 kg. Kolik vážil on nevím, mohl mít tak 30 kilo.

Návštěvník (Čt, 22. 7. 2021 - 23:07)

To se mu nedivim že řval

DAVID (Po, 28. 6. 2021 - 08:06)

Akorát poslední dobou mi přítelkyně celkem často šlape po břiše dalo by se říci že každý den. Není jednoho dne aby po mě nešlapala a to do té doby než mě to začne bolet. A taky jsem si nedávno všiml že mi břicho trochu zplacatělo. Tak bych se chtěl zeptat zda je to normální jev?

Návštěvník (Po, 28. 6. 2021 - 21:06)

Kolik vážíš ty a kolik váží přítelkyně?

DAVID (Út, 29. 6. 2021 - 04:06)

Já vážím asi 77kg a přítelkyně má 95kg jako není tlustá ale má větší prsa a je taková statná

pavel (Po, 21. 6. 2021 - 14:06)

Na koupáku jsem těsně za tou ženou stál ve frontě na limonádu a ona udělala krok vzad. Neviděla mne a celou její váhu jsem ucítil na noze...

Reklama

Přidat komentář