Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 18:11)

Dát sí pívo a zazpívat si nějakou staropražskou o zdejších hospodských holkách. Jako tamtu...Nepoložil, není pravda,
napila se kořalenky, lehla sama. :]

4. [: Za kytičku konvalinek
hledal něco žandáreček u kolínek. :]

5. [: Za kytičku bílejch růží
nechala si Karolínka drbat kůži. :]

6. [: Za kytičku petrklíčů
nechala si Karolínka ukrást číču.

29.11. (Po, 29. 11. 2021 - 18:11)

Holt nikdo není doma prorokem návštěvníku...

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 18:11)

Rocco ...píše perem mistrovsky.. jeho krátký románek nebo spíš několik krátkých úderných povídek s pointou Rocco Ravishes the Czech Republic

sardanapal (Po, 29. 11. 2021 - 18:11)

Jistě , Rocco Siffredi , to je legenda ...

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 18:11)

Politika se vážně dělat nedá, podivejte se na toho Biden, to je monstrum, čte co mu napíšou z titulkovcího přístroje na obrazovce a nepřirozeně šermuje rukama, tak jak jej naučili.

sardanapal (Po, 29. 11. 2021 - 18:11)

Hej , Ombre Jahodo !
Který je Tvůj oblíbený spisovatel ?

Shabbatot-Jahoda (Út, 30. 11. 2021 - 10:11)

Apoštolové Marek, Matouš, Lukáš a Jan.... věrozvěstové Cyril a Metoděj ne,byl to rasistický dobytek co podporoval otroctví jinověrcům a Karel 4 byla zase antisemita co má na svědomí tisíce upálených německých Židů!! A ještě Cynik realista když zuří a ihned nato se úplně ve všem plete...nu....vsadil na blbého koně ,ten styplcejs nevyhraje a jeho kobyla si na taxiskem příkopě nohy polame a pude na koninu.....jo a koninu já rád,je to chutné a dijetní maso.Nejlesi je v salámu.

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 18:11)

Dřívější politika měla tu útěchu, že tam mohla být Vendulka utěšitelka a i když jsou to většinou impotenti, proč by jinak také lezli do veřejných funkcích, tak je nějak utěšila ať to byla Buzková nebo někdo jiný, alespoň na egu. No a dnes tam je samý pardon nevyoutovaný buz..t ať už Fiala, který je podezřelý...nebo Klaus, taktéž, takže na pravici ehm "narvu ti ho tam a budeš muset být rád..."

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 18:11)

Teď se tam bijů traja z*di Zeman s Filou a Babišom...To je pohled na ty tři č..dláky!

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 18:11)

Veřejné je semeništěm zm.dů, to hodnotné je ve skrytu. Tak je to i ve veřejných-reprezentativních funkcích.Čím větší "styk" s veřejností tím větší z*d.

29.11. (Po, 29. 11. 2021 - 18:11)

Nepochybuj, jsou doma.

Cynik - realista (Po, 29. 11. 2021 - 18:11)

Pořád si myslíš, že si Jahoda "pouze dělá prdel"?

sardanapal (Po, 29. 11. 2021 - 18:11)

Prostě při jeho jiných schopnostech , nevěřím , že by šlo pouze o jednoho samostatného blba . To co ",,on" píše je kolikrát rozvedeno do jakéhosi Dante - Švejka ... (To paklo )

Cynik - realista (Út, 30. 11. 2021 - 05:11)

Já jsem naopak přesvědčen, že o „jednoho samostatného blba“ jde… V jeho marném boji za běloptáka můžeme najít výraznou podobu s Jahodovou literární předlohou, kterou stvořil Miguel de Cervantes y Saavedra, tedy s rytířem donem Quijote de la Mancha…

Don Quijote na vyzáblé herce Rosinantě vyráží do světa, a jeho nejznámější historkou asi je boj s větrnými mlýny, v nichž viděl obry… ----- Na rozdíl od literární předlohy by ovšem Jahoda musel putovat pěšky, pokud by se tento dvoumetrákový vesnický balda usadil nebohé Rosinantě na hřbet, chudinka by nejspíš vyvalila oči, jako šnek, a pod takovou zátěží se probořila do zeminy nejméně po kolena, pokud by rovnou neodevzdala duši Pánubohu…

