Reklama

clinicsex

Karel (Ne, 5. 10. 2003 - 21:10)

Před lety jsem se během hospitalizace v nejmenované pražské nemocnici seznámil s nádhernou sestřičkou, asi třicítkou, a pak jsem za ní občas docházel při jejích nočních službách. Prostředí ani unforma mě nijak zvlášť nevzrušovaly, ale ona ano. Obvykle jsme to dělali prakticky celou noc, byť já za těch několik hodin intenzivní soulože ejakulovat maximálně jednou. Každou chvíli nás totiž vyrušil zvonek pacientů. než se vrátila zoátky, já obvykle usnul a začínali jsme znova. Ale - chodila za nimi bez kalhotek a celá mokrá... Než si příště v nemocnici zazvoníte na sestřičku, mějte na paměti, že má v tu chvíli možná jiné zájmy. A pokud v noci přijde na pokoj, zkuste jí mrknout pod sukni.'

2Michal (Po, 11. 8. 2003 - 11:08)

Koukám, nic nového se tu neděje, na mail také skoro nikdo nepíše. Vás snad nikoho nezrušují latexové nebo vinylové rukavice, masturbace s nimi. Cévkování, či jiná praktika jako například ty injekce. Jen do zadku ovšem, to je snad relativně bezpečné...'

Boby Brix (Út, 17. 6. 2003 - 01:06)

Ahoj všichni,rozhodl jsem se podělit o svoje sexuální fantazie, abych zjistil, jestli jsem podobně "postižen" jen já, nebo je nás víc. Jsem štastně ženatý a v sexu nám všechno klape. Prostě klasika. Jenže já jsem zjistil, už dávno..., že mě hrozně vzrušují uniformy sestřiček a doktorek a vůbec to prostředí ordinace, představa sexu právě tam. Nejvíc představa že jsem pacient v rukou žen které se mnou dělají různé praktiky, které jsou nazývány jako clinic sex.....Nevím čím to je..jestli zážitky z dětství, kdy u nás byla hra "na doktory" poměrně oblíbená nebo vlivem nějakého zážitku u lékaře když jsem byl malý...nevím. Možná je v tom i sama podstata vztahu mezi doktorkou a pacientem, který je jí v podstatě vydán na milost a nemilost...to podřízení a vědomí, že může v podstatě všechno...že se musím úplně odhalit - duševně i fyzicky...Zajímalo by mě, jestli je nás víc a hlabvně jestli jsou i ženský nebo dívky se stejnými pocity a fantaziemi (třeba u gynekologa)...rád bych si s nějakou dopisoval - ale to je spíš sen....Takže díky a čau'

Jirka (Pá, 23. 5. 2003 - 23:05)

Ahojky. Velice mne zaujalo toto téma. Je to přesně to co hledám. Pořídil jsem si i nějaké pomůcky vč. gyn. zrcadel a hledám vhodný protějšek ( ženu ), kterou to také vzrušuje a láká. Uvítám, pokud mi napíše žena se stejnou touhou to vyzkoušet v reálu. Nejlépe z Východních Čech. email: gepardek"email.cz'

2Michal (Čt, 22. 5. 2003 - 08:05)

Byla dovolená, prosím pište své představy o cévkování, clinicu, injekcích, atd. na mail 2Michal"seznam.cz. Dík všem.'

j. (St, 30. 4. 2003 - 22:04)

Ahoj, mne by to zajímalo a myslím, že i vzrušovalo. '

2Michal (St, 30. 4. 2003 - 22:04)

Ahoj, zdravím všechny příznivce clinic sexu. Velice mě vzrušuje vpíchnutí injekce do svalu. Používám sterilní vodu a nové stříkačky a jehly. Chci se zeptat, jestli existuje někdo další, koho by podobná věc zajímala a co si myslíte o bezpečnosti. Děkuji. 2M'

jjj (Út, 22. 4. 2003 - 09:04)

Mam zajem o tve perverzni vysetreni. Popíš podrobne. Jak vysetrujes muzsky atd.. Jak muzes priloz aj neaky fotky. budu povdecny./tve vysetrovani,cevkovani,atd../ odpisdohodnem se. ......jb814"atlas.sk'

iva (Út, 1. 4. 2003 - 09:04)

Jardo, dik za vysvetleni. Nevim, ze by se delalo muzum nejake vysetreni, myslela jsem, ze tam neni co vysetrovat, protoze je vse venku.Pod tim vysetrenim jsem si predstavovala, ze se pri vruseni nejak rozevre ud a kouka se tam ci se tam pak neco dela. Akorat jsem si nedovedla predstavit jak, protoze se mi zda, ze je ta dirka asi fixni a neni moc pruzna, aby se tolik rozevrela.

Jarda (So, 29. 3. 2003 - 10:03)

Ahoj Ivo,tím "gynekologické" vyšetření muže se myslí normální kompletní vyšetření pohl. orgánů muže, t.j. penisu, varlat a i análu. Není to jenom o tom něco rozevírat. Provádí se různé věci, ultrazvuk, palpační (ruční) prohmatání penisu, varlat, cévkování, vyšetření erekce, "odběr" spermatu atd., zkrátka vše více či méně příjemná vyšetření genitálií.'

iva (Út, 25. 3. 2003 - 12:03)

jak se proboha dela gynekologicke vysetreni muzum, vzdyt to musi bolet koukat ci neco strkat do te male dirky a nebo se to tez nejak pri vzruseni rozevre?

