Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Crusher (Čt, 16. 6. 2022 - 19:06)

dej mi na ni kontakt jestli nevadí:)

zvířátka ne (Čt, 28. 4. 2022 - 08:04)

Měl jsem přítelkyni, hrozně ráda přejížděla zvířata. Jsem 'dolnak", sahal jsem ji na nohy i mezi ně. Když nějaké zvíře přejela, "zvhla". Já to NEMÁM RÁD, zabíjet BEZDŮVODNĚ zvířátka!!! Rozešel jsem se s ní! Má někdo podobné zkušenosti? A co vše schválně přejela??jakým autem??ona musela být sadistka když je ráda přejížděla .

miluna (Čt, 28. 4. 2022 - 09:04)

Jednou jsem ve sklepě narazia na potkana. Byl v koutě a skákal po mne se snahou mne kousnout. Měla jsem z něj doslova strach a tak mi nezbylo nic než na něj stoupnout celou vahou a rozšlápla jsem ho. Bylo okamžitě po něm.

To není možné!… (Ne, 1. 5. 2022 - 20:05)

Kolik vážíš?odkud jsi?to by se mi hodilo. Taková pomoc. Pošli mail.napiseme si. Ivana

Návštěvník (Pá, 22. 4. 2022 - 02:04)

Měl jsem přítelkyni, hrozně ráda přejížděla zvířata. Jsem 'dolnak", sahal jsem ji na nohy i mezi ně. Když nějaké zvíře přejela, "zvhla". Já to NEMÁM RÁD, zabíjet BEZDŮVODNĚ zvířátka!!! Rozešel jsem se s ní! Má někdo podobné zkušenosti? A co vše schválně přejela??jakým autem??ona musela být sadistka když je ráda přejížděla .

Návštěvník (Pá, 22. 4. 2022 - 02:04)

Měl jsem přítelkyni, hrozně ráda přejížděla zvířata. Jsem 'dolnak", sahal jsem ji na nohy i mezi ně. Když nějaké zvíře přejela, "zvhla". Já to NEMÁM RÁD, zabíjet BEZDŮVODNĚ zvířátka!!! Rozešel jsem se s ní! Má někdo podobné zkušenosti?

Návštěvník (Čt, 14. 4. 2022 - 03:04)

Měl jsem přítelkyni, hrozně ráda přejížděla zvířata. Jsem 'dolnak", sahal jsem ji na nohy i mezi ně. Když nějaké zvíře přejela, "zvhla". Já to NEMÁM RÁD, zabíjet BEZDŮVODNĚ zvířátka!!! Rozešel jsem se s ní! Má někdo podobné zkušenosti?

Opravdu? (So, 27. 11. 2021 - 06:11)

A co vše schválně přejela??jakým autem??ona musela být sadistka když je ráda přejížděla .

Návštěvník (Čt, 14. 4. 2022 - 03:04)

Měl jsem přítelkyni, hrozně ráda přejížděla zvířata. Jsem 'dolnak", sahal jsem ji na nohy i mezi ně. Když nějaké zvíře přejela, "zvhla". Já to NEMÁM RÁD, zabíjet BEZDŮVODNĚ zvířátka!!! Rozešel jsem se s ní! Má někdo podobné zkušenosti?

A co vše schválně přejela??jakým autem??ona musela být sadistka když je ráda přejížděla .

anonym (Čt, 2. 12. 2021 - 21:12)

Hlavně hady, bažanty, zajíce. Škoda OKTAVIA, asi deset let stará, typ nevím. Byť jsem chlap, auta mně nezajímají.

Pak po mně i MOC ráda šlapala. Ze začátku mi to nevadilo, trošku i bavilo. To bylo podpatkem tak 0,5 cm krát 0,5 cm, dalo se to vydržet. Pak "nasadila" KOVOVÉ a JEHLOVÉ podpatky, to už bylo MOC!!

NEJVÍC mně naštvalo, že SCHVÁLNĚ přejížděla BEZMOCNÁ zvířátka. NEMÁM TO RÁD!!!

Co dělá a kde, nevím, NEZAJÍMÁ mně to!!

To se mi nezdá! (Pá, 3. 12. 2021 - 15:12)

Máš na ní mail?,číslo?,má fb?pošli mi mail ať mi to můžeš napsat do mailu

Anonym (Pá, 3. 12. 2021 - 20:12)

Číslo jsem smazal, FB nemá, já taky ne. Byť byla magor, uvědomovala si, že je to NEBEZPEČNÉ, dává o sobě všude informace, hlavně AMERICKYM ZLOCINCUM!! Její "meilovku" v počítači mám. Jen si nevzpomenu, jakou. Jmenuje se Michaela. Problém je, že MICHAELU v adrese neměla. Co jí chceš? Je to MAGOR!!!!

Jen s ní pokecám. (So, 4. 12. 2021 - 10:12)

Jen s ní ráda pokecám .mrkni na ten její mail prosím....

Anonym (Ne, 5. 12. 2021 - 00:12)

Rád bych Ti pomohl, jen si nemohu vzpomenout. Bylo tam něco kruel, cruel nějaké s. Doteď jsem se zabýval Gaussovou eliminační metodou, jsem nehledal. Až se vyspím a budu mít čas

Jo díky . (Po, 6. 12. 2021 - 11:12)

Díky až budeš mít čas mrkni na ten její mail.

anonym (Po, 6. 12. 2021 - 19:12)

Měla by to být ona, nevím. S magorem jako je ona se nebavím!!

Pak mi sem dej vědět, co zase vyvádí!!

[email protected]

Prosím! (Út, 7. 12. 2021 - 17:12)

Smaž tvůj poslední příspěvek !díky

Anonym (Pá, 10. 12. 2021 - 22:12)

NESMAZU!!! Ať ji klidně píšou ti, které baví sadismus!!

Návštěvník (Pá, 3. 12. 2021 - 21:12)

Znám jednu podobnou, ale ta dává o sobě informace jen RUSKÝM ZLOČINCUM. Tak to bude asi jiná...

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 19:11)

Zapomenutou hračku na podlaze dospělý člověk rozšlápne ani o tom neví :D

Reklama

Přidat komentář