----- Stejně marný boj vede Jahoda za běloptáka, přičemž jeho popisy atomového zobanu, či orlího hledu, drobátko narušuje běloptákovo „ňafání“… to připomíná spíše malého, ustrašeného čoklíčka, nikoliv dravce (v Jahodově podání zoologicky zcela nesprávně šelmy orlovité)… Daleko luxusnější ovšem jsou jeho popisy „pakla“, zejména představa čertů v zelených kamizolkách, jako vystřižených z pohádek, či starých filmů… kteří „dělají bbbllll,bbbbllll,bububu,bblllllllll ahudrují“… Asi tě nepřekvapí, že v reálném světě se díky Jahodovi v mém okolí stalo „hudry, hudry“ velmi oblíbeným pozdravem, rovněž tak „bbbllll,bbbbllll,bububu,bblllllllll“ dojde často k uplatnění…

----- Je ovšem poněkud překvapivé, že takové nehorázné bláboly produkuje chasník s již pěti křížky na krku, velmi zcestovalý, alespoň dle jeho textů. Jahodovy snahy procestovat svět si vážím, poněkud méně si ovšem vážím jeho sobectví, které vyhřezlo na povrch v jeho přípspěvcích, v nichž nelibě nesl, že důchodci mu vykoupili v Káčku zlevněné jogurty, či vysoce akční kachny, když do Káčka dorazil již pozdě, až poté, co si „prackama vymakal poctivých několik stokorun“… ----- To by se ovšem ještě dalo tolerovat, prostě vesnická nátura, „hamty, hamty, hamty, ať mám víc, než tamty“, vyjádřené též opakovaným Jahodovým zvoůáním „Já mám!!!“ u zásob dřeva a především u zásob chlastu.

----- Co ovšem tolerovat nelze, jsou tato slova „výborníého analytika“: „...Když nebudou očkovaní chcípnou a vezmou ssebou i své okolí,žádné obezličky a mazání s pitomcem ovlivněném ruskou dezinformační propakandou!“ ( ShabbaTot-Jahoda, 2. Listopad 2021 – 19:18). To věru nevypadá na přílišnou lásku k lidem, a přestože hlavním důvodem, proč Jahodu popichuji zmínkami o katolickém křiváctví a pokrytectví, jsou jeho tradiční pindy, dávající mne dohromady s Ruskem, (nejen) tato jeho slova ukázala, že nejsem daleko od pravdy...

Shabbatot-Jahoda (Út, 30. 11. 2021 - 09:11)

Don Chichot seš ty Cyniku... marně bojuješ ty a Aeronet proti větrným mlýnům Běloptáka U$A a EU, marně se snažíš protlačit Sputnik V jemuž zlí jazyci říkaj Kaputnik, marně kopes za islamistického vrahouna Sulejman, marně lajes na zahraniční politiku U$A, marně lajes na EU a očkování nejlepší vakcínou světa z U$A,, marně, marně, marně....ty jsi vlastně taková ruská amoleta,mistr popleta...ha,ha,ha...jo a máš pravdu,jsem sám v soukromí a píší sám za sebe,sardanapal je paranoidní..teda pokud mě nepřijali do israelskeho Mossad kam sem poslal přihlášku....pro mě je velká čest že o mě Israel ví že jsem na jejích straně a až se vrátím z práce tak se rozepisu o web Izrael cz kde vychvalují americkou vakcínu Fajzr a jak chrání skoro 92 % před těžkým průběhem covid.
..

aladin (Út, 30. 11. 2021 - 22:11)

Jahodo, já teda být šéfem mosadu, tak bych si lámal hlavu, jak takový debil jako jsi ty došel k přesvědčení, že ho příjmeme ??? Vždyť ty ani nemuiš otevřít hubu a hned je videět, co jsi za debila !!! A v Mosadu to vědí také !!!

