Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

aladin (Út, 7. 12. 2021 - 18:12)

"Co Čech, to politik!
81 CNN Prima News HD - 7. prosince 2021 - 18:00–18:35".... Proč nemluvíte o ANTIVIROTIKÁCH ??? Jejich účinnost je 990,9% a přesto je politici u nás nechtějí povolit, ajo lék na Covid !!! CO ZA TÍM JE ??? BUSINESS, a nebo vyhlazení lidstva ???

aladin (Út, 7. 12. 2021 - 18:12)

"Co Čech, to politik!"....Pani Slámová, politici, to jsou NADLID0 !!! Přece nechcete, aby se tito nadlidé stýkali s normálními občany - s Gojímy !!! Jak řekl jeden Izraelský (kněz), Gojímové tu jsou proto, aby sloužili ŽIDŮM !!!

ShabbaTot-Jahoda (St, 8. 12. 2021 - 04:12)

tak služ a neremcej!!

Bořek (Út, 7. 12. 2021 - 18:12)

Cynika a aladina moc rád čtu,jsou inteligentí a sečtělý,chtěl bych takový taky být,ale obávám se,že už je pozdě.

7.12. (Út, 7. 12. 2021 - 15:12)

Putin si také něco šlehl. Přítomnost ruských vojáků u hranic ukazují i satelitní snímky zpravodajských služeb.

aladin (Út, 7. 12. 2021 - 17:12)

A co když z druhé strany hranice rajdají Amíci se svými sluhy z Pobaltí a s Poláky, tak to satelita nefotí ???

Bořek (Út, 7. 12. 2021 - 16:12)

Tak do něj nemají amíci dupat a žádní vojáci by tam nebyli,tak jednoduché to je.

Cynik - realista (Út, 7. 12. 2021 - 14:12)

Tak dnes jsem doplatil na to, že jsem to schválně držel, abych se doma pokakal. Přítel nebyl doma a já se vracel vlakem od kamaráda, trošku jsem potřeboval, ale říkal jsem si, že domu to v pohodě vydržím a tím že tam budu sám, tak se krásně pokakám. No jel jsem tím vlakem a potřeba trochu sílila ale dalo se to zvládnout, pak přišel první tlak do břicha a už jsem si řekl, že se tedy odhodlám na vlakové záchody, no v chodbě bylo docela rušno ale propletl jsem se, viděl jsem záchody a už potřeba byla opravdu na hraně, jenže jsem tam došel a bylo zamčeno. Tak jsem ještě zaklepal, ale pak už to přišlo, ale nebylo to jako vždy, že se to začlo valit do kalhot, ale ukáklo jen tak trochu - to by se ještě dalo zvládnout, navíc jsem měl takové vysoké kalhotky a ty udrží docela dost, najednou jako by tam byl špunt a nic dalšího nešlo, tím mi svitla naděje, sice jsem byl trochu připokakaný, ale kdybych se dostal na záchod a vyhodil ty kalhotky, tak s trochou toaletního papíru bych se dal alespoň trochu do pořádku. No ale abych pokračoval, tak jsem tam klepal, ale nikdo neotvíral, tak jsem se rozhodl jít na druhou stranu vagónů, proplétal jsem se mezi lidmi, ruku jsem měl na zadku, ale tam jak kdybych měl špunt, žádný tlak ani nic, když už jsem tam skoro byl, tak najednou vlak houpl a špunt jak kdyby povolil a bylo toho fakt hodně a nedalo se to zastavit, ale jak jsem měl ty vysoké kalhotky, tak většinu udržely, což bylo dobré, ale zároveň jsem na nich měl bouli - sice to přes černé rifle neprosvítalo, ale za to, když jsem si sáhl na zadek, tak ta boule byla nahmatatelná a byla asi i dost vidět. Naštěstí už jsme byl u místa, kde jsem vystupoval. Vyšel jsem, pár poznámek jsem sice slyšel a bylo mi to jedno, nakonec jsem došel domů, to už není daleko. Ale při chůzi se mi to pořádně rozmašírovalo a projelo to i přes ty kalhotky, takže jsem to měl všude na břiše na zádech na stehnech. Ještě chvíli jsem si v tom užíval doma a pak jsem už šel pod sprchu. Kalhotky jsem vyhodil, snad příteli nebude divné, že mi poslední dobou mizí a tričko a rifle jsem dal prát. Takže nakonec z dnešního, i když nechtěného pokakání mám radost, teď si chci dát od pokakávání ale chvíli pauzu, nechci na tom být úplně závislý, možná zase něco zkusím ale až tak o víkendu.

