Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

aladin (Ne, 28. 11. 2021 - 20:11)

Jahodo, Finist jasný sokol je Ruská pohádka !!!

Shabbatot-Jahoda (Ne, 28. 11. 2021 - 18:11)

Ámen

aladin (Ne, 28. 11. 2021 - 17:11)

"Čertí brko
20 Filmbox HD - 28. listopadu 2021 - 15:55–17:55".... Pane vypravěči, ráj jsme tu měli před 30 lety, teď tu máme jen sračky !!!

sardanapal (Ne, 28. 11. 2021 - 17:11)

Kolik to asi dnes bylo kalvádos po klobásos ? Aby v tem nefachčil ňáké ten botulismus ...

28.11. (Ne, 28. 11. 2021 - 16:11)

...kolonoskopická...vila...ach...jo...ty...manželky...

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 16:11)

Zřídit ministerstvo pravdy, bylo by polovina politiků již za mřížemi. Někdy si říkám, že výbor pro veřejné blaho a taková pěkná gilotina na staromáku, by přišla vhod.

aladin (Ne, 28. 11. 2021 - 17:11)

Nic by se nezměnilo, zase by se udělal puč jako v případě Úsvitu a bylo by vymalováno !!!

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 16:11)

Tak sakra, kdyby se přestal řešit dožívající prezident držící pohromadě evidentně jen silou své vůle a přestala se řešit kolonoskopická vila pana prolhaného v Praze 6 a začal se chovat zodpovědně! SPD troba Okamaďoura!

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 16:11)

89 zdravotníků zemřelo a z toho 35 lékařů na zvládání této epidemie. Úmrtí ve válce po r. 89, což je více i v porovnání se souhrným počtem zemřelých vojáků ČR od r. 1993 v zahraničních misích (29† příslušníků ozbrojených sil České republiky).

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 15:11)

Jak jsem viděl ten záznam z lán, tak Fiala je také takové tak trochu monstrum..., ten člověk se chová furt stejně...

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 13:11)

9. 11. 2021
Československý film Extase z roku 1932 dobyl svět, zazářila v něm rakouská herečka Hedvika Kieslerová známá později jako Hedy Lammar. Proslavila se i v Hollywoodu, herectví ale nebylo jediným oborem, ve kterém se proslavila. Mimo jiné v Americe vymyslela i chytrá torpéda, která pomohla obelstít nepřátelské loďstvo. Pro Reportéry ČT natáčel David Vondráček.

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 13:11)

Blbě se nalétává na letiště v NICE, jak se nechal slyšet známý český pilot...Boháči si totiž prosadili, že se bude létat z moře a nenalétávat přes jejich honosné vily. Tudíž to tam musí holt piloti trefit a rychle zahnout, protože je to podélně s mořem vzhledem k reliéfu rychle zvedajících se skal na pobřeží...

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 13:11)

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci. Mareš se živí pokleslým způsobem odjakživa, jeho útočné kecy mi nikdy nepřipadali hodnotné, takže si za ně vydělal hodně, protože řada lidí to obdivovala a je stále jeho folowerem, co si koupí Mareš, musí mít taky.Mareš odjede na dovolenou, oni tam musí jet taky.

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 12:11)

LEOŠ Mareš sám jezdí v SUV a dělá na něj pruduct placement reklamu, točí o něm svá videa, ale zároveň je tváří propagace elektrických aut. Je to prá věc trendu i když sám má rád spalovací motory...To je přesně vyčpělost doby. Hlavě že má hodně folowerů...Vrchol takového chování bylo , když jsem v pátek poslouchal v asi v 20h rádio na Evropě II a v tomto prime time vysílacím čase se tam dovolala zákaznice, která zpropagovala nějakou hru sedmička a cílila to ještě na ženy co mají "dámskou jízdu jako ona..."Tudíž si vyděla třeba 10 00Kč pirátskou reklamou.

aladin (Ne, 28. 11. 2021 - 13:11)

Elektrická auta ??? V Německu, aby utáhli současný stav provozu aut budou muset postavit aspoň 20 atomových elektráren !!! Jedině, že by elektrouata měli jen politici, cééélebrity a milionáři, ostatní lidé budou chodit pěšky !!! Kolik atomoveb se bude muset postavit u nás ??? A kdo je bude stavět ??? Když Rosatom byl nesmyslně vyřazen díky "naši" Židovské vládě, která podléhá Americkým Sionistům ??? Westinghouse, nebo jiji dceřinné společnosti za trojnásobek ceny, co by postavil Rosatom ??? Kdyby "naše" Židovská vláda měla tyto stavby platit ze svého, stavěl by Rosatom !!! Ale, že to zaplatí občané České republiky a zbohatnou na tom západní firmy, tak jim na tom nezáleží a možná, že mají na tom i finanční osoh !!! Jsou to přece Židé !!!

Cynik - realista (Ne, 28. 11. 2021 - 14:11)

Řešením, bohužel jen pro plně obsazený elektromobil, je výroba elektrického proudu spolucestujícími. Řidiče bych do toho netahal, ten se musí plně věnovat řízení vozidla, ovšem všichni ostatní by mohli usilovně šlapat do pedálů, instalovaných v elektromobilu, a pomocí běžných dynam tak vyrábět elektrický proud. Snad by mohli též usilovně třít ebonitové tyče liščími ohony, zde ovšem hrozí nebezpečí, že elektromobil zpomalí, či dokonce zastaví, neboť cestující plynule přejdou od leštění tyčí ebonitových k leštění tyčí vlastních... a také lišky by proti odebírání ohonů mohly dost protestovat, za souhlasného řevu zelených zachránců planety.

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 12:11)

LEOŠ Mareš sám jezdí v SUV

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 12:11)

O důležitosti očkování snad není třeba mluvit. Mne to přijde podobně bezpečné jako chodit v zoo a chodit mezi zvířaty z džungli a ještě v kožichu s čerstvého masa.

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 12:11)

Zeman v Kleci, to už vím co bude na titulní straně dalšího Reflexu...tzn. konečně ho chytli a zavřeli za plexisklo, nyní si budou moci s Leninem povídat v mauzoleu...

28.11. (Ne, 28. 11. 2021 - 12:11)

Pandemie v ČR výrazně zesílela. Z pátku na sobotu mi nebylo dobře, proto jsem si včera došel preventivně na PCR test. Ten bohužel ukázal, že jsem pozitivní. Nastupuji tak do 14 denní izolace,řekl Vojtěch. Díky očkování mám mírný průběh a budu tak pracovat z domova.

Reklama

Přidat komentář