Reklama

NOHA V SÁDŘE

Simča (Pá, 16. 5. 2008 - 19:05)

Ahoj Deniso a ALčo,musím s vámi souhlasit,mám nohu v sádře a děsně mě svědí celá noha,tak se škrábu pletacíma jehlicama,ale nic moc,podpatek na sádře bohužel nemám takže se belhám o berlích a to je snad ještě horší než s podpatkem hlavně jak říkáte,nejhorší jsou dlažební kostky a schody,no a když je mokro tak pozor na přechody pro chodce,včera jsem takhle přes jeden hopsala a naráz mě na tom bílém pruhu podjeli obě berle a už jsem se válela po zemi,takže mám prasklou sádru na patě a nevím co s tím.Tož mě někdo písnite kdo má podobnou bolístku'

Alča (Pá, 16. 5. 2008 - 19:05)

Ahojky Deniso,no to svědění je hrůza,člověk na to nesmí myslet,jinak by si tu nohu snad uříznul:)) Mě už spíš začíná bolet koleno,jak se snažím s tou nohou chodit a asi to neumím:)Jo na to svědění používám jehlici na pletení,je celkem šikovná:)Ponožku nemám,jen do postele silonku,abych tu sádru neměla všude.Mám tu sádru osm dní ale zatím ani nesmrdí:)))Už se těším až mi to sundají,doufám,že to bude OK.Tak se měj krásně a zase třeba písni:))Páčko'

Denisa (Pá, 16. 5. 2008 - 14:05)

Tome,já nenosím ponožku ani na té zdravé noze natož abych si ji dávala na tu zasádrovanou.Koukají mi stejně jenom prsty.
Smrádek teda bude...'

Návštěvník (Pá, 16. 5. 2008 - 14:05)

teraz v lete, to by bol smrádeček'

Tom (Pá, 16. 5. 2008 - 14:05)

A nosíte holky na sádře ponožku?'

Denisa (Pá, 16. 5. 2008 - 14:05)

Ahoj Ali,tak jsem dnes prubla chůzi bez berlí jen na podpatku a celkem mi to jde.Máš pravdu že po kostkách se s tím podpatkem chodí fakt mizerně,taky jsem zaškobrtla.S tím cukáním a brněním s tebou souhlasím a to svědění je teda síla,mě děsně svědí chodidlo a nemůžu se tam s ničím vůbec dostat.
Ráda si s tebou zase písnu.
Měj se moc fajn.Ahojky.'

Alča (Čt, 15. 5. 2008 - 14:05)

Ahojky Deniso,6 týdnů ti nezávidím,já ji mám týden a jsem z toho zničená.Obyčejná chůze po náměstí je utrpení,podpatek mi podkluzuje nebo se naopak neprotočí jak má,chudák koleno :)Někdy mi v té noze cuká,jindy se mi zdá že brní,nedej bože když mě svědí:)Taky umí pěkně zabolet,Dnes se mi zdá,že je mi ta sádra obzvlášť malá:)Tvoje prstíky lituju ale až budeš moct došlápnout na ten podpatek,bude to lepší.Ono skákat po schodech po jedné a k tomu mít na druhé takové závaží,není nic moc.Tak se měj fajn a písni,jak se daří,připadá mi,že se to líp snáší,když si o tom máš s kým napsat:))Páčko'

Denisa (Čt, 15. 5. 2008 - 12:05)

Ahoj holky,taky mám nohu v sádře.Na rozdíl od vás ji ale budu mít minimálně 6 týdnů.Včera jsem dostala podpatek a ještě dneska na sádru nesmím došlápnout,ale na sluníčku to schne a tvrdne skvěle.Moc se těším až nebudu muset skákat o berlích.
Hrozně mě ale tlačí prsty,malíček mám úplně otlačený.'

Alča (St, 14. 5. 2008 - 18:05)

Ahoj Klárko,taky mám takový strach,aby mi to nesundali a neřekli,tak dalších 14 dní:(snad ne,protože vyloženě zlomený jsem to neměla.Nejradši bych si ji sundala teď hned sama,protože mě to bolí a když ji více namáhám,tak mi oteče.A co se stalo tobě?A kdy ti ji mají sundat?Kdyžtak písni,nikdo jinej sem asi nechodí:))Páčko'

Klárka (St, 14. 5. 2008 - 14:05)

:)) omlouvám se , tam patřilo jen ...na dalších 14dní do nechodící dlahy, nebo znova do sádry?......'