aladin (Út, 30. 11. 2021 - 16:11)

To máš pravdu, Jahodo (zase jsi nepochopil, cos napsal ) Větrné mlýny je synonymum pro výmysly !!! Proto také Všechna (Židovská) média dělají z Omykrónu něco děsného pro lid !!! Jde jen o BUSINESS v rukou Židů !!! A proto i "naše" Židovská vláda plánuje naočkovat všechny obyvatele České republiky a to aspon 77 x, aby Američtí majitelé FARMACEUTICKÝCH společností, které vyrábí "vakcínu" ( na hovno ) měli ještě větší zisky !!! Židé si mastí kapsy a ostatní lidé na planetě, (Gojímové ) na to doplácí svým zdravím !!! Jsou to HYENY !!!

Cynik - realista (Út, 30. 11. 2021 - 14:11)

Jako obvykle lžeš, pokrytecký katolický špinavče. Nepochybuji, že moc dobře víš, že jsem se nezastával "islamistického vrahouna Sulejmana" nýbrž jsem nelichotivě psal o tom, jak sešel ze světa - americkým atentátem v cizí zemi... a to je dost rozdíl. Rovněž se nesnažím protlačit Sputnik V, nýbrž na jeho příkladu ukazuji vykurvenost a pokrytectví "bojovníků" proti covidu-19 - pokud by jim šlo skutečně o zdraví a životy, co tedy brání nasazení Sputniku V v EU, jestliže ze zemí, kde je používán, nedochází informace o těžkých vedlejších účincích, ani informace, že jeho účinek rychle vyvane a slábne, jako je tomu u tebou urputně propagovaných ideologicky správných šmakulád. Pokud by taková data existovala, jistě by s nimi ňafající bělopták vyrukoval... ale kde nic, tu nic. Máš nějaké vysvětlení, hlupáčku, vydávající se za "výborného analytika"? ----- To, že jsi poslal přihlášku do Mossadu, o tobě vypovídá mnohé... opravdu si myslíš, že by tam mohli mít byť sebenepatrnější zájem o obtloustlého šášulu, schopného jen jalově žvanit do hlavy mu vpreparované propagandistické žvásty? Sníš snad vlhký sen o tom, že bys byl členem elitního izraelského komanda? Kde by na tebe například vzali mundůr? I kdyby ti ho ušili z cirkusového stanu, materiálu by bylo jen tak, tak... vidím tě jasně a zřetelně, kterak rychlým sprintem přesunuješ svou tučnou tělesnou schránku s objemným panděrem, navíc obtíženou výzbrojí a municí... Myslíš, že by na tebe čekali, když by ses po každých třech krocích musel občerstvit "úděným", kořaličkou, a navíc do sebe musel naládovat něco chutných pomazánek? ----- Ten "web Izrael cz", přesněji israel.cz (vždyť to ani nedokážeš správně napsat, hotentote) je pouhou neziskovkou, vždyť sami na svých stránkách v rubrice O nás uvádějí: "Jsme neziskovou organizací a náklady na veškerý provoz čerpáme výhradně z
Vašich darů.

Za jakýkoli příspěvek předem děkujeme." ----- Česká neziskovka (mrkni se na rubriku Kontakty), žebrající o prachy... opravdu seriózní a důvěryhodný zdroj. ----- Podtrženo a sečteno - blb nikdy nepochopí, že je jen pouhým blbem, Jahodo... a ty to tedy nikdy nepochopíš.

Návštěvník (Út, 30. 11. 2021 - 16:11)

Sputnik ? Přece nenecháme vydělat Rusa ! To ať raději lidi chcípají ! Musí přece vydělávat náš " kamarád " strýček Sam !

sardanapal (Út, 30. 11. 2021 - 16:11)

Už sem to tady psal : Proč bohatý Rus bere Pfaizra a litá si ho šlehnout do Srbska ?

Reklama

Přidat komentář