Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Richard (Čt, 9. 12. 2021 - 10:12)

U syna 14 let máme něco podobného když hraje hry na počítači tak aby nic nepřišel tak mu dáváme plenky ale klasické dětské látkové jsou to pleny kdysi je vyřazovali z nemocnice hlavně z dětského oddělení tak přítelkyně ale dnes už manželka si tyto plenky vzala na jednych je pruh růžový a na druhých pruh modrý tak tyto plínky dostává ale už od 8 let to se zniceho nic pocuraval do postele ale i do oblečení tak manželka mu dala ultimátum 1 den a jestli ráno ho najde v mokré posteli tak mu přes den a noc bude dávat pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem tak jednoho dne byla postel a on v suchu trvalo to asi týden byl úplně v pohodě to mu bylo už 12 let a po týdnu to začalo znovu když přišel ze školy tak byl durch pocurany měl to v punčocháčích a kalhotech tak to jsem byl doma já a koukal jsem na něj a řekl co pak se tohle dělá aby 12 lété dítě curalo do oblečení ale tatko já se omlouvám ale já jsem to nestihl no tak se hochu vyslekni celý do naha vše dej do pračky a já jdu do tvého pokoje hold připravit látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem a on prosil tatko prosím plenky mi nedávej jo hochu to máš už smůlu ráno si pocural postel co mi řekla máma ale já opravdu nechtěl. Tak manželka mi do jedné skříně dala už složené plenky po 4 kusech a tam kde měl trenky tak jsou plínky a ve skříni kde byli trička zase punčocháče dětské a další plínky a bodyčka ze zipem vzadu aby si plenky nemohl sundat. A potom přišel do svého pokoje v županu dětském a pak si sundal župan a řekl jsem mu tady si lehnout na postel a poslechl lehnul si a pokrčil nohy už věděl co ho čeká tak jsem vyndal pleny i s gumovimi kalhotky a nadzvednul jsem mu nohy a plenky vložil pod něj a pak namazal mastí a zapudroval jsem ho pak jsem pleny prelnul mezi nohama a zalepil gumové kalhotky potom jsem oblékl bodyčko to se muselo dávat přes nohy a oblékl i ruce a vzadu zapnul zipem a na konec oblékl jsem mu punčocháče a teď když mu je už 14 let tak se dávají jednorázové pleny hlavně když se nikam jede či jde třeba ven ale to dostává i zimní kombinézu. Pak jsem zavolal manželce že máme doma batole v plenkách ale ještě k tomu když měl pleny ve 12 letech tak když vše měl na sobě jako pleny bodyčko a punčocháče tak ještě jsem ho dal klečet do kouta aby věděl za co to má. No a teď nosí plenky jak látkové tak i jednorázové ale už prebalujeme vkoupelne vždy při přebalování koupelna byla velká tak jsem dal udělat větší přebalovací stůl a veškeré věci na přebalování je v tom ten stůl má větší přebalovací plochu takže se tam vejde akorát je to sice špatná věc prebalovat větší dítě ale co sním nadelate asi nic na velkém vyšetření jsme byli ve 13 letech ale nic se nezjistilo proč se stále častěji pocurava do postele tak i do oblečení když se jde snim k lékařům tak stále nosí plenky a punčocháče ze zimní kombinézou hold se nic nedá dělat vždy nám píšou plenky pro větší děti jako je nás syn. Já si myslím jestli to není jako by u dospělých něco jako prostata ta by se dala operovat až v 18 letech tak do té doby bude muset nosit plenky.

Michal (St, 8. 12. 2021 - 14:12)

Synovi je 14 let a používá plíny, když hraje Fortnite s kamarády. Říká že si všichni v jejich partě (14-15 let) koupili plíny, aby nemuseli čekat když hrají než si někdo dojde na záchod.

Markéta (St, 8. 12. 2021 - 12:12)

Mám manžela 40 let začal se v noci pomočovat tak mu dávám do postele igelitové prostěradlo ale skoro každý druhý den musím prát deku a povlečení. Už mě to nebaví. Řekla jsem si že by mel aspoň na noc mít plíny. Odpověď že není mimino aby čural do plen. kdo mě poradí jaké plíny mu poridit.

