Reklama

trampling

Odpoved Na zav… (Pá, 17. 12. 2021 - 12:12)

Nevin o koho jde tak cislo neposlu napiste konkretne oco jde a kdo jsi Zbynek

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 06:12)

???

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 06:12)

Org

Odpoved pro Standu (So, 4. 12. 2021 - 07:12)

Ahoj nu Mela jsem prirozeni natekli a
bolavi a velky puchyre a nemohla jsem bolesti ani chodit a nemohla jsem si ani dotknout prirozeni ani kalhotky jsem
jsem si 3 dni nemohla oblict , Nu Lehla bych si Naha Na Zem a chtela bych abyste mi co nejvic bolestive zrosttazenima nohama a rukama nehybne svazali , privazali byste mi za chodidla a patu za kazdou nohu provaz a omotali mi provaz okolo prsou a tahali byste kazdej za jeden konec a utahovali by Ste mi prsa az bych bolesti kricela nebo se i bolesti pochcala jestli to plati tak budu v Nynburku okolo 11 h Ivana

Odpoved pro Ivanu (So, 4. 12. 2021 - 08:12)

Ahoj az Tet prisla sprava psali jsme ti vcera vse zalezi Na tobe budeme ti delat vsechno co ti budes chtit , a jeden ka marad taky s prace by chtel prijit se podivat zalezi Na tobe jesti Jo nebo ne.a to cislo napis at ti muzem zavolat a muzes Nam po ceste psat odepis Standa

Odpoved pro Standu (So, 4. 12. 2021 - 09:12)

Ahoj chtela bych to skusit lezet na zemi Naha a jak nejvic jde bolestive zrostazenima nohama a roztazenima rukama bejt nehybne svazana , A nebo budu stat Naha a co nejvic
bolestive zrostazenima nohama a co nejvic zroztazenima rukama vyset za levy a treba po pul hod za pravy prso a tahat mi za nohy a Pak treba hodku vyset za obe prsa , A nebo mi prejizdet
Prsa stat Na prsou , Jestli chce vas kamarad prijit tak klidne muze , prijedu dil asi az okolo 12 h posilam cislo a muzem si po ceste psat tel 704 054 895 odepiste uz na tel Ivana

Default User Image
Petrof (Pá, 1. 12. 2023 - 17:12)

Ahoj Ivano. Přijeď do Bc. Podvazi ti prsa, pověsim .na nohy rozporu a ...

Odpoved pro Ivanu (Po, 6. 12. 2021 - 16:12)

Ahoj jsme par ma pritelkyne taky ma rada svazovani , rostahovani nohou, slapani po tele Vzrusuje ji kdyz mi co nejvic z roztazenima nohoma a rukama svaze a Pak mi kostetem zameta telo nebo mi hrabema hrabe telo a Pak si to vymenime zase ja ji co nejvic zroztazenima nohama a rukama svazu a zametam ji telo a hrabu hrabema po tele , Martin

Odpoved pro Ma… (So, 11. 12. 2021 - 20:12)

Ahoj nemam přítele a mam rada co nejvíc bolestive rostahovat nohy , a bolestivé svazovavani prsou , mučení prsou , jestli budeš chtít tak se můžem domluvit jsem pro necham se od vas mučit Ivana

Odpoved pro Ivanu (Po, 13. 12. 2021 - 05:12)

Ahoj a Jake mas jeste rada bolestive praktyky nez muceni prsou a rostahovani nohou kdyz budes chtit myzem se Na vsem domluvit Martin

Odpoved pro Martina (Po, 13. 12. 2021 - 13:12)

Ahoj mam rada muceni chodidel nebo nehybne svazat , nebo rostahovat prirozeni , sesvihat prirozeni , mucit bolestive prirozeni a spoustu jiniho muceni Ivana

Odpoved pro Ivanu (Út, 14. 12. 2021 - 13:12)

Ahoj a jak by jsi si chtela bolestive mucit prirozeni moje priitelkyne ma taky spoustu jinich praktyk mucit chodidla nebo nehybne bolestive svazat sesvihat prirozeni mucit prirozeni to neni problem odepis Martin

Odpoved pro Ivanu (So, 4. 12. 2021 - 07:12)