Johanz (Po, 24. 3. 2003 - 14:03)

Hledám ženu která by mi bezbolestně provedla pitvu.Zn:Požaduji pitevní protokol.'

valentynka (Po, 24. 3. 2003 - 12:03)

Ahoj Jardo, měla jsem přítele a toho velice vzrušoval clinicsex a mne taky.Byla to úžasná doba a úžasný vztah.'

Jarda (Po, 24. 3. 2003 - 09:03)

Vážená paní doktorko Radko, ještě bych chtěl dodat něco dalšího k mé poslední odpovědi.Já mám na penisu znaméko, takže by tu vlastně byla příležitost Vás v ordinaci navštívit. Podívate se na penis a uvidíte, co Vás napadne za "ošetření" :-) Jsem zdravý, čistotný a upravený, vím co se sluší. Můžete mě vyšetřovat jak chcete. Mě se také v clinicsexu zrovna nelíbí klystýr, ten teda nemusím. Ale jinak palpační vyšetření penisu, předkožky, varlat, a vyšetření jejich správné funkce se mi samozřejmě líbí, proti tomu nic nemám, naopak :-)) Vyšetřovat mě můžete rukama i nástroji, třeba ve stoje, vleže, nebo na koze (pokud ji máte) atd. A jako poslušný pacient, respektující příkazy paní doktorky, můžu i pomoci "uvolnit napětí" v klínu paní doktorky..., rukou , pusou, atd. . Záleží jen na Vás. Samozřejmě bychom to asi realizovali po ordinační době, kdyby tam už nebyla sestřička. Napište mi jak se Vám to líbí, s pozdravem Jarda. (email: clinicsex"centrum.cz)'

Karel Dobřichov (Ne, 23. 3. 2003 - 10:03)

To se mě líbilo myslím to co jsi si myslela.Žil jsem v představě,že jste drsňačky a Vy jste přece jenom lidi.No ,ale představ si jak má pacient poznat,že ho chceš?'

Jarda (So, 22. 3. 2003 - 19:03)

Vážená paní doktorko, můžete se mi prosím ozvat na email: clinicsex"centrum.cz . Přes mail si totiž můžeme diskrétně sdělit případný kontakt apod. Pokud se Vám to občas třeba líbí, budu pro Vás asi ten pravý. Jak jsem psal úplně na začátku diskuze, jsem submisivní, je mi 30let, 181cm/81kg, štíhlý a ke všemu (téměř) ochotný, hlavně co se týká clinicsexu. Mohl bych k Vám přijít jako na vyšetření a záleží již jen na Vás, co byste se mnou chtěla dělat. Mám již nějakou praktickou zkušenost, vím jak to chodí. Jsem také samozřejmě maximálně diskrétní, a diskrétnost požaduji. Já také nechci, aby to o mě vědělo okolí. Mohli bychom si třeba párkrát přes mail napsat a pak se uvidí. Nechci samozřejmě nic závazného, žádný vážný vztah, jen občasné "vyšetření", pro zpestření života nás obou. Mám auto, mohu přijet kdykoliv a kamkoliv. Napište mi na můj mail nějaký kontakt na Vás, já se s Vámi diskrétně spojím, nebo mi pošlete svůj mail a já Vám napíšu svoje tel. číslo. Opakuji , že jsem maximálně diskrétní. Bát se mě jistě nemusíte, jako submisivně založený nejsem žádný násilník. Těším se na Vaši odpověď. Jarda'

jj (Čt, 20. 3. 2003 - 10:03)

mam o tve sluzby zajem. napis popis a postup / podobne / a cenu. dohodnem se. cekam.

radka (Út, 25. 2. 2003 - 13:02)

Hihi, já se musím trochu smát..lékařka jsem, dávat někomu klystýr mě teda nevzrušuje! Ale jsem kožařka, a mám takovou příhodu, když jsem odstraňovala jednomu pánovi virové bradavičky z penisu. Byl to moc hezkej mladej muž, čisťoučkej, upravenej, ten stud a bezbrannost na něm byla k sežrání. A přestože je to procedura docela nepříjemná, došlo u něj k erekci..a musím říct, jak jsem se snažila být jemná, až něžná, taky mě to bralo a kdyby se býval k něčemu odvážil, asi by se divil..protože bych vůbec, ale vůbec nebyla proti..mějte se, pacientíci:)..'

Ivan (Po, 24. 2. 2003 - 00:02)

Ahoj všichni,rozhodl jsem se svěřit se svými pocity, respektive s mojí takovou slabostí - šíleně mě totiž vzrušuje představa sexu v nemocničním prostředí, ty bílé pláště, uniformy sestřiček a představa co se mnou dělají....Chci vědět jestli jsem sám, nebo je nás víc takhle postižených. Jiní se k doktorovi, nebo spíš doktorce bojí, ale já se naopak těším, potom běžím domů a musím si to udělat, tak mě to bere. Dokonce jsem jednou dostal od mladé hezké sestřičky injekci do zadku, a musím říct, že je štěstí, že jsem byl k ní zády, aby neviděla co to dělá s mým nejlepším kámošešm....Představa něčeho dalšího - klystýru atd. mě už sama o sobě uvádí v šílenství.Taky by mě zajímalo, jestli to existuje opačně, jestli jsou doktorky nebo sestřičky, který vzrušuje zase jejich role, to že jsou jim pacoši vydáni na milost a nemilost - a jestli ano tak KDE JSOU ???'

Dan (Ne, 12. 1. 2003 - 21:01)

Mám taky zájem o vyšetření. Ozvi se prosím.'

Reklama

Přidat komentář