Anička (St, 8. 12. 2021 - 11:12)

Malé dceři to takto dělám 3 roky když se jde ven tak jednorázové pleny a punčocháče frote a zimní kombinézu a dceři to vůbec nevadí že to takto má a staršímu synovi 12 let když si bere punčocháče ze zimní kombinézou tak jsem se ho ptala jestli taky nechce jednorázové pleny a on odpověďel že mamko já jsem sice s plenek vyrostl ale plenky mi klidně dej nevím kdy se mi budou hodit ale syn občas nosí i oteplovacky ze zimní bondou ale většinou má zimní kombinézu je sní zpokojeny to minule šel z kamarádem ven a vzal si frote punčocháče a zimní kombinézu a mne se zeptal jestli mu dám jednorázové pleny a já jsem odpověděla nenutim tě do nich mamko pro mne dobré tak jsem mu plínky dala ale i se dvoumi latkovimi plenky on si vždy lehne na postel pokrči nohy a čeká na pleny já ho jenom namazu mastí a zapudruji pudrem a prelnu plenky jednorázové s latkovimy mezi nohama a zalepim a stáhnu mikinu a punčocháče co nejvíce nahoru a on si sám oblece kombinézu.... A potom si zalehne kamarád a plínky chce taky ale jemu dám jenom jednorázové pleny ale většinou ve stoje on už má rozeplou kombinézu a stahle punčocháče a trenky tak já mu jen mezi nohama protahnu plinku a zalepim a vždy když večer jde domů tak nejdřív k nám abych mu mohla sundat plenky ty má většinou pocurany on se ptal své mami jestli když ho takto obléká jestli by nemohl dostat pleny také a ona mu odpověděla že není malé miminko aby nosil pleny ještě v 5 let to bych ještě pochopila že 5 letemu dávat pleny. Já synovi 12 let dávám plenky i doma když je chce nosit žádnému dítěti ještě plenky látkové či jednorázové nikdy neublížíli co vím a jestli je dítěti 1 či max 16 let tak asi co máte dělat když se vám pomocuje do postele. Kamarádky syn 14 let také nosí normálně jednorázové pleny přes noc ale nikdy i přes den když se pomocuje do postele a do oblečení tak to vyřešila s plenkami než dítě tahat po doktorech měla i ten alarm ale stejně musel mít hoch bohužel plenky tak alarm dala pryč a plenky jednorázové či látkové ponechala normálně je kluk v úplném klidu když se pocura tak do plenek a ona ho jenom prebali a kluk se už nestydí že nosí plenky a punčocháče a zimní kombinézu. Ona tvrdí že syn tolik nenastydne....!!!

Honzík 8 (St, 8. 12. 2021 - 07:12)

Mne mamka dává pleny stále bohužel se v noci pomocuji dostávám látkové pleny ale ty jsi kapsove ale úplně všude mamka mne vždy dává do speciální školy a vždy ráno když mne prebali tak dostanu nejdříve klasické 2 látkové pleny s jednorázovkou a svrchnimi kalhotky a frote punčocháče ze zimní kombinézou navleka mne jako eskymaka a ve škole mám jenom punčocháče a kraťasy a takto tam chodí hodně děti hlavně mají i plenky ale většinou látkové pleny s jednorázovkou. A když si mne mamka zase odpoledne vyzvedne tak zpět zimní kombinézu ale nejdřív nás ošetřovatel prebali do čistých plenek a mne vždy dává nejdříve 3 látkové pleny s jednorázovkou a svrchnimi kalhotky a když se mne mamka vyzvedava tak už jsem oblikli a jsem jako tučňák já ještě jdu z mamkou na nákup a když přijdeme domů tak jsem většinou obojí jak pocurany a pokadeny tak mne mamka vždy vysvlekne úplně do naha dá mne do vany a já se ospurchuji do čistá a pak přijde mamka s čistými jednorázovimi plenky ale nejdřív mne položí na přebalovací pult s podložkou namaze olejikem a zasype pudrem pak po demne dá teprve jednorázové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem a pak bodyčko a potom si udělám své vlastní úkoly a potom přijde kamarád pak si něco děláme doma ale on chodí do školky ještě a ten mi občas i závidí v že jsem oblečen jako batole tak mu mamka dá taky radši pleny jednorázové s punčocháči a bodyčko ale také dostává nejdříve 3 látkové pleny s jednorázovkou a gum kalhotky ale já ty kapsove pleny mám jen občas ty mamka dostala od sousedky od jeho syna co chodí k nám ale já moc na kapsove pleny nejsem zvyklý spíš na jednorázové pleny a klasické látkové mám zatím ještě 70x70 ale i pro větší jistotu i 80x80 dnes jsem ve škole ale spíš ve školce jelikož nás do školy přišlo 3 děti tak nás soupli do školky teď musím říct si o přebalování jelikož cítím mokro v plenkách.

