Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 00:09)

Morawiecki vzkázal Zelenskému, aby přestal urážet Poláky..... Čim víc se Hitlerovi ustupovalo, tím byl drzejší ! Máte to co jste chtěli!

Anonym (Ne, 24. 9. 2023 - 19:09)

Daniel Drake, omen nomen nahradil ovčáčka, je spokeperson ministerstva zahraničí,jinak novinář z novinek.

Anonym (Ne, 24. 9. 2023 - 19:09)

Prý je tu schizma jestli je větší Putin,  Želnský, Ajka Janoušková, Atomová Baba Drábová, Nacher z ANO, Sarkozy, Jiřinka Jirásková, Stropnický.

Anonym (Ne, 24. 9. 2023 - 19:09)

Případně pan Ježek má ještě z dob kufříkových restitucí svůj kufřík, který se pokusí zneškodnit jaderný kufřík pomocí hmatů a chvatů.

Anonym (Ne, 24. 9. 2023 - 19:09)

V případě útoku atomovými zbraněmi nás zachrání nastavený zadek homosexuálů v české politice, kteří pohltí a hladce přijmou atomovou pumu a zneškodní její roznětku.

Anonym (Ne, 24. 9. 2023 - 18:09)

Drama v Kosovu: Úřady viní Srby z útoku a smrti policisty, v akci jsou i vojáci NATO....USA se už od Afganistánu potácí ekonomicky a i vojensky! Jak jsem psal: Všeho do času, Vládci v USA pořád nechápou, že zlo, které páchají je zastaralý způsob metody dělových člunů. Když se podíváte do historie Chazarů a Anglosasů, páchali od nepaměti stále jenom zlo, jsou jim tak prorostlí, že to mají v genech!

Anonym (Ne, 24. 9. 2023 - 14:09)

Británie údajně tajně jednala s Ruskem o globální bezpečnosti.... Ani se jim nedivím, rakety z Kaliningradu jsou v Londýně za 9 minut !!!

Anonym (Ne, 24. 9. 2023 - 14:09)

Babišova slova o nové totalitě? Strašná urážka a chucpe. Sám z komunismu těžil, říká Dvořák.... Je to c.ha.z-a.r , ne,př.í.te.l č.es,k.éh.on.ár,od.a  a slouží a.m.ík.ů.m !

Anonym (Ne, 24. 9. 2023 - 14:09)

Západ je říší lží, hřímal Lavrov v OSN. Odmítl mírový plán Ukrajiny i obnovení obilné dohody.... Ten mírový plán bude asi stejný podvod, jako Minské dohody I a II !

Anonym (Ne, 24. 9. 2023 - 01:09)

Gripeny zdarma nelákají ani Pavla. Radši americké F-35, řekl prezident a vysvětlil proč....F35 má malý poloměr otáčení ( 10°). Bude jim stačit Česká republika na otočení?

Anonym (So, 23. 9. 2023 - 18:09)

Mimoni sloužili vždy největším padouchům. Nyní jednoho vytahuje Babiš....Ti modří hrobaři se tak bojí Babiše, že už 2 roky před volbami ho pomlouvají:

Anonym (So, 23. 9. 2023 - 13:09)

Na fotografiích je švédské letecké muzeum a soukromý sklad v USA, ne tajné podzemní tunely se zásobami jídla.... A myslíte, že vám někdo věří?

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 20:09)
  •  
  •  
  •  

 

StarsInsider

Sledovat

Tato zajímavá fakta o brýlích vás překvapí..... Je to blábol. nosím brýle a díky perifernímu vidění mně nepřejel na křižovatce dealer, který tam neměl vůbec jet! Jel zezadu a já jsem koutkem oka zahlédl stín a zastavil se i když jsem na přechodu měl zeleného panáčka! Stačil jeden krok a ten DEBIL by mně přejel !

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 19:09)

ANO: Schvalování vládního balíčku je bitvou o to, zda si ČR vybere jen stagnaci..... Tahle f..i,a.lo,v.á  pa,k.áž  m.á  za ú.k,o..l  zn.i.č,it  č.es,k.ý n,ár..o.d !

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 18:09)

Ukrajinci v Česku: Anhelina chtěla studovat, místo toho v kuchyni krájí cibuli.... Ta.k  ať   se   v,rá..tí  do..m.ů ! Pa.ra.zi.tů tu má,me už dos,t.

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 18:09)

Ústavní soud je součástí nové totality. Žijeme v mediokracii, řekl Babiš.... omyl, ž.ij,e..me  ve  f.a,,š.i, z,,m.u!

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 18:09)

Mutace covidu pirola je extrémně nakažlivá a šíří se Českem. Rastislav Maďar porovnal tuto variantu s chřipkou

Příspěvek od: Martin Chalupa.... Chalupa, vy jste idiot! Covid 19 je výtvor a,me.r,ic,k.é spo,leč.nocti C,am,p D,e.t.r,ik a  m,,ěl  vy..hu,bit 90,% ob,,y.va,t.el  p.la..ne.t.y!

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 11:09)

ŽIVĚ Fiala v Blesku o kritice: Děláme nutné kroky! Lidé jsou ale unavení z krizí a nevěří nám.......Hovno, plníte jen příkazy a,m--í-ků, z,ni.či,t  č..es.k.ý  n.á,r.o,d !

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 11:09)

Migranti znásilnili ženu před zraky zbitého přítele. V Německu přitom žijí nelegálně už roky.... Poděkujte té krávě ze Štázi !

Anonym (Čt, 21. 9. 2023 - 23:09)

Místopředseda Milionu Chvilek: Uprchlíci vítejte!

Reklama

Přidat komentář