aladin (Út, 7. 12. 2021 - 14:12)

"„Frustráti si to natáčejí.“ Začalo vyšetřování útoků na osobnosti boje s covidem".... Útoky na zdravotníky nechápu, i když je mezi nimi veliké množství Židů !!! Ale je třeba posoudit kolik z nich se řídí lékařskou etikou a nedoporučilo by očkování o které si myslí a nebo jsou dokonce přesvědčeni o jeho skodlivosto pro lidský organizmus !!! Jelikož to nelze zjistit, neměl by je nikdo pronásledovat !!! Ale u politiků to je jiné, Tam jsou samí Židé -Chazarové a těm jde minimálně o vysoké zisky pro Americké Farmafirmy, patřící také Židům !!! A jelikož se lidé dozvěděli pravdu o očkování, tak ho odmítají a Sionistické vlády Evropských států a EU proto laborují s násilným očkováním proti Covidu !!! Všechny tyto státy podepsali rezoluci při OSN o právech občanů na svobodné rozhodování o svém životě !!! ( M. Thatcherová : My máme v Anglii takovou demokracii, že si kdokoliv může lehnout v parku na lavičku a tam zemřít a nikdo mu v tom nemůže bránit ), je to sice demagogické, ale také pravdivé !!! Ale dnešní židofašistická Evropa a EU nějaká demokracie nezajímá, jde jim jenom o jejich business !!! Pokud nejde i o něco jiného - o globální snížení počti obyvatel planety !!! Ale to ba v tomto případě měli pro sebe speciální VAKCÍNU a pro Gojímy jen šmakuládu, která je nanic, jen na zvýšení jejich zislů !!! Co říkáte téhle konspirační teorii ???

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 17:12)

Nevím odkud máš, že farmaceutické firmy patří židům. To je jako tvůj osobní odhad, nebo máš na to nějaké odkazy?! No, nečekám, že by si tu uvedl jedinou farmaceutickou farmu, která patří "židům!"

aladin (St, 8. 12. 2021 - 20:12)

Všechno z čeho kouká nějaký business patří Židům !!!

Bořek (St, 8. 12. 2021 - 22:12)

Běž s tím do řiti,píčo.

aladin (Čt, 9. 12. 2021 - 16:12)

Bořku, tobě se pravda nelíbí ??? Už před Bachem a po něm také, až do dneška- všude plno demokracie, ale pravda se nesmí říkat !!! Pravdau označují současní fašisté za konspiraci a vůbec jim nevadí, že co 1/2 roku se ukáže, že ta jimi označená konspirace je skutečně PRAVDA !!! Snaží se ji blokovat v ve SVÝCH médiích, překrucovat a zamlčovat !!! Proč ??? Nejde totiž o žádnou demokracii, jde o FAŠIZMUS !!!

Bořek (St, 8. 12. 2021 - 18:12)

Ale ano,troufám si tvrdit že tak z 90%.Že to nerad slyšíš?Pozjišťuj si o tom informace a uvidiš.A nejen farmaceutické firmy,ale i veškerý top byznys ve kterém se točí obrovské peníze.To není ničí osobní názor,ale realita.

aladin (Út, 7. 12. 2021 - 13:12)

"Deset tisíc neočkovaných policistů na odchodu? Zde jsou čísla".... Rakušane, vy jste jako malej kluk !!! Proč by nemohli, když budou mír respirátor !!! Měl by jste nám říci, o co vám vlastně jse ??? Vypadá to, že také kopete za své soukmenovce, za jejich business, máte z toho nějaký osoh ???

aladin (Út, 7. 12. 2021 - 13:12)

"Čína k americkému bojkotu olympiády: Jste arogantní narcisté. Nezajímáte nás".... A takovýto přístup by měl k USFT zaujmout celý svět !!! Proč se bavit s Americkými fašisty !!!

Cynik - realista (Út, 7. 12. 2021 - 12:12)

Jahodo, jen bleskem. Nevěřil bych, že se dokážeš zesměšnit ještě více, než pravidelně činíš svými trapnými žvásty o běloptákovi, či o "pakle"... Podcenil jsem tě, dokázal jsi to, tvůj příspěvek "Tak jsem si vyhledal na Google v obrazech slovo vulva a ona je to fakt piča" (Shabbatot-Jahoda, 6. Prosinec 2021 - 18:45) je excelentní, mimořádný i na tvé poměry... Jménem tvých fanoušků ovšem doufám, že neusneš na vavřínech, a pokusíš se ještě více zvednout laťku, neumdlévej, bojuj, máš na to! To dáš, Jahodo... Zatím hudry, hudry...