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 05:12)

Kdo by chtěl napište [email protected] nebo [email protected] rád s vámi budu povídat

Marcel (Út, 7. 12. 2021 - 21:12)

Pleny pro velké děti jsou v pořádku. Se synem 14 let si je bereme na cesty autem do zahraničí. On si je bere i na cesty přes hodinu nebo na noc/víkend

Pavel (Po, 6. 12. 2021 - 16:12)

Já taky nosím plinky a nemám s tím problém

Alena (Po, 6. 12. 2021 - 11:12)

Ano já s tím nošením plenek u menších či větších souhlasím že když mají jednorázovou plenku mezi nohama a punčocháče ze zimní kombinézou tak to je vše ok takto to s 2 syny a dcerou prakticky dělám už dva roky a děti s tím žádný problém nemají že mají plenky jednorázové ale takto to mají i přes léto že mají kraťasy a jednorázové pleny tak co stim všechny děláte a urážite že dotyčna osoba je uchyl či retard děti už jsou na to zvyklý a s dítětem které nosí plenky od miminka až do teď nic neuděláte když mu večer nedáte pleny tak je vše v posteli a nebo když nedáte plenky pod oblečení tak všechno je v tom oblečení a to pak dítě má jít v mokrém prádle takto se pocurava do plenek a pak se jenom prebali.

Debil (Po, 6. 12. 2021 - 11:12)

A ty snad na paní matku zavoláš policii když se ti ta policie vysmeje akorát když jsou děti nijak zvlášť nemocný tak proč by jim pleny nemohla dávat a když mají punčocháče a zimní kombinézu tak plenky musejí mít asi.

Matka (Ne, 5. 12. 2021 - 16:12)

Jistě dám klukovi když jde ven z kamarádem tak dostane syn látkové a jednorázové pleny a punčocháče dětské frote a zimní kombinézu ale kamarádovy vždy také radši dávám jednorázové pleny aspoň ale on má vždy jenom zimní kombinézu bez punčocháču tak mu je vždy dám také.? A on je rád že je má on mi vždy řekne že své mámě říká až mu pod ní dá punčocháče s plenkami jednorázové ale vždy mu odpoví že není malé dítě aby nosil ven punčocháče s plenkami. Ale vždy na noc musí mít pleny jelikož se v noci pomocuje. Tak já mu vždy vyhovim a dám mu co chce on. Ono aby se nikde dítě vyvleklo venku do polonaha a vycuralo se tak radši použije plenky a synovi je 8 a kamarádovi už bohužel 13 let a že nosí plenky a punčocháče ze zimní kombinézou mu vůbec nevadí.

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 06:12)

Che che

Patrik (So, 4. 12. 2021 - 13:12)

Oprava, je jim samozřejmě teplo když se počůrají do plenek. Oteplovačky vše uchrání. Více později.

Patrik (So, 4. 12. 2021 - 13:12)

