Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Tomáš H. (Po, 14. 5. 2007 - 18:05)

Romové mají většinou české občanství...Kde teda berou odvahu říkat něco o diskriminaci romské národnosti, nechápu!
Problém je že všichni se bojí. Nestačí, že je rozmazlil Husák, Havel to musel ještě 100krát zvýšit. Zkuste z nich dneska dostat nájem, okamžitě se najde nějaký pošahaný aktivista, poslanec, ochránce lidských práv nebo jiná bohatá osoba který jim dá na právníka a z vás udělají u soudu zločince a neonacistu, nebo duševního chudáka po tátovi komunistovi a vláčí vás bulvárem a komerční TV.
Ano, jestli se podařilo uskutečnit komunismus, je to případ českých Romů. Nemakají, nedodržují zákony, stejně do nich stát sype:)A BĚDA JAK NESPLNÍME JEJICH NÁROKY! Hned se do toho tentuje Rowlingová nebo jiné vygumované celebrity. To že je tak 10% z nich slušných a pomáhá třeba feťákům,nebo někde v Africe jim neberu, vškak o těch nemluvím.'

Linda (Po, 14. 5. 2007 - 17:05)

Já Cikány ráda nemám. Ne proto, že by byli snědí, Číňani nebo černoši mi taky nevadí, ale je nutno vzít v úvahu, jak se chovají, dvě třetiny z nich nic nedělají, dvě třetiny seděly v kriminále a těch údajně slušných a normálních je minimum. A žádní diskriminování. Projděte se mezi nima.
Když projdu kolem několika domů s cikánským obyvatestvem, dostanu takových sexuálních návrhů a takovou formou, že to je k zblití, chlapi od 12 do 60, stejný slovník. Ženské se tomu tlemějí. A zkuste zažalovat cikána za harašení, udělá se z toho diskriminace.
Kdyby měli cikáni vlastní stát, tak tam všichni zajdou na lenost a špínu. Dokážou jedině parazitovat na většinové společnosti. A tam se najde vždycky pár lidí, kteří se jich zastanou. Tohle ale není o jejich barvě pleti.'

josef cisar (Čt, 18. 2. 2021 - 07:02)

Vážený Pane Vy nevíte o čem hovoříte. Kdo vám v této republice vykopal veškerou kanalizaci kdo vám vykopal stovky kilometrů kabelů TEL.TO vše udělaly jak VY říkáte cikáni.

císaři, císaři (Čt, 18. 2. 2021 - 18:02)

prober se. A k těm kiláskům připočítej, kolik jich sedí v base a my je živíme, kolik jich bere nemalé dávky, taky z našich daní, kolik jich má ID. A navíc, ono kopou jen v místech, kam se nedostane technika a to opravdu "rychlým" tempem.

Linda (Čt, 30. 7. 2020 - 21:07)

Představte si a jednoho jsem si vzala,jsem moc štastná a máme holku a kluka. neodsuzovat pokud nepoznáme.

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2019 - 21:10)

super

Daša Pokorná (Po, 14. 5. 2007 - 03:05)

Nebudu tu nyní slovně perlit,nepochybuji o tom,že se toho,kdos,rád chopí...
Ano,setkala jsem se s reakcí,kdy se Romové tvrdě ohradili,proti tomu,že nejsou Romové,nýbrž Cikáni.To jen,pro vysvětlení,označení v názvu diskuze.
Cikáni do naší zemičky,zkrátka,už patří,prosím,Webmastere,umožněte nám další diskuzi,abychom mohli zodpovědně pochválit vzájemné postoje,či si vyříkat bolístky ve vzájemných postojích našich etnik,vždyť pravda není jen jedna,ale měla by být,pojďme hledat a nalézt...Ve vší slušnosti...'

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2019 - 21:10)

kurvwa

Mára (Po, 20. 5. 2019 - 12:05)

Nikdy jsem nebyl radikál, rasista. Když se hovořilo o Romech, zastával jsem se jich. Nyní nevím, zda změnit názor. Ve Varnsdorfu byly tři malé paneláčky. Měli nová okna, byly zateplné, žili tu slušní lidé. Dva rádoby podnikatelé zde koupili několik bytů. Nastěhovali se odpad lidské společnosti, prasatsa, která si vybydlela barák v Ústí, že na ně málem spadl. Postupovalo to dále. Slušní lidé se začali stěhovat jinam. Přišli o vše, co měli, a to o byt, protože s těmi prasaty, odpadem, nešlo žít. V poslední fázi prodávali lidé byty za 30 tis.Kč/byt. Proč to, co se tam stěhuje, nazývám prasaty, odpadem společnosti, bezcenným odpadem? Byl jsem se tam podívat. Bydlel tam i kamarád, který odsud zrovna prchal. Smrad, špína, hnus, ze schodů otrhané lino, špinavé sokly, město zde na své náklady likvidovalo štěnice, znehodncení nemovitostí v blýzkém okolí tím, že jsou neprodejné, nebo jen za zlomek ceny, Žili zde lidé, bylo zde čisto, klid, paneláčky byly čisté, nikoho by ani ve snu nenapadlo,že prodá byt za 30 tis.Kč a raději půjde jinam do nájmu, než žít zde. Jak je to možné? Kdo to mohl způsobit? Mohli to způsobit slušní lidé? Proč se stala změna až nastěhováním romů? Jsou to tedy lidská prasta, odpad společnosti, nebo ne? Pokud se mnou někdo nesouhlasí, položím mui otázku : kdyby jste měli právě dospělého potomka, koupili by jste mu za výhodných 30 tis. Kč byt a nastěhovali do do toho fantasatickéhio prostředí? Pokud ne , tvrdíte jako já, že tam bydlí odpad naší společnosti.

Reklama

Přidat komentář