Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

sardanapal (St, 8. 12. 2021 - 18:12)

Česká hospoda jest květ . Nu a pokud se to princátku nelíbí , tak ať si chodí do oněch - les Michelines ," aspoň tam hajzla naučí tahat pneumatiky" .

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 18:12)

Estli sem si všiml, tak RAPL také nepije(Hynek Čermák) a to je pan policista. To není žádný medoušek nebo cukroušek, takže bych se zamyslel, jestli chlast je předpokladem něčeho v české kultůře...

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 18:12)

Nevím, kdo dělá výběr náboru do pražské policie, ale jestli je to ten co jezdí na stáže do Los Angeleské police každé léto na měsíc, tak no nazdar.Všichni páínové co chytli asi vši a museli se rychle ostříhat naholo, konfrontační povaha, touha zatínat svaly a používat fyzickou sílu, a demonstrovat své zadky ověnčené pistolí a párek kulí uvnitř zepředu i v zásobníku.A v hlavě písničky z alba neo-folk a Chcípli dobrý víly a Andílek a podobnou fašistickou produkci.

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 18:12)

Major Hulihenová by jistě nahlédla i do análů příslušníků sborů jakýchkolv armád, pokud by tam potřeboval Dr. Pierce či Hawky posvítit, protože vypla elektřina a potřebují tu p.del na mraky sešít...

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 18:12)

Česká pražská police opravdu demonstruje nyní svou sílu proti bezdomovcům. Nevím jestli je jen šikanuje, nebo je jen disociuje po praze aby se neshlukovali, ale mám dojem, že si s Brasilskou moc nezadá a mohli by jezdit na školení...

sardanapal (St, 8. 12. 2021 - 18:12)

Tak si ji tam nechejte ...

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 18:12)

Zajímavý je sektor dálnic a silnic a myslím, že toto zprivatizovat betonářské lobby, který by se spojila s automobilovým průmyslem mohlo velmi pomoci. Takže hurá do toho. Podobně jako výrobce cigaret zároveň vlastní nějakou firmu co pomáhá terminálně nemocným kuřákům...ha ha ha.

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 18:12)

A to chození do hospody na covidový očkovací průkaz, se divím, že tam někdo leze, já bych tam rozhodně nelezl a doma už vůbec. Budu těm miliardářským pivovarům vlastněným Japonskou mafiií Jakuza něco ještě sypat jako chudý Čech.

sardanapal (St, 8. 12. 2021 - 18:12)

Staneš se tedy alkoholíkem domácím ...

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 18:12)

Já nepiji, neb chci vypadat a líbit se a opilý je nevábný a páchne mu z úst.

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 17:12)

Já skončím raději v království řeckého boha Háda jako běžný smrtelník.

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 17:12)

Ta Peková a Janoušek, jak se to vlastně vyřešilo a jak se to právně vyjasnilo ? Šlo o trestný čin? Vždyť její výzkum spočíval snad v tom, že se nemáme očkovat, že to je čínský virus z čínské laboratoře a přitom sama dělala na něčem za stamiliony...nebo desítky milionů právěš od Janouška...

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 17:12)

Samozřejmě inteligentním lidem patří více, než řadovým obyvatelům. Za tím není, ani tak finanční rozdíl, jako státní systém a různé státní zákony a pravidla, který chudým znemožňují dosáhnout vyššího postavení a tím i majetku.Blbé je , že ČR již zabředla do systému, kdy kapitálem obdaření obyvatelé se stěhují úplně někam jinam a nežijí dohromady s běžnými obyvateli.Praha začíná být snobské místo. Dokonce jsem dnes viděl i portýra v livreji a dlouhým anglickým kloboukem...

sardanapal (St, 8. 12. 2021 - 17:12)

Víte hovno , co po různých mrazících boxech celého Světa , čeká za "zrůdičky" . I kmen pravých neštovic uchovávají nejméně tři laboratoře ... 19.11.21 Pensylvánie USA CDC , nalezeny ampule s označením smallpox , při úklidových pracích ...

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 17:12)

Kdo bude nástupník Putina? Typuji , že již mají vybraného superschopného jedince z lidu, který zrovna pracuje v lesích v tajze, aby si napravil svůj kádrový KGB profil.

sardanapal (St, 8. 12. 2021 - 17:12)

Takže , kde se ponejprv a nejvíce projevilo ono chmýří ?

aladin (St, 8. 12. 2021 - 17:12)

Máme druhý MNICHOV ale z WASHINGTONU !!! Který Chazar bude druhý Hitler ???

8.12 (St, 8. 12. 2021 - 17:12)

V pátek bude Dějství Druhé. Vstup Bohů do Valhally.

Bořek (St, 8. 12. 2021 - 14:12)

Bohužel,po mě admin jede jak slepice po flusu,kde je demokracie v této diskuzi.

8.12. (St, 8. 12. 2021 - 11:12)

Je to vážná situace,podle ústavy musí nahradit odcházející vládu kompletní vláda další.

Reklama

Přidat komentář