Klárka (St, 14. 5. 2008 - 14:05)

Ahojky,
zdraví taky jedna se zasádrovanou nožkou. Mám sádru naštěstí jen na 14 dní, ale ty první dny, než jsem si zvykla byly vážně děsný. Největší strach mám ale z toho, že až mi jí za 14dní sundají, tak že nohu nebudu mít ještě v pořádku. Je možný, že by mi pak doktor dal ještě třeba na dalších 14dní sádru do nechodíci dlahy, nebo znova sádru? Máte s tím někdo zkušenosti?
Díky moc za info Klárka'

Alča (Ne, 11. 5. 2008 - 11:05)

Ahojky,asi teď není diskuze aktuální,ale docela mě některé příspěvky pobavily,protože právě vím,co vy ostatní,co máte sádru,prožíváte.Před třemi dny jsem dostala sádru,naštěstí jen na dva týdny,teda uvidím,co mi řeknou,až mi to sundají,doufám,že to bude dobrý.Dostatala jsem pod koleno a chodící ale terpve začínám na tu sádru našlapovat,protože se mi ten podpatek trochu viklá a noha bolí.Berle mám podpažní a je to hnus,ten první den jsem měla chuť je někam hodit a sádru sundat.Mám od nich v podpažďí modřiny.Do schodů taky nic moc,v posteli se člověk moc neotočí,jediná výhoda je,že je teplo a nemrznou mi prsty u nohy :)Jo a taky mě štve že nejsem samostatná a chudák můj přítel:)Tak se mějte fajn a všichni kdo máte sádru,tak ať vám to utíká a brzy se uzdravíte:)))'

Tom (St, 2. 4. 2008 - 07:04)

Ahoj Danielo, ja mam ted zrovna taky nohu v sadre, podobne jako Ty, mam ale zlomene zaprstni kustky u palce a nastiplou jednu zanartni, tzn. mam taky zasadrovany palec, dlaha pod ostatnimi prstiky byla pomerne slaba, tak jsem to hned na prvni kontrole rekl doktorce, bylo mi sdeleno, ze tim, ze to mam nechodici tak to nevadi, ale ze bude lepsi kdyz mi ji dodelaji, takze mi to sestra dosadrovala, akorat je sadra jeste o neco tezsi, mam to na 8 tydnu, vic nez to me ale stvou podpazni berle, Ty mas taky nechodici, nebo Ti dali i podpatek? Nemate nekdo nejaky figl jak o berlech snadno a rychle:-)

jana (Pá, 28. 3. 2008 - 23:03)

Pro Danielu:Taky jsem měla problém že mi na sádře nedržela ponožka.V téhle zimě se to bez ponožky přes prsty nedá chodit ven.Tak jsem si ještě přes ponožku natáhla silonku a už to bylo v pohodě.Přeji brzké uzdravení.'

Návštěvník (Pá, 28. 3. 2008 - 00:03)

Největší fíglík bude, až se oteplí.To nebudeš žádnou ponožku potřebovat. Jinak z teplé ponožky ustřihni špičku a přišij k ni gumu, kterou přetáhneš přes patu, aby ti to nepadalo.'

Daniela (Čt, 27. 3. 2008 - 19:03)

Mám zlomený paleček na pravé nožce a mám na 6 týdnů sádru až pod koleno.Sestra mi ale zasádovala jen paleček a pod ostatní prstíky mi nedala tu sádrovou dlahu a já mám strach že si někde o schody nebo obrubník zlomím další prstík,hlavně ukazováček a malíček si o to koledují.Taky mi kvůli tomu nedrží na sádře ponožka a já musím chodit s bosýma prstíkama.
Nezná někdo nějaký fíglík...'

hana (Po, 17. 3. 2008 - 23:03)

petre, nechci. Pata se da nastipnout uplne lehce. Skocila jsem asi z 80cm zidky,a jak jsem doskocila, tak krup,a bylo to.Dneska jsem byla na kontrole,a mooozna mi ten podpatek daji(hura)....:-)

Lenka (Po, 17. 3. 2008 - 11:03)

Já mám natržený vazy v kotníku a na 6neděl mám nohu v sádře.Bolí to teda děsně.Zítra to bude týden a i když mám sádru s podpatkem tak se mi dost špatně chodí.'

pro Moniku (Po, 17. 3. 2008 - 11:03)

Pata se dá zlomit stejně jako kotník.'

Monika (Po, 17. 3. 2008 - 07:03)

Ahoj Hanko,já mám zlomený kotníkněco hrozného nemůžu spát už 3 dny co se mi to stalo.Prosímtě napiš jak se dá zlomit pata?'

Reklama

Přidat komentář