Tak když se kluci ráno vzbudili, tak jen koukali jak napadl sníh a hned chtěli jít ven. Rychle spořádali snídani a samozřejmě, že jsem je musel oba přebalit. Tentokrát ani ráno nekadili do plen jak mají o víkendu ve zvyku. Dostali plenku typu ABDL, do ni booster, potom body s dlouhým rukávem, punčocháče a nakonec oteplovačky. Zimní boty, kulicha a vyrazili ven. Přišli těsně před obědem. Oba uválení od sněhu. Tak jsem jim svléknul oteplovačky. Hned jsem zjistil, že mají oba totálně mokré a i pokaděné plenky. Tak jsem je vzal do koupelny a dal se do přebalování než dodělá snoubenka oběd. Plenky byly použité do posledního místečka. Musel jsem oba kluky umýt. Potom jsem je vzal do jejich pokoje a dal jim čisté plenky. Na sebe chtěli overal. Po jídle si lehli do postýlek a jen jsme je přikryli flísovou dekou. Teď ještě odpočívají, ale za chvilku pro ně dojdu. Po kontrole plenek a svačině je ještě pustím ven. Oteplovačky oba kluci doslova milujou. Prej je jim pěkně teplo a když se počůrají tak jim není teplo. Jak to děláte u dětí na ven vy? Také jim dáte plenky a oteplovačky? Boty mají Nike, jiné se jim nosit nechce. V noci jibak spí ve fusaku který chtěli koupit. O víkendu leží vždy déle. Aspoň do té doby, kdy pro ně buď přijdu a nebo se jim plenky začínají zdát nepohodlné protože mají už hodně moc mokroa jsou už oba pokakaný. Tak už za nima půjdu. Přece jenom, je už brzo tma tak ať si ještě užijí chvilku venku. Až bude tma, tak si budou hrát doma.

Ondřej (So, 4. 12. 2021 - 08:12)

To nejsi sám jiriku že nosis plenky a na spaní dudlík..... Já mám malého brášku kterému jsou 4 roky a když ho mamka prebaluje večer tak já jsem už v posteli také ale už nahý mám jenom pyzamovy kabátek a od pasu dolů jsem nahaty a čekám na mamku až přijde z plenky. Malému braskovy dává mamka na večer 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a dupačky a mne je 12 let a také na noc dostávám látkové pleny 80x80 ale 6 látkových plen ale i dupačky také říkal jsem mamce až mi dává když mne chce dát plenky tak jednorázové ale já musím mít stejný podíl látkových plen se svrchnimi kalhotky akorát o dvě navíc a přes víkend mám pleny stále jako přes den a noc ale i ven já také nosím punčocháče pod kalhoty či zimní kombinézu ale v noci se se mne taky stává batole s dudlíkem v puse a musím používat i kojeneckou lahev hlavně vždy když je potřeba.

Jiřík (So, 4. 12. 2021 - 03:12)

já nosím dudlíka a i nosím plenky abych se v noci mohl do nich počúravat a i pokakávat v noci jsem miminko s dudlíkem

Otec 3 (Pá, 3. 12. 2021 - 07:12)

Teď jsem kluka vzbudil a byl úplně durch mokrý a pokadeny a říkal mi že mu není moc dobře tak ho nechám doma ale já jsem šel do práce tak jsem ho prebalil do čistých plenek a punčocháču a vzal si ještě overal a pak řeknu sousedce aby se na něj koukla kdyby byl nějaký problém s plenkami ale ona ví že klukovi dávám pleny a řekla mi že kdyby byl nějaký problém s plenkami tak ho kdykoliv i prebali a pohlida a dnes bude u hold to je paní už v důchodu ona má vnoučata stejně staré jako je syn a ona je také prebaluje akorát že dává přednost klasickým látkovým plenkam já když jsem kluka ráno prebaloval tak dostal 2 jednorázové pleny a punčocháče s overalem

Otec 3 (Čt, 2. 12. 2021 - 11:12)

Já synovi 12 let dávám plenky jednorázové na lepitka jak doma přes den a noc ale i ven pod punčocháče a zimní kombinézu stále a kluk je spokojený že si uleví kdykoliv se mu chce o plenky a punčocháče si řekl sám a já jsem přidal jenom zimní kombinézu já ho mám ve vlastní péči bohužel mi manželku vzal minulý rok covid i možná si syn řekl o plenky jelikož každé ráno je úplně mokrý a pokadeny asi ze strachu teď v prosinci jdu s ním na velké vyšetření neuropsychologie byl tam doporučeny.....

Monča (Čt, 2. 12. 2021 - 10:12)

Dávám devítiletému synovi do slipů vložky, kdyby si ucmrndnul přes den a na noc plenkové kalhotky, které používá také na cestu letadlem.

jana (Čt, 2. 12. 2021 - 10:12)

a jaké dáváš,látkové,nebo jednorázové?

Reklama

Přidat komentář