Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Terry (Út, 7. 12. 2021 - 05:12)

Okamura je jediný, kdo to dokáže

Cynik - realista (Út, 7. 12. 2021 - 05:12)

"...jestli Rus vpadne na Ukrajinu"? Jestli to ovšem není jinak, primitivní vesnický chasníku… a ten Rus je jen připraven se bránit útokům ukrajinských hord, za spoluúčasti vojáků z členských zemí NATO... ----- Pokud „...žádný Nord stream nebude...“, vesnický primitive, označující se jako „výborný analytik“, budou mít značné problémy ve tvém milovaném Německu, tedy v centru budované Čtvrté říše… Uniklo ti snad, hlupáku, že poblázněná Říše odstavuje jaderné a tepelné elektrárny, přičemž pod vlivem zelenorudých ekoteroristů spoléhá na větříček a sluneční svit? Nejspíš budou „klepat kosu“, „výborný analytiku“, budou se k sobě choulit v nevytopených bytech s teplotou těsně nad nulou, narvaní do šesti svetrů, čtyřech kábátů, což ještě vylepší troje rukavice a několik čepic… A s drkotajícími zuby budou jejich promodralé držky tiše ševelit merkelovské „Wir schaffen das“, My to zvládneme…

Shabbatot-Jahoda (Út, 7. 12. 2021 - 09:12)

Jo,Rus se musí bránit vpádu ukrajinských hord za spoluúčasti vojáků NATO tak, že začne válku v Evropě na území cizího státu stejně jako Adolf Hitler.Ten taky začal válku v Evropě napadením okolních zemí a pak vyvolal světovou válku a válčil proti celému světu....asi jako Fuhrer Putler.... myslíš že na to bude Putler mít,,??? Protože to si Hitler myslel taky .

aladin (Út, 7. 12. 2021 - 17:12)

Troubo Jahodo, pokud něco takového vznikne, tak za tím bude ten tvůj běloptát s atomovým zobanem - jak ho ty nazýváš !!! Půjde jim o to, aby jakýmkoliv způsobem zničili nový plynovod z Ruska, USFT potřebují prachy za plyn, aby se ekonomicky nezhroutili !!! Jejich plyn bude 3x dražší, (stejně jako dostavba Dukovan od nich) než z Ruska !!! Ale jestli na tuhle hlupotu Evropa přistoupí, tak si to jektání zubama zaslouží !!!

Cynik - realista (Út, 7. 12. 2021 - 05:12)

Kdo by to byl řekl – vtípek, vyvolaný roztomilým Jahodovým překlepem, se stal podkladem pro několik dalších diskusních příspěvků, samotný Jahoda se s elánem a šturmem vrhnul do bádání ohledně vulvy… a to bylo překvápko: „Tak jsem si vyhledal na Google v obrazech slovo vulva a ona je to fakt piča“(Shabbatot-Jahoda, 6. Prosinec 2021 – 18:45) -----

Koukejme, hleďme… i primitivní vesnický chasník Jahoda je schopen vyhledat si informace a obrázky dotazem na strejdu Gúdla… škoda jen, že se takto usilovně zaobírá jen vulvou, nikoliv závažnými aktuálními tématy… „Více k tomu na Google -obrázky: The vulva gallery“, píšeš, „výborný analytiku“ Jahodo, v 1:39… Jak dlouho jsi na takové obrázky zíral, jestliže jsi příspěvek vložil zhruba půldruhé hodiny po půlnoci? Našel sis nový smysl života? Dřív jsi přece psával hlavně o žrádlu a chlastu… ----- Nu, ve tvém případě ovšem téměř vždy platí a nejspíše i nadále bude platit: Vulva píše o vulvě…

Shabbatot-Jahoda (Út, 7. 12. 2021 - 05:12)

Já vulva a ty kokot, mužem se v to doplňovat,..jo a jestli Rus vpadne na Ukrajinu, žádný Nord stream nebude...jak jsem správně zanalyzoval a bude plyn z Aljašky,kterou Car naštěstí prodal U$A ,aby bylo Rusko menší a U$A větší.Jses rád ?

Cynik - realista (Út, 7. 12. 2021 - 05:12)

Je to poněkud jinak, primitivní vesnický chasníku… Tak, jako podle pověr vaší sekty existuje trojjediný Bůh, může existovat i dvojjediný Jahoda… Můžeš tedy být (a také jsi) nejen vulvou, ale též kokotem, a to kokotem dreveným, plechom pobitým, v medu namáčaným…

Cynik - realista (Út, 7. 12. 2021 - 05:12)

„Pětikoalice se zdržela hlasování o nouzáku. Ale Pekarová vysvětlila, že lidi znejisťuje Okamura“ - Tak zní titulek článku na PL, a již ten dokonale vystihuje křiváctví pětislepence… V článku je mimo jiné uvedeno:
„Předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) to kvůli nouzovému stavu i očkování v televizi schytala od šéfa SPD Tomia Okamury. Tomu vadí, že se při hlasování o nouzovém stavu pětikoalice zdržela hlasování. „To, že pětikoalice na to nemá názor, mě nemile překvapilo. Pro občany není jejich nerozhodnost dobrá zpráva,“ prohlásil Okamura. -----
„Navrhli jsme jeho zrušení, protože opatření lze realizovat na základě zákona o ochraně veřejného zdraví a krizového zákona. Nová vládní koalice se hlasování alibisticky zdržela. To, že pětikoalice na to nemá názor, mě nemile překvapilo. Pro občany není jejich nerozhodnost dobrá zpráva. I zdržení se hlasování znamená podporu nouzového stavu,“ vmetl Okamura Pekarové. -----
Okamura se do předsedkyně Sněmovny pustil také kvůli povinnému očkování lidí nad 60 let, které prosazuje ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO). Šéf lidovců Marian Jurečka k tomu prohlásil, že nová vláda tuto vyhlášku zruší. To je ale podle Okamury opět jen alibismus. -----
„Oni nevědí, co chtějí. Navrhli jsme ve Sněmovně usnesení, které by vládě uložilo, aby nezaváděla povinné očkování. Pětikoalice se zase alibisticky zdržela. Občané mi píší, že jsou znepokojeni, jak se k tomu nová vláda staví. Povinné očkování není řešením, ale je potřeba zacílit ochranu na rizikové skupiny. Třeba k praktikům dostat léky jako ve vyspělých zemích,“ pálil dále ostrými Okamura.“
(https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Petikoalice-se-zdrzela-hlasovani-o-nouzaku-Ale-Pekarova-vysvetlila-ze-lidi-znejistuje-Okamura-685782) ----------

