Reklama

kakání partnerky

Eulalius Blitek (St, 5. 1. 2022 - 10:01)

Já jsem si dnes ráno dal k snídani Vlašský salát. Zanedlouho po konzumaci jsem začal prdět a věděl jsem, že budu muset jít srát. Ihned po dosednutí na hajzl ze mne vylétla strašlivá várka sraček. Místností se šířil i převeliký smrad. Celý jsem se zpotil a začal jsem i velice hlasitě krkat. Bylo to slyšet až na dvůr, neboť se tam tomu někdo smál. Chvílemi to vypadalo, že budu i blejt. Naštěstí jsem neblil, ale vylétla ze mne další porce sraček. Byla ještě větší než ta první. Poté jsem si vytřel posranou prdel a hajzl jsem opustil.

Scatter (St, 5. 1. 2022 - 09:01)
Scatter (St, 5. 1. 2022 - 09:01)

Všechny kakající holky se povinně hlásí zde [email protected]

Gentleman (St, 5. 1. 2022 - 04:01)

Zdravim pratele,kamarádi!
Vidím, jak tuhle jinak úplně normální, ujetou diskuzi, naprosto zbytečně kazí a svyma trapnyma, ubohyma, plitkyma a bezcennýma vyrokama spamuje a urazi nějaká bandicka očividně dospelejch zoufalcu, který nemají nic lepšího na praci, nehodlam tomu ani já věnovat jedinou myšlenku, nebo tím ztrácet další čas. Jste trapný, kokoti. A teď k veci: Nějaká slecna, se zajmem ve společným kakani? Klidně zatím třeba přes FaceTime, nebo něco podobného. Ci si jen vyměňovat fotky a videa. Poznat se, věnovat se experimentování, jsem pro každou špatnost. Je mi 29, mám hodně zajmu, koníčku a zkušenosti, žádný brzdy, normální veci mi přijdou nudné, normy jsou dobrý do továrny, nebo pro ty co je potrebujou. Napisem? Vymenime nějakou moudrost? Nebo pseudohloupost? Jen dívky prosím, jsem bohužel heterosexual, overenej. 29 let, sympatak, s konfekcni postavou, kvalitni vyřídilkou, prázdným bytem… Nudit se nebudeme. Napiste mi na můj, pro tyhle účely speciálně vytvořenej mail, kdybych chtěl třeba někdy kandidovat do politiky, tak aby nikdo nevěděl, co mi dela doopravdy dobre na cura…. Na penis. Pište, pokecame.

[email protected]

Odpověď Iloně (Po, 3. 1. 2022 - 09:01)

já bych chtěl někdy holku vidět kadit ale ne na svý tělo ani do huby jen být u toho jejího kakání voyeur Ilono

Ilona H. (Po, 3. 1. 2022 - 09:01)

No kluci probíhalo to tak že jsem ležela normálně v posteli a pustila to, napřed jsem se celá zechcala až na obličej a pak pak nadzvedla prdelku trošku, podržela si pod ní dlaň a nasrala si do ní, pak jsem si ty hovna rozetřela po celém těle od nohou až po obličej, mastila si s nima kundu a pak vzrušená si i olizovala prsty a ochutnávala svou čokoládku, dvě hodiny jsem se pak mrdala pořádným umelakem a řvala jak tygr, pak celé odpoledne prala a dávala dohromady tu spoušť, ale stálo to za to. Kdo by mě z vás ojel celou takhle posranou? Vzrušuje mě být prasácká špína, tak ahoj zase někdy. Vzrušuje mě i představa jak na mě kluci serou...

Majkl 60 (Po, 3. 1. 2022 - 10:01)

Nádhera, moc krásně popsané Ilonko jen více takových krásných příspěvků. Krásné představy

Ferda (So, 1. 1. 2022 - 23:01)

Tak dnes ráno jsem si pěkně s tvrdým celý i s partnerkou přivstal už natěšený a jal se v troubě ohřívat na příjemnou teplotu poslední várku zamrazenych hoven co se za rok podařilo ušetřit a nashromáždit, je to čokoládové peklo, prasíme se už třetí den a ještě si užijeme neděli, pak už Bohužel to horší tedy očista, úklid a práce, neuvěřitelný mrdník, hovna a chcánky úplně všude, je to vrchol blaha a štěstí, nejkrásnější věc co může člověk za života zažívat, nejraději bych tak strávil každý okamžik až do konce života. Příští rok už sme se domluvili že za peníze budeme privátně naše hnědé hrátky vysílat, ať se o tu nádheru podělíme i s ostatními, kdyby se k nám chtěla přidat nějaká žena nebo ženy bylo by to fajn, ale pouze ženy co neznají v sexu hranice a milují hovna jako my. Kéž by tohle nikdy neskončilo...

