Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Návštěvník (Út, 23. 9. 2008 - 00:09)

Cokoliv ti sem napíše,stejně se toho chytnou úchylové a nebude vědět který je který.

Jarda (Po, 22. 9. 2008 - 15:09)

pro Mazlinku :
Jo, rád ti napíšu, ALE jak to zařídit ? Když sem napíšeš mejla, budou se ti vyšinutci, co nabourávají jakoukoliv diskusi, ukájet tím, že ti budou psát. Poraď - a rád se s tebou zkontaktuju...

mazlinka (So, 20. 9. 2008 - 17:09)

Jardo, nechceš mi napsat??

Radiator18 (Po, 16. 1. 2023 - 09:01)

Mazlinko jestli máš instagram tak mě tam najdeš pod tímhle jménem a platí i pro ostatní ženy co by rády o Animal povídali

Tess (Čt, 22. 10. 2020 - 02:10)

Mazlinko co takhle Já,Ty a pejsek co by slintal po našich kundičkách?
Chtěla bych tě lízat společně s ním

gfhfh (Pá, 19. 9. 2008 - 16:09)

až prapodivný

mazlinka (St, 17. 9. 2008 - 08:09)

to Martin: je fakt že pro jistotu už psa nemáme.... ani ho nechci,ale chybí mi, když jsem třeba sama doma...

xxx (Út, 16. 9. 2008 - 23:09)

Já myslím,že dobrá polovina lidí,které to vzrušuje,to i provádí,se mnou to při sledování videa,kde pes šoustal ženu dělalo úplné divy a že ti chlupatí mazlíci jsou nápomocní...
mundyy,můžu ti napsat?

martin (Út, 16. 9. 2008 - 18:09)

Zajímavé kolik lidí (anonymně) přiznává, že je představa sexualních praktik ze psem vzrušuje. Když si představím mazlinku s jezevčíkem pod sukní také hned topořím.

mazlinka (Út, 16. 9. 2008 - 18:09)

No mě když mi bylo asi tak 15 let tak jsem měla jezevčíka... dělal mi to pravidelně a bylo to uplně užasný... tenkrát mě ani nenapadlo myslet na nějaké nemoci. Nejhorší bylo, že mi pod sukni pak lezl pořád a nedal se odstrčit. Můj manžel o tom ví a snaží se mi jezevčíka dost vynahradit o))))) Hihi a daří se mu to... teď po 10 letech jste mi to zase připoměli o))

dr. Mundyy (So, 13. 9. 2008 - 06:09)

Ano, víme o tom. Nejdelší jazyk má kolie, tzv. kundolízci byli známi již od 16. st z Francie, napadení 1907 vlčákem v Německu.
Opakuju-pes sám si je vědom něčeho nepřirozeného, čímž je ovliněna jeho primární reakce svého pána bránit a být s ním přítel.
dr.mundyy"seznam.cz

xxx (Pá, 12. 9. 2008 - 23:09)

Můžu to do 5 dnů napsat?

xxx (Pá, 12. 9. 2008 - 22:09)

Znám spoustu žen,které si nechají kačku lízat od psa,lížou prý i fenečky,kdybych nebyla štítivá a neměla hrůzu z infekcí a z toho,že se rafan neudrží a použije zuby,dělám to také.Psi jsou důkladní,jistě jste je někdy pozorovali s jakou rozkoší a nekonečně dlouho olizují každý milimetr přirození fenečky a jak se jim při tom zvlášně chvějí pysky.
Podomácku chovaný pes zcela jistě nepožírá myši,ani shnilé žrádlo,je-li vychovaný,venku nevezme nic do mordy a takoví ti malí chlupáčci,lidově zvaní kundolízci,ujdou 200 m a procházka pro ně končí.
Víš něco o rizicích,v případech,kdy ta žena zajde ještě dál?To by mne opravdu zajímalo,co já vím,jak dopadnu....

dr. Mundyy (Pá, 12. 9. 2008 - 20:09)

V minulosti byly tyto praktiky známy u námořníků a vojáků.
Jak je zřejmé, "psí jazyk je mnohem delší a mrštnější jak jazyk milencův"!
Nelze dámám nic vyčítat, nejde o nevěru pouze o totální porušení hygienických pravidel, neboť pes požírá myši shnilé žrádlo /které si pro jistotu i zahrabává pod půdu/, neplatí na něj díky penicilínům ve slinách infekce zhoubně působící na člověka, je zde možnost i napadení /je popsána v trestních spisech/...
Lidsky to lze vyjádřit bez impertinence takto: I to zvíře ví, že dělá něco špatného. V důsledku toho čekejme nepředvídatelnou reakci jeho i našeho těla.
dr.mundyy"seznam.cz

Jarda (Čt, 11. 9. 2008 - 14:09)

Pro destruktivní debatéry a debatérky i v jinejch diskusích :

Svejch mindráků se stejně tímhle nezbavíte. Navíc se vám agrese vrací v podobě zpětného energetického úderu, takže vyšilujete čím dál, tím víc.....

To Jarda a Nekr (Čt, 11. 9. 2008 - 10:09)

... tak oba dva šukejte chcípnutý psi a bude klid.

Jarda (Čt, 11. 9. 2008 - 09:09)

Jedna známá mi před časem vyprávěla, že chodila na návštěvu ke známým a ti měli zlýho psa. Ona se ho bála a řekla jim to. Tak jí prej ta její známá, majitelka psa, poradila, ať mu vyhoní péro. Daly mu košík na hubu a známá mu to udělala. Hafoš prej od tý doby je jako beránek, jen mu ho musí občas vyhonit, jak se k ní lísá....
No, pravda, jak jinak se může hafoš uvolnit? Kdoví proč na nás psi za plotem štěkávají...

Maty (Ne, 7. 9. 2008 - 13:09)

pes by letěl pokud by se choval takhle a ještě kňučel apod.To je teda síla...já mám taky psa,mám ho ráda ale mám snad rozum a taky nějaké mantinely...

Nekrofil (Ne, 7. 9. 2008 - 12:09)

Jardo,jak takový čuně může používat svatá slova.To jsi zvrácený křesťan?Nechci aby jsi ke mě něco dodával.Tvůj popis mého já se sice neshoduje s realitou,ale děkuji ti za něj.Vulgární agrese mi je poněkud cizí i při takové zvráceností jaké jsi se dopustil.Snad ti bude odpuštěno tím nevinným zvířetem.Zneužít zvíře ke zvráceným hrátkám je velice nevkusné a nevhodné pro člověka co přeje ostatním mír v duši.Snažíš se psát jako ozářený laskavostí a zatím je tvá duše černá.

Jarda (Ne, 7. 9. 2008 - 12:09)

Pro Nekrofila :
Potřebuješ se vyvyšovat, moralizovat, to jsou psychický blokace.A jako mnozí jiní tady, tlačíš debatu do sokratovskýho, teda rádobyasertivního dialogu, kterým chceš ovládat tak, že přešaltrováváš debatu na jinou kolej.Jsou to známuý nátlakový praktiky. Až je nebudeš potřebovat, povyrosteš..Ještě jseš na tom ale poměrně dobře, když nepotřebuješ v týhle anonymitě ventilovat vulgární agrese.... Přeju ti mír v duši.Dál už k tobě nemám co dodat.

Reklama

Přidat komentář