Shabbatot-Jahoda (Út, 7. 12. 2021 - 14:12)

Nato co si kdo o mě jahodě myslí já z hluboka séru.... stejně nikdo neví kdo jsem! Asi máš pravdu Cyniku, nebýt mě, měl bys to zde snadné....a proto tě budu systematicky dělat vyvrácením tvých dezinformací a na Seznam si počti jak začíná Stát přitvrzovat vůči agresivním antivaxerum,... až 3 rok na tvrdo a z toho se dobytci poserou až za ušima.

Cynik - realista (St, 8. 12. 2021 - 05:12)

„.....a proto tě budu systematicky dělat vyvrácením tvých dezinformací“, píšeš mi svou rodnou hotentotštinou, jednoduchý, odulý vesnický chasníku, a na to „vyvrácení“ se opravdu těším… Dosud mělo jen podobu jalových keců, vyhrožování, kterak mne „zpražíš“, a podobných blábolů… a především jsi v případě mnou nabízených fakt, která se ti nehodí do krámu, utíkal od tématu jako malý spratek, a s lidoveckým křiváctvím, podrazáctvím a pokrytectvím jsi obvykle nedokázal nic jiného, než spojovat mne s Ruskem, či blábolit o říši běloptákově, potažmo neméně blábolit o zemích, kde se mají hůře, než my… To ovšem nepovažuji za „vyvrácení“ mých údajných „dezinformací“, nýbrž za názorné příklady tvé duševní nemohoucnosti a zcela nedostatečné mozkové kapacity… Prostě bys musel přestat s jalovým žvaněním a propagandistickými plky, a uvádět smysluplná fakta… Jen podotknu, že vítězoslavně mávat odkazem na graf, jen proto, že v souladu s tvými infanilními názory velebí americkou vakcínu, uvedený v jediném článku, je proti mnohonásobku jiných grafů a dat poněkud slaboučké… a slabomyslné… ----- Obávám se však, jednoduchý vesnický chasníku, že nacházení smysluplných protiargumentů vysoce překračuje tvé duševní možnosti, stajně tak jako výborné analýzy, „výborný analytiku“… těch prostě nejsi schopen, vlastně nejsi schopen žádných analýz… vždyť ty dokážeš jen trapně opakovat stále stejné propagandistické bláboly, vylepšené opisováním z diskusí na Aeronetu… -----
Nu což, šance, že bys dokázal diskutovat pomocí argumentů a faktů, a zejména k obsahu příspěvku, je sice malá, pramalá, ale zkusme to… Počti si a ukaž se:
„Společnost Pfizer váhá, zda vstoupit do některých zemí kvůli problémům s odpovědností, nemají žádnou obranu před odpovědností,“ řekl prezident Světové banky David Malpas.“ (https://cz24.news/spolecnost-pfizer-nebude-podavat-injekce-mrna-v-zemich-kde-je-pravne-odpovedna-za-vedlejsi-ucinky-jenom-tam-kde-zkorumpovani-podplaceni-politici-podepsali-smluvni-sebevrazdu-sveho-naroda/)

aladin (Út, 7. 12. 2021 - 17:12)

A uvědomuješ si Jahodo, že těm politikům jde jen o business a ne o zdraví Čekých Gojímů ??? Že nucené očkování je fašizmus ??? V Japonsku a v Indii zatočili s Covidem pomocí antivirotik !!! Proč to nejde u nás ??? Protože ve vládě jsou Židé a ti táhnou za jeden provaz s těmi Americkými !!! USFT se ekonomicky propadá a proto potřebuje každý dolar !!! A daně ze zisku z prodeje "VAKCÍN" je mohou zachránít, zvláště, když se bude očkovat do nekonečna !!! Možná proto ten Covid vyrobili a vypustili na svět !!! Jsi omezený hlopák, ale pokud to nevidíš, tak za to nemůžeš !!! V Japonsku poklesl počet nakažených za den z 23000 na 220, slovy : dvěstě dvacet za jeden den !!! Pokud tohle "naše" a Evropská garnitůra nebere v potaz, tak za tím je něco jiného než zdraví občanů České republiky, potažmo Evropy a nemají žádné právo je zastupovat, protože s nimi manipulují a obelhávají je !!!

Reklama

Přidat komentář