Reklama

Výprask před diváky

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

Hmm, ale předchozích (neřemenových) výprasků ses nebála, nebo bála málo, nebo jen krátce. Teď máš na výběr buď dovádět a dostávat výprask, nebo nedovádět a nebýt trestána.

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 19:12)

A teď nesmím dovádět protože nechci dostávat a hlavně ne řemenem což už manžel řekl jasně že budu dostávat jenom řemenem takže moc na výběr nemám

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 19:12)

Skoro nikdo nemá takovou volnost, aby si mohl dělat úplně všechno, co by chtěl. Občasné dovádění v rozumných mezích musíš brát jako normál, zatímco předchozí časté a nezřízené dovádění musíš považovat za anomálii. Ty dostáváš vysvlečená od pasu dolů? To asi nebylo hned od začátku.

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 19:12)

A občasné dovádění v rozumných mezích bere i muž normálně. Ale ja pokaždý vyvedla něco co bylo za hranici rozumnosti dost daleko.

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 19:12)

Ano dostávám vysvlečená od pasu dolů. Od začátku to tak nebylo. Ze začátku mi stačilo placnout jednou a ani ne na holou a byl to pro mě šok bylo to něco co jsem neznala jako trest takže jsem se hned na několik dní sklidnila. Pak jsem si na to nějak zvykla a ani to nebolelo tak jsem si z toho nic nedělala tak přitvrdil a naplacal mi třeba 3-5 ale stále přes kalhoty. To ale časem taky přestalo zabírat. Tak to zvýšil na 10 pak bez kalhot jenom přes kalhotky a tak postupně protože jsem byla i hodně drzá nejenom na manžela ale i na lidi všeobecně včetně rodičů jeho i mých. Až asi po roce a půl to bylo takhle akurát taky se počet zvyšoval

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 19:12)

V tomhle ohledu už nejde moc jít dál, ledaže bys začala dostávat úplně nahá, ale před manželem se asi moc nestydíš, takže by šlo spíš jenom o zvýšení studu při svlékání a z nutnosti poslouchat a spolupracovat na svém trestu. Snad pro tebe budou řemenem nastavené hranice rozumnosti nepřekročitelné.

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

Tak minimálně u jedny kamarádky jsem si jistá že myslí dobře. S ní se znám už 17 let a taky byla takto trestána. Vždy to se mnou myslela dobře i když se mi to ne vždy líbilo. Ona byla první která řekla mým rodičům ještě v pubertě že by měli přitvrdit s výchovou. Je odemne starší. Možná kdyby mi odepřel manžel jeho lásku a pozornost ale to se zase jemu nechce. Říkal že už neví co jinýho. Ja teda se snažím věřit že už si budu dávat pozor že ten řemen byl odstrašující. I když je pravda že úplnou jistotu jak dlouho to vydrží nemám.

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

Jasně, jelikož s tím má zkušenosti, tak ví, o čem mluví a pokud si myslí, že je to u tebe potřeba, tak to fakt nejde rozporovat.

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

Ano vím že několikrát dostala i předemnou a ja to vtedy nechápala a smála se tomu jak může někdo takhle dostávat ale teď je z něj fakt hodně zodpovědná osoba. S ní když jsem tak si taky nedovolím moc vyvádět protože už mi taky řekla párkrát že když se s ní budu takhle chovat tak bude zle.

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

A jak dostávala ona od rodičů v porovnání s tím, jak dostáváš ty od manžela?

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

Ona neměla počet ran podle velikosti průseru a dostávala pořád jednym nástrojem (rákoskou). Takže buď nedostala vůbec a byl použit jiný trest (zákaz něčeho, udělat něco třeba domácí práce, zaracha...) Nebo když přišlo na fyzický trest tak to bylo pokaždé 20 ran a vždy rákoskou nebo rukou

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

Asi bys nikdy nečekala, že jí někdy budeš závidět a že by sis to s ní chtěla vyměnit, protože nedostává řemenem.

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 19:12)

Tak předchozích nástrojů jsem se nebála, nebo spíše bála krátce jenom dokud to štípalo ale z řemene mám strach opravdu hodně. To fakt když manžel řekne ještě jednou a seberu řemen tak sklopim hlavu a rychle (hned) se vzpamatuju. No to bych určitě nikdy neřekla. Hlavně bych nikdy neřekla že vůbec budu dostávat a že bude mě chtít někdo vychovávat a už vůbec ne tímhle způsobem. Ja jsem nepoznala co to je výchova, žádné nesmíš jsem nepoznala, nepoznala jsem že by mě měl někdo něco zakázat nebo do i rozkázat a už vůbec žebych měla někoho poslouchnout v tom abych sundala kalhoty a kalhotky a přehla se přes židli nebo přes koleno nebo něco

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 16:12)

Tak to je asi pravda, ja už se musím snažit být hodná stačilo řemenem jednou. Ale zabavení něčeho co mám ráda to už zkoušel a nefungovalo to protože jsem si to vždy nějak našla nebo si poradila.

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

To je fakt kouzelný řemen, když jím ti to stačilo jednou a vším ostatním ti to nestačilo ani mnohokrát.

Stáňa (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

Odvtedy co jsem dostala řemenem tak stačí když mi manžel řekne přestaň s ..... jinak vytáhnu řemen a radši se schovam a přestanu.

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 17:12)

Ona to nemusí být fyzická, hmatatelná věc. Může to být třeba nějaká tvoje oblíbená činnost. A kamarádky to s tebou asi myslí mateřsko-výchovně dobře.

Manžel Stáni (Pá, 17. 12. 2021 - 23:12)

Vidím že Stáňa tady píše, jsem tady na jejim účtu, ona to ví, vidím že se Stáňa přiznala k některým věcem. Ja ji moc miluju a mrzí mě jak se chová. Doma nic nepomůže a dělá problémy. Původně jsem myslel že ji jednou za rok placnu jenom jednou dvakrát. Upřímně řečeno nerad ji ty výprasky davam.
Ale jinak to opravdu nejde. Řemene se bojí a dnes slibovala že bude hodná. Kdyby to bylo za blbosti že neumyla nádobí tak bych se už zamýšlel nad sebou ale ona dělá velký průsery a ona si to uvědomuje protože mi řekla že kdyby to nebylo právem a bylo by to za každou blbost tak by odešla odemne. Ale neodejde protože řekla že potřebuje tvrdou ruku, chce se změnit. Jeji rodiče udělali velkou chybu, zanedbali vše co mohli a v dospělosti převychovávat je na dýl.

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

Jako před nikým mimo rodiny

Stáňa (Pá, 17. 12. 2021 - 21:12)

Ja už ale musím být hodná a nedělat kraviny protože už dostat nechci.

Reklama

Přidat komentář