Reklama

Kastrace

D (Pá, 22. 6. 2012 - 22:06)

To si ho fakt môžeš...Co je to za blbosti? To chces, aby ho zabila?

medulienka (Pá, 22. 6. 2012 - 11:06)

To si ho fakt môžeš kľudne vykastrovať doma. Otázka je, či chceš, aby to na ňom po zákroku bolo viditeľné, alebo nie. V prvom prípade sú na doma dobré kliešte, ktoré by si asi zvládla. V druhom prípade je to možné napr. postupným gumičkovaním alebo alkoholom. Je to prakticky úplne bez rizika a máš to sama pod kontrolou. A kliešte by si tiež asi zvládla.
Pomalší (ale istý) účinok má aj také erotické zatáčanie vrecka v posteli na noc.

z (Čt, 21. 6. 2012 - 18:06)

helčo tak ho vykstruj sama

Helča (Ne, 17. 6. 2012 - 22:06)

tak koukám že sem moc lidí nezajde,a asi mi nikdo nepomůže do plzně se mi opravdu nechce je to hodně daleko to se nenajde někdo na moravě

Helča (Út, 29. 5. 2012 - 16:05)

Taky bych chtěla nechat vykastrovat svého manžela,strašně mě štva jak hledí po druhých a pořád si ho honí.Už jsem mu to řekla že ho nechám vykastrovat,souhlasil tak tet hledám nekoho ze zlínska kdo by to provedl,nemusím být u toho jen ho nekde přivezu a potom si pro něj přijedu. Tak jestli se najde nejaký kleštič na Zlínsku a okolí prosím pomož můj meil [email protected] dík za pomoc

Eunuch (Pá, 12. 5. 2023 - 20:05)

Helenko kleštěmi buridzo koupíš na netu, nalije se tedy opije přiložíš kleště nat šourek z jedné strany zmáčkneš na minutu podržíš přiložíš z druhé strany a taky minutu podržíš a je hotovo.Za cca 3 měsíce je bez erekce.

kleštič (St, 16. 5. 2012 - 23:05)

Ahoj, zkusím se ti ozvat na...Ozvi se meilem Karin!

Marek (Po, 14. 5. 2012 - 18:05)

Ahoj, zkusím se ti ozvat na...Ahoj rád ti pomůžu ten problém odstranit recipročně,e-mail:[email protected]

z. (So, 5. 5. 2012 - 07:05)

a co chceš ještě uříznout, kulky už nemáš

Qasimodas (Čt, 1. 3. 2012 - 03:03)

Už jsem jednou kastrovaný byl a chtěl bych to zažít ještě jednou, je to úžasný zážitek. Kdo by mi to udělal, nejlépe těmi nůžkami na plot. Odměna jistá.

Michaela (Út, 28. 2. 2012 - 10:02)

Kdo by měl zájem o mou kastraci nůžkama na živí plot tak ať se mi ozve na mejl: [email protected] budu moc ráda!

Milanex (Út, 20. 4. 2021 - 06:04)

Máš mail a nič

Michaela (Út, 28. 2. 2012 - 10:02)

Nejlepší kstrace chlapů je nůžkama na živý plot a pěkně za živa! Ať má možnost si to krásně vychutnat do poslední chvíle. Moc ráda bych to prováděla! Úplně bych se vtom vyžila!

Martin (Út, 28. 2. 2012 - 10:02)

Po čase jsem opět nakoukl...Ahoj Kleštiči! Škoda že bydlýš tak daleko. Mám kámoše který by do toho s chutí šel! A ty bys ho vykleštil? Ty sá seš vykleštěný?

Karin (Čt, 23. 2. 2012 - 12:02)

Po čase jsem opět nakoukl...Ahoj, zkusím se ti ozvat na mail, jsme mladší manželský pár a kdybys byl za mé přítomnosti ochoten mého muže vykastrovat, tak bychom se s tebou rádi zkusili nějak domluvit.

Milan (Čt, 23. 2. 2012 - 11:02)

No tak např. u beránků do...Prosím o přesný popis kastrace beránků
pomocí gumových kroužků. Varlata jsou již do osmi dnů sestouplá ? Jak dlouho to trvá než odpadne ? Děkuji předem za radu.

kleštič (Čt, 15. 12. 2011 - 19:12)

Po čase jsem opět nakoukl do diskuse. Kastrace je téma,se kterým si hrají ve fantasii hetero i jinak orientovaní muži. Pokud k těmto hrám získáme ženu,mohou to být vrcholné chvilky erotického života. Do skutečné krvavé kastrace se ale ve skutečnosti pustí málokdo. Jednou jsem byl přítomen pokusu,kdy mladá,energická a teoreticky velmi dobře připravená žena zkusila vykastrovat muže kolem 60. Opíchla ho anestesií,nařízla dlouhým řezem napříč pytel a při pokusu vytáhnout varlata,která chtěla podvázat a oddělit nastal problém. Koulím se ven nechtělo a jak za ně brala,penis zalézal dovnitř. Po klidném zhodnocení mu pytel zase zašila a muž byl vykastrován na její popud později odborně. V této zemi lze za peníze cokoli. Hry s varlaty,které s kastrací hraničí mě fascinují celý život. Mohu ale tvrdit,že když začne téci krev (i když překvapivě málo),jde vzrušení stranou a mění se v obavu o osud kleštěného.
Doporučuji proto nechat kastraci na závěr a věnovat se praktikám,které jí předchází. Debaty,fantasie,vzájemné "zpracování varlat",nastavování ženě,pokud je k dispozici,užívání různých veterinárních nástrojů atd. Pokud je tím někdo fascinován jako já,budu rád,když se ozve na meil : [email protected] , Jsem i pro realitu. Nejraději zpracovávám varlata ženatých,i podstatně starších mužů,západní čechy či plzeňsko předností.

kastrace (St, 14. 12. 2011 - 10:12)

Kastrace Tato poměrně...Na tento příspěvek musím reagovat, ale myslím, že nejlepší by bylo, kdyby ho autor smazal. Obávám se totiž, že by si ho mohl přečíst někdo z majitelů hřebce, kterého se chystá kastrovat a chtěl by se jím řídit. Jako nejhorší chybu v článku vidím to, že autor píše, že několik hodin po kastraci má kůň klusat a ještě horší: má cválat! No, to jsou nápady! Nemluvě o "abscesu v břiše" - myslím, že autor měl na mysli přecejen něco jiného. Je evidentní, že to není odborník, tak by měl radši tento matoucí komentář smazat a radši už nikde nic nepsat.

schiz..janě (St, 13. 7. 2011 - 06:07)

navrhněte to prosím přednostně svým přátelům-kdeyž je totak dobré ať si to nechají přednoéstně udělat-děkuju když jsou tak moudří

Kamil (St, 18. 5. 2011 - 15:05)

Jsem hluboce věřící muž a chtěl bych se dát vykastrovat, jelikož chci působit jako pastor.

Reklama

Přidat komentář