Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

stálice2 (So, 11. 12. 2021 - 15:12)

naprostý souhlas s tebou.

Hajdu (So, 11. 12. 2021 - 14:12)

Pochopte jednu skutečnost. Tzv komunismus a východní blok byl experiment. Cenné zkušenosti byly analyzovány a přehodnoceny. Co si myslíte, že se nyní děje v celém světě? Neodvratitelný nástup totalitního všekontrolujícího superstátu je zde! Přišlo to tak plíživě, že si většina ani neuvědomila, že už nemá žádné svobody. Jste každou sekundou šmírováni, šikanováni a je vám neustále zpřesňována cesta ze které nesmíte vybočit, jinak budete mít problémy. A velké problémy. Ano zvyknete si tak, že to budete pokládat za normální. Už dnes to většina lidí považuje za normální. Nevidíte, že nárůst kriminality je divadlo které má docílit toho, že sami budete volat po mřížích na svých oknech. Uměle řízený terorismus a podporování strachu vyvolá v lidech volání o pomoc ve formě represí na každém kroku. Proč je obyvatelstvo bez přestání strašeno? Děsivými filmy o mučení, apokalyptickými vizemi o zničení světa, filmy (rádoby dokumenty) o teroristech a jejich bombách. Protože vystrašeným králíčkům se velmi snadno vládne.'

Návštěvník (Pá, 10. 12. 2021 - 23:12)

A ještě mě dostalo, že Patfik psal v lednu osobně Babišovi žádost o finanční dar, že je nemocný, tak aby mu pomohl.

☮✌ korkokluk (Pá, 10. 12. 2021 - 22:12)

Slovanské...

Návštěvník (Pá, 10. 12. 2021 - 21:12)

To 20:18, jo je to škoda že to nedokázali prodat.Přitom odhalili dobrou věc.Zahradnici která měla jen potravinářský průkaz.

... (Pá, 10. 12. 2021 - 21:12)

Nějak mi to zde nefunguje

Návštěvník (Pá, 10. 12. 2021 - 21:12)

Tady nefunguje vůbec nic.

Návštěvník (Pá, 10. 12. 2021 - 21:12)

Tak všichni se přesunuli na mail nebo messenger

Návštěvník (Pá, 10. 12. 2021 - 21:12)

A divíš se?

☮✌ korkokluk (Pá, 10. 12. 2021 - 21:12)

Korkokluk se nepřesunul!

názor (Pá, 10. 12. 2021 - 20:12)

Problém těch videí Patfika a Tomáše je, že nic nemají promyšlené. Stačilo by se zamyslet, na co se vlastně chtějí zeptat. Na blbý otázky jim nikdo odpovídat nebude. Navíc nechápu, co si Tomáš myslí že se stane, když Kubka omezí na svobodě tím, že mu blokuje auto. On by na seriózní diskusi přistoupil, ale ne s namazanými, na pohled agresivními lidmi. Jsou hloupí a nenechají si poradit. Když konečně přišli na něco podstatnýho, jak testovali nějaké ukrajinky nebo kdo, bez vzdělání, tak ani neoznačili novináře, aby to rozmázli. A tak to nikdo neví. Dělají zbytečnou práci, která nic nepřináší.

Návštěvník (Pá, 10. 12. 2021 - 21:12)

Ty Ukrajinky byly na testování proškolené zdravotní sestry, Jen to byly Ukrajinky, jsou jich plné nemocnice. Dva budižkničemové můžou ale vykřikovat kdeco, nejsou schopni si něco ujistit. Jsou jak báby co mají rády senzace.

Návštěvník (Pá, 10. 12. 2021 - 23:12)

Myslel jsem, že právě nebyly zdravotnice. Jestli byly zdravotnice, je to v pořádku. V této době je přáno zoufalcům. Mně ten Tomáš tady nepřišel tak zlý, ale pak se změnil a měl nějaké výkyvy. A to co teď předvádí je na úrovni 13 letého kluka. Úplně bez konceptu. Jen natáčí jak prudí lidi a zaměstnává policii. Tomu druhému snad seberou ID a pošlou ho do práce. Energie má dost.

☮✌ korkokluk (Pá, 10. 12. 2021 - 22:12)

Já bych Ukrajince nezatracoval. Jsou to Slované stejně jak my...

Návštěvník (Pá, 10. 12. 2021 - 22:12)

Lidožrouti jsou taky lidi, stejně jako my, Rosomáci, kteří zabijí vše co potkají, jsou savci jako my , žraloci jsou obratlovci jako my. Když budeš pokračovat, tak i viry jsou buněčné organismy jako my. Nemám nic proti Ukrajincům, ale proti tomu, co je přinutilo jít k nám.

☮✌ korkokluk (Pá, 10. 12. 2021 - 23:12)

A co, když se karta obráti a budeme nuceni my jít k nim??

Návštěvník (Pá, 10. 12. 2021 - 23:12)

Na Sibiři místa dost a dá se přežít, pokud to umíš. Nepočítejme s nějakými ohledy. ale i v zemljance s kamínkama na dříví se dá žít, když máš vůli.

☮✌ korkokluk (Pá, 10. 12. 2021 - 23:12)

No, ale tam se tvrdě pracuje... Já bych se nebál.

☮✌ korkokluk (Pá, 10. 12. 2021 - 23:12)

Myslím, že ano...Něco bude na tom, že matička Rus.

☮✌ korkokluk (Pá, 10. 12. 2021 - 22:12)

Proč? Nedostatek seriózně ohodnocené práce, slovenské prostředí a kultura?

Reklama

Přidat komentář