Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Dituska (So, 2. 7. 2022 - 23:07)

Pravděpodobně ANO, já to NEPOZNAM!!! POZNAM, když ho zaslapnu podrážkou lodičky . "Klouzne to". :-) Něco, jako šnek nebo plzák. Když skončí svůj život pod mým podpatkem, OPRAVDU to NEPOZNAM!! Kecali tady kraviny, víš??! Že, rozslapne myš, NEVSIMNE si toho, je HOVADINA!!! Já šlápla i na žábu, zabila jsem ji . Každopádně jsem to zaregistrovala, ",klouzlo to". :-) Myslíš, že z ní "tekly vnitřnosti"?? NETEKLY!!!! LZOU tady!!!! Mám podezření, že to nejsou ani ženy. VIM, co "umí podpatky", NOSIM JE!!

Láďa (Ne, 3. 7. 2022 - 07:07)

Nosiš lodičky s kovovým podpadkem?

Dituska (Ne, 3. 7. 2022 - 10:07)

Kvůli tomu obrovskému tlaku pod jehlovým podpatkem, Ti NEMOHU odpovědět na otázku, zda pod mým podpatkem "vyhasl život" nějakého ptacete!! NEPOZNAM TO, jestli jsem ho rozdrtila!! To je asi tak, jako bych tě přejela tankem. :-) Také to nezaregistrují. :-) Ani "nekrupne". :-)

Láďa (Po, 4. 7. 2022 - 12:07)

Ahoj Dituš, máš nějaké nové příběhy po víkendu?

Dituska (St, 6. 7. 2022 - 17:07)

Ahoj, dnes mám. Ale, NEZABIJELA JSEM!! Šla jsem si pro víno, k Vietnamci, jinak je zavřeno. Predemnou šly tři holky, tak 15 let. Jedná měla hezkou mini, jsem se dívala, RÁDA je nosím, zda si ji mám také koupit. Jsem STARSI, než ty holky. :-( Na chodníku ležel DOSPĚLÝ vrabec, pravděpodobně sražený autem. Ta holka na něj šlápla, schválně, ještě se tomu smála. NEROZSLAPLA ho, SAMOZŘEJMĚ. Jsou to kraviny, co tady někdo píše!! Jsem nevěděla, zda ještě žije, NECHTĚLA jsem ho nechat TRAPIT!! MYSLIM, že byl mrtvý, ještě než na něj ta holka šlápla. Jsem si počkala, až odejdou a šlápla mu podpatkem na hlavu. Jsem se podívala i "na výsledek". Hlavička placatá, krev. Jestli to byl mozek, nevím!! Každopádně jsem mu "dala ránu jistoty"! I když si myslím, že byl mrtvý HNED potom, co ho srazilo auto!!

Crusher (Čt, 7. 7. 2022 - 21:07)

Ahoj Dituško, jaké jsi mela konkrétně boty?Můžes mi je vyfotit a poslat pro zajímavost na [email protected]?Děkuji

Dituska (Pá, 8. 7. 2022 - 01:07)

Tak mi písní: asjek30@seznam. cz

Dituska (Čt, 7. 7. 2022 - 22:07)

Jestli jsi "ochránce zvířat", vadí ti, že se nedívám pod nohy, vrabcakovi jsem rozslapla hlavu, PRAVDĚPODOBNĚ MRTVEMU, tak ti nenapíšu z mého ",mejlu"!!

Crusher (Čt, 7. 7. 2022 - 22:07)

nejsem ochrance zvirat fascinuje me to

Dituska (Čt, 7. 7. 2022 - 21:07)

Jehlové podpatky, deset centimetrů. Pošlu ti fotky mých bot, mám jich více. VSECHNY na jehlovém podpatku! Jen NEVIM, PROC to chceš. I když, možná, tuším. :-)

Crusher (Čt, 7. 7. 2022 - 23:07)

Budu rád, když pošleš ty boty ,mohu se pak podělit o zážitky soukromě:)

Dituska (Pá, 8. 7. 2022 - 00:07)

Já rozslapla hlavu vrabci, který byl, velmi pravděpodobné, již mrtvý. Šlápla na něj, pak ta holka, já jsem mu "dala ránu z jistoty"! Stejnez byl mrtvej!! Jen mi "Krupka" hlava. A bylo hotovo

Crusher (Čt, 7. 7. 2022 - 22:07)

tusis spravne:)jsi z jakeho města?

Dituska (Čt, 7. 7. 2022 - 21:07)

Nemám problém! Jen dotaz: K CEMU Ti to bude?

Crusher (Čt, 7. 7. 2022 - 22:07)

pro predstavu jakou botou jsi ptace zaslapla

Dituška (Po, 4. 7. 2022 - 21:07)

Ahoj. Nemám nové zážitky. Myslíš si, že ptáčata vypadávají z hnízd POŘÁD, že lezou žáby, navíc pod moje lodičky??!!! Vymýšlet si NEBUDU, to nedělám!!! Je tady horko, tak ven moc nelezu, hlemýždi a podobná havěť také ne, takže nic!! :-) "Prasklo" pode mnou pár kamínků, to je normální. Pod kovovým patníkem, toho moc "neodolá". :-)

D.

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 15:07)

Víš, proč ti ho rozšlápla? Cos na to říkal?

Dituska (Čt, 30. 6. 2022 - 17:06)

PREDVADIS, jsem se přepsala!! To by si ten můj kreten NEDOVOLIL!!! Když po něm slapu, řve!! Zároveň mi MUSI DEKOVAT, že ho mučím!!

Pro Mirku z Moravy. (Čt, 30. 6. 2022 - 17:06)

Kdepak jsi?už dlouho jsi tu nic nenapsala...máš nějaké zářezy???

Tomik (St, 29. 6. 2022 - 14:06)

Já bych ti ty hnáty uřezal nad kolenama a měla bys po šlapani

Reklama

Přidat komentář