Ilona H. (Ne, 2. 1. 2022 - 06:01)

Ach vy jste kouzelní, taky moc miluju hovna, ráno budu mít pořádně plný zadeček už a rozhodně se nechystám jít na WC, pěkně se sprasím a mám i zájem až budete dělat nějakou akci se připojit, je mi 26 jsem drobnější černovláska, ale nebojte, hovna mám pořádný :*, budu jich dnes mít plnou pusu, kundu, postel a celé tělo, pomazaná jak čubka.

Návštěvník (Ne, 2. 1. 2022 - 08:01)

a kam je teda chceš vykakat máš pleny nebo se pokakáš do toho co máš na sobě?

Majkl 60 (Ne, 2. 1. 2022 - 08:01)

Wow, úžasné Ikonkou, nádhera, moc krásný příspěvek

Návštěvník (Ne, 2. 1. 2022 - 08:01)

radši bych byl kdyby jich byl plný záchod nebo jiné místo kam kadíš aby ses jimi mohla pochlubit na hovno.sk

Návštěvník (So, 1. 1. 2022 - 18:01)

tak holky které z vás se povedlo první novoroční káko?

Scatter (So, 1. 1. 2022 - 08:01)

Jste užasní lidé a přeji Vám také jen vše nejlepší na Nový rok a po celý rok, Ilonko nezoufej, ozvy se na [email protected] a rád si s tebou taky takovou čokoládovou jízdu užiji :)

Majkl 60 (So, 1. 1. 2022 - 07:01)

Krásný nový ovšem tady, hodně štěstí, zdraví, osobní pohody, pracovních úspěchů a hlavně co nejvíce krásných příspěvků sem. Pro Ilonku H. Taky bych to prubnul

Ilona H. (So, 1. 1. 2022 - 00:01)

wow, no teda, moc vám fandím, přidala bych se...

Návštěvník (So, 1. 1. 2022 - 08:01)

tak přidej popis nějakého svého posledního kakán Ilonko

Ferda (Ne, 26. 12. 2021 - 22:12)

Můj život jsou hovna, mým životním cílem bylo najít si stejně ujetou partnerku, trvalo to roky, než jsem našel výjimečnou ženu, která souhlasila s mými požadavky, že nikdy nepoužije WC a bude pro mě při každé příležitosti čůrat a kakat, dnes už je náš vztah v naprosté symbióze a mrdání bez hoven a chcánek už si vůbec nedokážeme představit, všechna její hovna zužitkuji bezezbytku, mažeme je navzájem po sobě, máme speciální místnost na praseni, velkou prochcanou postel která se používá místo WC a na šukání a když přece jen nějaká hovna ušetříme, zamrazujeme je a párkrát do roka, až jich je opravdu hodně si uděláme třeba sváteční víkend, který strávíme prasením se v hovnech, máme speciální troubu na ohřev exkrementů, aby měli správnou teplotu, hřály a dobře se mazali, žiju si svůj sen, svůj život sem zasvětil scatu a je to věc která mě činí nejvíce šťastným, na ničem mi v životě víc nezáleží, jen abych měl pravidelný přísun hoven a užíval si to. Hovna jsou ten nejkrásnější dar.

Hovnomil (Po, 27. 12. 2021 - 04:12)

Dobrý den, plánuji založit s číslem 1 první výkupnu hoven v ČR a rád bych našel stálou klientelu, především z řad mladých pohledných žen k pravidelné docházce a spolupráci, hovna budou vykupována podle tabulkového ceníku čím větší tím lepší a konzistence taky bude hrát roli. Může to být sympatický stabilní příjem např. pro studentky. Hovna mi budou sloužit k soukromým účelům, zejména autoerotickým hrátkám. Kdyby stě třeba uvažovali o odprodeji přebytečných hoven vaší partnerky tak budu solventní i diskrétní, pokud jste tedy sto se semnou o tu nádheru podělit. Jste velmi inspirativní a dokonalý pár, jen tiše závidím.

Pavkol (Pá, 24. 12. 2021 - 08:12)

tak co holky která z vás odevzdala ministerstvu úlevy svojí první štědrodenní nadílku? Pochlubte se!!!

Reklama

Přidat komentář