Reklama

Honění

Kája (St, 29. 12. 2021 - 00:12)

Jo :-)

Návštěvník (Po, 20. 12. 2021 - 16:12)

Tak piš. V šestnácti už jsem šukal, ale v honění jsem stejně jel první ligu.

Ivan (Čt, 16. 12. 2021 - 14:12)

To jsou holky která mají chuť. Ale já jsem narazil na takovou že mi ho do ruky nevzala ,jak ho měla v pitce tak to jenom vrněla ale když mi ho měla pohonit nebo jenom vytáhnout z kalhot to né.A ani do pusy taky nic ale lizat piču to se ji libilo . tak jsem ji posla do ....

Pavel 18 (So, 11. 12. 2021 - 16:12)

Když jsem přišel za svojí holkou, tak u ní byla její kamarádka. Povídali jsme si a kamarádka se ke mě najednou přitiskla a dala mi ruku do rozkroku, mez tím moje holka šla udělat pití a ta její kamarádka už byla rukou uvnitř. Říkám jí co blbne, ale ona nepřestávala honit až jsem se udělal a vystříknul. To už se vrátila ta moje a jen řekla, že tady nemáme dělat bordel, že to semeno měla chytit do něčeho a nebo do pusy. Později jsem ošukal obě. V těch holkách se nevyznám, ale obě jsou skvělé.

Kluk (So, 11. 12. 2021 - 02:12)

V předchozím příspěvku jsem chtěl napsat "řečma" :-)

Kája (St, 29. 12. 2021 - 00:12)

:-) :-) :-)

Kluk (So, 11. 12. 2021 - 02:12)

Nejlepší je to s mladejma klukama a holky ani ženy do této příjemné a užitečné aktivity vůbec netahat. Jen by to svejma otázkama a řema kazily

Kája (St, 29. 12. 2021 - 00:12)

Máš pravdu, myslím si to samý :-)

Aja (Pá, 26. 11. 2021 - 08:11)

Ja manželovi honím péro dvěma způsoby . Když je zvadlý tak mu ho chytím přetáhnu předkožku a jemně masíruji uzdičku palcem až se mu postaví tak už pak celou dlaní jezdím po něm sem a tam ale udělát ho nenechám to si ho zasunu do pochvičky a když cítím že se už blíží výstřik tak mu ho vytáhnu a rukou dohoním a nechám si postříkat kozy břicho a beranici. A druhý způsob . Chytím ho a stáhnu předkožku žalud si dám do pusy a prsty mu honím tělo penisu až se mu postaví tak mu ho honím a přetahuji předkožku až do výstřiku

Vilma (Pá, 26. 11. 2021 - 10:11)

Můj manžel se honí raději sám. Tvrdí, že to neumím a že ho to bolí. Občas mi to dovolí, nechá mne chvíli abych si pohrála s penisem i varlaty, ale semeno ze sebe dostává rukou sám. Pak mi nechá penis olízat a ocucat. Já ho nechám lízat a prstit píču ráda, protože on to dělá dobře. Taky dobře mrdá. Jsem s ním spokojená. Umí mne dokonale oddělat.

Honza (Ne, 14. 11. 2021 - 21:11)

Prosím pošle mi někdo nějakou úchylárnu ? Děkuji. [email protected]

luci (Ne, 14. 11. 2021 - 19:11)

Ten výstřik je opravdu vzrušující , když jde do mne . Většina chlapů totiž jen bryndá .

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 08:09)

Moje babička říká. Pojď, zahrajem si na honičku. Ráda se na mé honění dívá a já se rád dívám na to její. Koupil jsem jí vibrátor. Má z něj velkou radost.

meltepeee (Út, 14. 9. 2021 - 07:09)

Sex seznamka - http://hespac.com/sexseznamka.htm Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.

Jindra2345 (St, 8. 9. 2021 - 00:09)

Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L a moc mě L.orientace vzrušuje i představa se ti pokud budeš chtít nechat vykastrovat,aby ses mohla milovat bez problémů i přede mnou se ženami.Proto,že mi je jasné,že jinak by soužítí s mužem v L vztahu nemohlo fungovat viď? Mě Je 57/175/78.Ženu bych rád štíhlou nebo i plnošťíhlou a i dvě spolu lesbicky žijící ž[email protected].

Lída (Po, 30. 8. 2021 - 00:08)

Ato seš máma jo. neskutečný

Návštěva (Po, 30. 8. 2021 - 03:08)

Tady se nad čímsi pohoršujete, jenže byla byste možná překvapena, kolik matek zná spermie svých synů. Hlavně ty co jsou samy, ale samozřejmě jsou to věci, o kterých se nemluví.

Host (Po, 30. 8. 2021 - 00:08)

Lído, když jí to chutná ať si dá. Jsou zde daleko bizarnější mámy.

Návštěvnice (St, 18. 8. 2021 - 15:08)

Byla tady zmínka o kávě se spermiemi. Taky to tak dělám, už bych si kafé bez nich ani nedokázala představit. Syn je v pubertě a onanuje snad pořád. Vždycky jeho spermičky vycucám z trička kam se utírá a přidám je do malé ranní kávy. Takže mám kafé s mými slinami a jeho spermiemi.

Jana (St, 18. 8. 2021 - 15:08)

Když ráno přítel vstane a já jsem v menzesu tak mu ho vyhoním a semínko si nastříkám do hrmku kde si naliju kávu, taky to má zvláštní chuť ,ale dobrou. Jinak při sexu to stříká do mě až mi to pak valí po nohách.

Reklama

Přidat komentář