Reklama

Výprask před diváky

Stáňa (Ne, 19. 12. 2021 - 22:12)

Tak to ano to mu samozřejmě vysvětlím že to bylo před tím, než mě seznámil s řemenem. A šlo o docela vážnou věc. Protože ja jsem věděla že ta kolegyně byla ta která přiložila k mému vyhození z práce a chtěla jsem se jí pomstít ale ta pomsta byla nevhodná a dost závažná. Nevím jak dlouho to policii trvá ale doufám že to neudělá, doufám že to bylo jenom takový zastrašení. Jinak bych z toho mohl být problém. A taky kdoví jak zareaguje manžel protože jsem se k tomu nepřiznala hned a doteď o tom neví. A ani nevím jak mu tohle vysvětlím protože je to dost vážné a zlé.

Návštěvník (Po, 20. 12. 2021 - 07:12)

No jo, to je Sophiina volba, přiznat se nebo se nepřiznat? Ale minimálně by měl ocenit, že ho informuješ o potenciálnímu problému předem. Možná počkej, až budeš mít zadek zahojený a manžel nebude naštvaný a zkus mu to říct.

Stáňa (Po, 20. 12. 2021 - 19:12)

Ano asi mu to řeknu bude to lepší. Síce vím že to co jsem udělala nesnáší. Ale aspoň bude o potencionálním problému vědět dříve

Návštěvník (Út, 21. 12. 2021 - 07:12)

Jak to dopadlo?

Stáňa (Út, 21. 12. 2021 - 19:12)

No naštěstí dobře, radost z toho nemel, rikal ze kdybych mu to nerekla a prisel by na to az pak sam treba vdaka policii tak by bylo zle a že pokud mu slibim ze to uz neudelam tak to necha bejt

Návštěvník (Út, 21. 12. 2021 - 19:12)

To je skvělé. Podařilo se ti od osudného seznámení s řemenem být tak vzorná, že nebyl důvod tě trestat?

Stáňa (Út, 21. 12. 2021 - 20:12)

Ano konečně, chci to udržet takhle co nejdéle nejlépe navždy

Návštěvník (Út, 21. 12. 2021 - 20:12)

Čím déle se ti to bude dařit, tím to postupně začne být snadnější a přirozenější.

Stáňa (St, 22. 12. 2021 - 01:12)

Ano snad se to podaří

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 21:12)

To je možný. Je pravda že to co viděl můj bratr u mně tak pokud by si odemne bral příklad tak nevím nevím jak by skončil.

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 20:12)

Doufám že dobře, neříkám to úplně s jistotou protože zatím to je asi krátká doba abych to věděla. Jedna pravda jistá zatím mám z řemene strach

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 20:12)

Tak mě napadá, jak bys vychovávala svoje děti na základě svých zkušeností s rozdílnými druhy výchov?

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 20:12)

Ale určitě bych nevychovávala své děti podle nějakýho vzoru ani podle toho co vím že platí na mně

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 19:12)

Zatím se snažím chovat se tak abych se řemenu vyhýbala nadálku. Ani jenom pohled na něj není příjemný protože si vzpomenu na ten výprask s ním. A když už manžel mě upozorní tak že ještě jednou a sebere řemen tak se odklidim a raději se rychle začnu chovat normálně.

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 19:12)

Budu s napětím očekávat, jak se to u tebe bude dál vyvíjet.

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

No řemenem jsem dostala poprvý a je pravda že ho zavěsil na oči a vždy když kolem něj jdu tak si říkám že nesmím nic vyvést. Nevím byla to pro mně velice nepříjemná bolest ještě teď se toho děsím.

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

To je velmi dobrý nápad, když budeš mít trestný nástroj doma na očích, tak bys mohla ztratit chuť dělat neplechu. Možná by to zafungovalo i s jiným nástrojem, ale s řemenem to je nejpravděpodobnější. Snad si na jeho vizuální přítomnost nikdy nezvykneš.

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

No bylo by to dobrý abych si jeho vizuální přítomnost nezvykla nikdy i když jdu teď proti sobě ale aspoň bych už nikdy nedostala a hlavně ne řemenem.

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

Proč tím jdeš proti sobě?

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

No určitým způsobem jdu proti sobě protože nikdy bych neřekla že když budu mít nástroj k výpraskům na očích tak to bude pro mně takhle odstrašující. Ja nejsem člověk který by se něčeho bál ale zjistila jsem že řemene se bojím a hlavně bych nikdy neřekla že přestanu vyvádět nebo se budu bát vyvádět jenom kvůli nějakýmu nástroji. Ja jsem vlastně takhle žila od mala že jsem mohla všechno, mohla jsem si dělat co jsem chtěla, říkat komu jsem chtěla co jsem chtěla. Prostě dovádět byl můj styl života

Reklama

Přidat komentář