Reklama

trampling

Radka (Po, 14. 2. 2022 - 07:02)

Ahoj taky si strkam koprivy dp kundy a mrskam si bradavky

Revolucion (Čt, 10. 2. 2022 - 13:02)

Nějaká ochotná děvčica co by se po mě ráda prošla?

Odpoved pro Ratara (Út, 8. 2. 2022 - 11:02)

Ahoj ja jsem nikomu po tele neslapala ale videla jsem to Na vlastni oci a Na zivo , Jedna holka se Tim zivi tak mi pozvala do mucirny KDE se necha
bolestive mucit ozve se Domine a dela ze sebe otroka a v ty mucirne KDE byla tak tam byli dve Domini a mucili ji casti tela lehla jsi Na zem a oni ji slapali po tele a kopali do casti tela nebo polozili Na lavicku zapaleni svicky a musela je pindou pomalu uhasit a to bylo jeste dalsich bolestivych muceni co jsem videla Na vlastni oci co delaji Domini vechno s telem Martina

Ratar (St, 9. 2. 2022 - 11:02)

Když si psala že ji šlapali po břiše v botech. Jaké měla ta domina boty? A ta ušlapana hodně křičela nebo brečela?

Odponed pro Ratara (St, 9. 2. 2022 - 14:02)

Ahoj Yty mucirne ty Domini byli vyzrani a silni 1 domina mela tak 90 kg a drugs domina bula silnejsi tak ta mela tak 100 kg a meli obe Domini boty s pidrazkou a jedna z domin ji surove povalila na zem a stuopla ji na bricho a druha domina ji slapla na prsa a kdyz zacela bolesti kricet tak ji podraskou prislapla pusu a druha domina ji zacela kopat do prsou a dupat na prsa pak ji stoupla 1 donina na bricho a druha na prsa a skakali ji stridave chvili po prsou a chvili skakali po brise a tak se to opakovalo parkrat za sebou a kdyz i zustavali na brise i prsou sramy od bot tak a bolesti kricela tak ji prislapla pusu a druha domina ji docela bolestive nakopavala prsa az ji na prsou zustavali sramy od spicek bot , Videla jsem to nazivo ale musela jsem se podridit jejich podminkam kdyz jsem byla na zivo Martina

Ratar (Čt, 10. 2. 2022 - 07:02)

Já bych to chtěl zkusit. Mi se líbí když mi žena šlape po břiše. Minule na jedné akci na bytě. Jsme kalili. A tam byla jedna holka mohla mít tak 110kg měla růžové leginy a bílé ponožky. Jsem si řekl že se zkusím zeptat. Už byla připita a kupodivu to vyšlo lehl jsem si na zem a ona mi stoupla na břicho. Druhý den mě trochu bolel žaludek. Ale stalo to za to zážitek

Odpoved pro Martinu (Út, 8. 2. 2022 - 12:02)

Ahoj to mas pravdu ja jsem taky vydel Na jednom videu jak Domini muci orokyni svazali ji ruce provazem za zada a povesili ji za ruce nad zem a rostahli ji bolestive co nejvic nohy a za kotniky privazali ke tramu servali zni obleceni a zaceli ji Domini svihat pres telo 1domina paskem a druha domina rakoskou a rezali do ni tak dlouho az ji sprsou tekla krev a Mela prsa uplne krvavi i pres pindu ji svihali remenem do krve , bricho Mela krvavi i zada uplne do krve zbicovani , Zive jsem nic takoviho nevidel jenom Na video Pepik

Ratar (St, 9. 2. 2022 - 11:02)

Tak to je extrém. Já viděl jenom to šlapání. Byly dvě takové prsaté a vyžrané ale celkem pěkné holky jedna mohla mít tak 80 až 90kg a ta druhá něco přes 100kg podle odhadů . Měly podvazky a černé punčochy. Pak k nim přišla taková drobná holka. Ta lehčí domina ji chytla za vlasy a strhla k zemi. A ta těžší se jí postavila na žaludek. Ta začala řvát a brečet. Zřejmě ji to muselo bolet. A ta druhá ji šlapala po prsach. A celou půl hodiny se střídali. Vždycky jedna na břicho a druhá na prsa a obráceně. Ke konci už te ušlapane bylo na zvracení. Kdoví jaké by to bylo kdyby ty dominy měly podpatky. Byly jen v punčochách