Svádět pětislepencovou vykurvenost a alibismus na pana Okamuru? Ubohé… Jak asi bude tato nastupující pakáž vládnout, jestliže se ani nedokáže poctivě vyjádřit při hlasování?

V Bibli je psáno: „Řeč vaše budiž ano, ano - ne, ne.“ Stručné, jasné výstižné… a tato slova by měla platit nejen pro ateisty, ale především pro ty, kdo se hlásí k Bohu, tedy zejména pro lidovecké černoprdelnictvo… Skutečnost? Alibismus, vykrucování se, změny postojů, tradiční lidovecké „rozhodné možná“… to jsou současní (a samozřejmě i minulí a budoucí) lidovci… Proč asi získal zesnulý lidovecký předseda Lux křížovkářskou přezdívku „had na tři“? ----- Lidi podle předsedkyně PS „znejisťuje Okamura“… co tedy ona sama a celý ten pětislepenec udělal proti údajnému znejisťování? Jen žvásty nestačí… skutečností je, že odcházející vrchní anošéf Babiš se svým slouhou Vojtěchem překotně prosazují opatření, která mohou pětislepenci vyhovovat, a nemusí si pálit prsty. Podtrženo a sečteno – jedni vykurvenci střídají druhé…

Shabbatot-Jahoda (Út, 7. 12. 2021 - 05:12)

Jo,jo,jo,jo Okamura,ten to vyřeší,te teda jo, agent Kremlu a proflakla ruská pátá kolona,ten jo.Jen aby se nepropad do pakla i s celým Ruskem! U$A se nepropadne,ne,ne,ne,...ne! Ať žije U$A a omyly Cynika blbouna

Cynik - realista (Út, 7. 12. 2021 - 05:12)

Jahodo, ty se raději nepouštěj do složitějších úvah, a vlastně ani do úvah jednodušších... S překvapením jsi vyhledal "na Google v obrazech slovo vulva a ona je to fakt piča", půldruhé hodiny po půlnoci jsi zaujatě hleděl na obrázky něžných dámských přirození... nechceš se raději věnovat takto nově získanému koníčku?

Shabbatot-Jahoda (Út, 7. 12. 2021 - 01:12)

Více k tomu na Google -obrázky: The vulva gallery

Cynik - realista (Po, 6. 12. 2021 - 23:12)

V šatníku mi začínají převládat string tanga nad kalhotkami. Nejen, že si to přítel pochvaluje, že v tom mám pěkný zadek, ale za mě je to nejpohodlnější prádlo jaké jsem dosud nosil. Pod jakékoli kalhoty ideální, zvláště pak pod nějaké upnuté případně alastické. Nejen, že v tom není horko, ale při oblékání se nikde nic neshrnuje. V každém případě, nikomu nic nevnucuji, ať si každý nosí co chce, a v čem se cíti dobře.

Bořek (Út, 7. 12. 2021 - 10:12)

Co to je??

nona (Po, 6. 12. 2021 - 21:12)

Jen blbněte,,,,

6.12. (Po, 6. 12. 2021 - 20:12)

Než bude další fanfrpál,tak budu na baru.

Soudkyně Barbara (Po, 6. 12. 2021 - 20:12)

Chtělo by to nějakou sexuální příhodu, pan Cynik je má výborné.

aladin (Po, 6. 12. 2021 - 18:12)

"Eurokomisařka chtěla upozadit Vánoce. Brusel se omluvil a návrh zrušil
Zdroj: https://www.denik.cz/cesko-a-eu/vanoce-eu-navrh-eurokomisarka.html"...." (Malťanka Helena Dalliová) ".... Jak je možné, že se takovákle KRÁVA dostala do EU ??? Kolik ještě takových debilů a debilek tam je ??? Vždyť vymýšlí samé krávoviny !!! A v případě ochrany občanů (očkování "vakcínou" proti Covidu) vyblije nějaké idiotské DOPORUČENÍ, ze kterého si vlády budou dělat jen blázny !!!

Shabbatot-Jahoda (Po, 6. 12. 2021 - 18:12)

Tak jsem si vyhledal na Google v obrazech slovo vulva a ona je to fakt piča

6.12. (Po, 6. 12. 2021 - 19:12)

To bude ještě zajímavé. Povinné očkování bude. Ministerstvo zdravotnictví dokončilo vyhlášku o povinném očkování. Do konce týdne by měla být ve Sbírce zákonů.

aladin (Út, 7. 12. 2021 - 00:12)

Bohužel, je to protiústavní !!! Jsem zvědav, jsk bude vláda řešit pokutu, kdž se občan odvolá na Českou Ústavu !!!

Reklama

Přidat komentář