Ahoj vcera jsme ti psali odepis Standa

Odpoved pro Standu (Čt, 2. 12. 2021 - 15:12)

Ahoj nu od 19 let skousim a vymejslim co telo vydrzi mam spoustu veci a ty roky vyskousenejch ale furt je co skouset , Nu jezdim do neznama KDE mi nikdo nezna donluvime se Na vsem co bych chtela a jak by to melo bejt vetsinou to tak bylo jak jsme se domluvyli , Nu mam dost zazitku peknych a par zazitku spstnych KDE jsme byli domluveni ale voni to chteli jinak nez jsme byli donluveni odepis Ivana

tramplik67 (Po, 14. 3. 2022 - 11:03)

Ivano, rad Te uslapu treba do bezvedomi, kdyz to vydrzis a nereknes dost... Potom ale Ty me, slo by to? Pis na [email protected]

Odpoved pro Ivanu (Čt, 2. 12. 2021 - 17:12)

Ahoj tak to uz by jsi mohla naosat roman kdyz uz skousis roky co telo vydrzi a to skousis prevazne Na prsou co prsa vydrzi a nebo i prirozeni nebo cely telo a kdyz jsi donluvena na vsen jak ty to chces a kdyz to tak neni tak se.donluvite podle jak to chteji oni odepis Standa

Odpoved pro Standu (Čt, 2. 12. 2021 - 17:12)

Ahoj nu to Jo za ty roky bych mohla napsat roman co vsechno se da delat s telem a co vsechno telo vydrzi ani ne teda prevazne skousim co vsechno vydrzi prsa ale I pririzeni skousim co vydrzi vsechno taky uz sem vyskousela postupne co vsechno vydrzi prirozeni ale treba co vydrzi chodidla stehna a tak nak nu prevazne to bylo tak jak se domluvime Na vsem ale stalo se ze jsem prijela Na misto a prvni vec byla tak jak jsme se donluvyli ale Pak zacli pripravovat uplne neco jiniho a jini veci vono toho moc delat nejde kdyz neni uniku a nebo te donuti s Tim souhlasyt odepis Ivana

Odpoved pro Ivanu (Čt, 2. 12. 2021 - 20:12)

Shoj a mas v planu napsat Roman a co vsechno si uz delala s prirozenim a co vydrzi vic prsa nebo prirozeni a co schodidlama si delala a ze stehnama a co zaceli pripravovat neco jiniho a jini veci a proc nejde nic moc delat odepis Standa

Odpoved pro Standu (Pá, 3. 12. 2021 - 09:12)

Ahoj nu zatim jeste.ne ale mozna ze roman napisu , Nu co jsem
vsechno skousela delat s prirozenim a co jsem si vsechno s prirozenim delala , Skousela jsem jsi co nejvic rostahovat prirozeni , veset ruzny bremena za prirozeni ,Nebo jsem si bicovala prirozeni vzala jsem si pasek a 3 minuty jsem si paskem svihala pres prirozeni , Nebo jsem vzala pantofel a podrazkou jsem si svihala pres prirozeni , a navisovala jsem bolest Pak jsem si vzala botu stvrdou podrazkou a prisilou jsem si svihala pres prirozeni , Skousela jsem I prirozeni palit fenem nebo jsem si vzala svicky palila si prirozeni ohnem , Co vydrzi vic jestli prsa nebo prirozeni , Nu co prsa vydrzi Vic a prsa se muzou Vic mucit a I Vic treba sesvihat do krve nebo povesit za prsa , ale prirozeni taky vydrzi hodne ale kdyz jsem si palila prirozeni a bicovala prirozeni tak mi prirozeni hodne oteklo a kdyz jsem si prirozeni palila ohnem tak sem Mela velky puchyre Na prirozeni ze jsem nomohla ani curat a ani se dotknout prirozeni a ani kalhotky jsem si nemohla 3 dni oblict , Odepis Ivana

Odpoved pro Ivanu (Pá, 3. 12. 2021 - 15:12)

Ahoj a jak dlouho jsi se svihala pres prirozeni a jak dlouho si palila prirozeni a kdyz jsi byla domluvena Na Tom vsem a kdyz to bylo Jinan nez jste byli domluveni odepis Standa

Reklama

Přidat komentář