Odpoved pro Ratara (St, 9. 2. 2022 - 15:02)

Ahoj Nu to ja jsem i na tom videu videl i to ze 2 Domini a 2 dominanti mucili otrokyni tim ze ji napred mucili prsa tim ze 1 prso utahovali do sverek a druhy prso dali mezi 2 prkna a ze 4 srubama Domini nakazivali aby bolestive utahovali sverky a srouby ta uplne bolesti kricela i prosila ti Domini uz dost ale Domini na ni kriceli cim Vic budes kricet a rvat tim Vic budou zarezavani do prsou ,to video trvalo 2, 40 m , A na jednom videu bylo jak Domini a dominanti muci otrokyni ohnem pali ji prsa a ptirozeni svickama to trvalo asi 1 , 50 m Pepik

Ratar (Pá, 11. 2. 2022 - 09:02)

Chtěl bych nějaký kontakt. Líbilo by se mi kdyby takové vyžrané dominy mi šlapaly bo břiše tak dlouho až by mě rozbolel žaludek.

Odponed pro Ratara (Pá, 11. 2. 2022 - 09:02)

Ahoj mozna bych vedela ta holkac co jsem byla odni pozvana do mucirny co se nechava mucit v mucirne od domin mozna ze by te i ona slapala po tele. a ma i moana kontakty na donini , Ale vty mucirne jsou prisna pravidla skeryma jsem musela souhlasit ahych tam mohla bejt a odkud jsi Martina

Ratar (Po, 14. 2. 2022 - 05:02)

Tak to je jedno která holka by po mě šlapala mohla bys třeba i ty. Ty pravidla chápu. Jsem z Frýdku Místku

Odponed pro Ratara (Po, 14. 2. 2022 - 13:02)

Ahoj ja sem po Nikon neslapala ale co jsem byla v mucirne se divat jak nuci tak bych to mozna mohla taky skusit mucit , Akorat ty podminky v mucirne se mi nelibily Martina

Ratar (Pá, 18. 2. 2022 - 02:02)

Však nemuselo by to proběhnout v mučirne. Mohlo by to být někde venku. Jaké ráda nosíš boty? Nemusí být na podpatku

Revolucion (Pá, 4. 2. 2022 - 18:02)

Auuu tak to by se mi taky líbilo, kdyby po mě domina nebo dominy šlapali a dupali i sem tam si do mě kopli.....

Ratar (Po, 24. 1. 2022 - 04:01)

Nedávno jsem na jednych stránkách viděl video jak taková prsatá a vyžraná domina šlape po břiše takové hubené otrokyni. Ta chuderka vypadala pod těma silnýma nohama úplně jako placka. Jsem si říkal že jí v tom břiše musí zákonitě něco prasknout. A taky jak jí to břicho musí bolet když po ní šlape taková bachratá ženská skoro půl hodiny v kuse. Viděli jste někdy něco podobného?

Odponed pro Ratara (Ne, 30. 1. 2022 - 11:01)

Ahoj videla jsem to primo Na vlastni oci jak domini muci bolestive otroky nebo otrokyne jedna holka se Tim zivi nechava se mucit Tim ze odepise domomine a prijede za mini a necha se od domin bolestive mucit svlikla se do Naha a oni ji mucili dali ji nakej ukol a ten musi splnit do naky doby kdyz ukol nesplni dostane trest a lehla si Na Zen a obe Domini ji slapali v botech po tele po stehnach , i po brise, po prsou i po prirozeni a slapali i dupali po tele pak ji polozili a Pak polozila prsa Na stul a Domini ji slapali
skakali obouma nohama po prsou a tak dlouho ze Mela prsa uplne rosplacli a krvavi zhruba 2 hodiny ji slapali po tele a taky tak 2 hodiny ji slapali po prsou , a to jsem videla Na zivo co delaji , A to jsou jeste mnohem bolestivejsi a brutalni bolestive veci a zanechavaji i puchyre a podlitiny co delaji Domini s telem . Martina

Ratar (Út, 8. 2. 2022 - 09:02)

A ty jsi už někdy někomu šlapala po břiše? Mi kdysi po břiše šlapala přítelkyně. Měla kozačky s podpatkem a černé punčochy

Odpoved (Pá, 17. 12. 2021 - 05:12)

Taky bych ze zapolij

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 05:12)

Zbynku zavolej mi nemam Na tebe telefon smazal se mi seznam

Reklama

Přidat komentář