Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

25.11. (Pá, 26. 11. 2021 - 06:11)

Vláda má dál zodpovědně plnit své úkoly. Vláda v demisi už by měla vyklízet šuplíky.

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 25. 11. 2021 - 12:11)

může dělat co chce,ale prd mu to bude platné.Jsme v NATO,EU a v zóně západního Německa ,Brusela a USA a proto se mu jako ruskému krtku nebude nic dařit....ne,ne,ne,ne,...žádný plabební kanál,žádjné Dukovany v rukou Rosatom,Sputnik V v ČR,politici co se plazí před jako prezidentem za kterého rozhoduje celá armáda komunistů,estébáků,prognostiků a páte kolony Moskvy v ČR,soudem usvědčených Burešů,miliardářů napojených na postkomunistické aparátčíjky a koňů z běloby kam si bolševik převed své majetky z ČSSR....hhhmmm....jména jsou známa,nějak jim neletěla helikoptéra a zbyl z nich mastnej flek ,předsedů vlády kteří jsou pod pantoflem,neb se na ně něco jako ví...ner,ne,ne,....dnes je jiná doba a orel amarický bělohlavý si svůj revít pohlídá....NU!...A já jahoda to prostě vydím nyní takto!!:,.....Hradní partička ruských grázlíků a páté kolony co měla doposavad uhlazenou cestičku bude mít již za rok blbé časy.Orel má hlad,orel chce maso syrové,orel chce žrát a orel si hlídá talíř ...neunikne mu z něj ani sousto.Okolí kolem progniostika se z teho vbrzku posere a bude rádo za azyl v Rusku,anebo v severní Korea kde popravují studenty za dívání se na hru o olihni....prostě rudý komunistický hnus kde se mučí a vraždí děti,no

aladin (Čt, 25. 11. 2021 - 20:11)

Pokud vím, tak děti vraždili ve Vietnamu Američtí vojáci, které tam nikdo nepozval !!! A Americká CIA zavraždila Jihovietnamského prezidenta proto, že prý nespolupracoval s Americkou armádéu !!! Jednoduše, nedal souhlas k okupaci J. Vietnamu Američany !!!

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 13:11)

Konec zpráv

25.11. (Čt, 25. 11. 2021 - 09:11)

Paklo ve Vanglu s čarodejnicí.

nona (Čt, 25. 11. 2021 - 09:11)

Paklo je někdy i na doktorce, Jahůdka měl na mysli zřejmě Kolský vrt u nás třeba Hlinsko, hrad Houska i jinde:)

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 09:11)

Skákal Tot přes Kokot......

25.11. (Čt, 25. 11. 2021 - 06:11)

Problém netrápí jen zdravotníky. Zpráva z blízké budoucnosti: Zboží nedorazilo, nemáme řidiče.

Cynik - realista (Čt, 25. 11. 2021 - 04:11)

A nyní báseň, řečeno slovy „výborného analytika Jahody“. Můj nový literární skvost je inspirován dětskou říkankou, infantilně použitou Jahodou („...proč?proč?proč,proč??...Pro slepičí kvoč!“ - 24. Listopad 2021 – 16:59), dále pak jeho mimořádně názorným popisem „pakla“ („...byl natočen nesmírný nářek,kvílení ,jekot a úpění v děsu věčně zatracených duší v hukotu ohně pakelného a děsuplném chechotu démonů,temných andělů,čertů rohatých chlupatých a ocasatých s kopytem ....v mysliveckém obleku plivající ohenivé plivance a dělají bbbllll,bbbbllll,bububu,bblllllllll ahudrují.....“ - ShabbaTot-Jahoda, 14. Listopad 2021 – 14:35), a v neposlední řadě též roztomilým pravopisem „výborného analytika“… Jdeme na to:

Ententýky dva špalíky ---

čert vyletěl z elektriky ---

do „pakla“ vzal Jahodu ---

ne, nejde o náhodu… -----

Jahoda je přece šmejd ---
ochotný se vždycky zlejt ---
žvanil, křivák, pokrytec ---
teď ho čeká očistec. -----

Jistě mu to v „pakle“ sluší ---
a jak tady každý tuší ---
Jahodu už stěží láká ---
velebení běloptáka. -----

„Syrný puch“ se z kotlů vznáší ---
Jahodu teď čerti straší ---
duše v kotlích bědují ---
kolem čerti hudrují.

Shabbatot-Jahoda (Čt, 25. 11. 2021 - 05:11)

Pěkně jsi popsal Rusko.Za toto tě v Kremlu nepochválí.

Cynik - realista (Čt, 25. 11. 2021 - 06:11)

Že jsem pěkně popsal Rusko, katolický všiváku a křiváku, burane z Buranova? Ty jsi už opravdu tak zdevastovaný nestřídmým chlastáním, že vidíš Rusko úplně všude? Co večer, když se hrabeš do pelechu - čumíš pod postel, jestli tam náhodou nečíhá ruský agent? Nejsou u tebe ve sklepě a nežerou ti ruští agenti "úděné"? Když vyrážíš filckou do práce, nebo pro krmivo do Káčka, kontroluješ důkladně, zda se někde neukrývá ruský agent? Nezapomínáš se také podívat do nádrže a zkontrolovat i kufr, zda není obsazen ruským agentem? A co svatá zpověď - kontroluješ, zda ve vedlejší kukani opravdu sedí duchovní pastýř, a zda tam lstivě nevnikl ruský agent, aby naslouchal tvým žalostným kydům (a rozhodně bych mu to utrpení nezáviděl)? A co ti staří komunisté v kapele, s nimiž hraješ, nejsou ti také ruští agenti? Nebezpečí na tebe číhá na každém rohu, pitomečku, hlavně tam, kde ho nečekáš... ruský agent na tebe kliďánko může vyskočit z motlitební knížky, nebo se důkladně maskovat kožešinou z tvého obtloustlého kocoura, kterého předtím odeslal na onen svět a poté stáhl z kůže...

aladin (Čt, 25. 11. 2021 - 19:11)

A Jahodo nebojíš se vlézt do prdele běloptáka, co kdyby tam na tebe čekal ruský agent a rozbil ti tu tvou prolhanou hubu ???

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 25. 11. 2021 - 07:11)

ale já popsal jak se paklo přibližuje k povrchu Ruska a bylo i zdokumentováno na Kola ,natočeno byl nesmírný nářek,kvílení a jekot a úpění v děsu večně zatracených duší v hukotu ohně pakelného a děsuplném chechotu démonů ,temných andělů,čertů rohatých chlupatých a osasatých s kopytem.... v mysliveckém obleku plivající ohenivé plivance a dělají bbbllll,bbbbllll,bububu.bbllllllll ahudrují....je to místo nesmírného utrpení prostoupené ohavnými obludami padlých andělů a démonů převtělených z duší zatracených,tam se trestají hříšníci ,těžký smrtelný hřích a kacíři heretici kteří podtupují různé druhy mučení a strastí.Zrak,sluch,čuch,hmat a všechny smysly zatracenců jsou zahlceny nejkrutějším a nejodporbějším utrpením prodchnutému děsupnou beznadějí a věčným neštěstím.Oheň pakelný,horší než oheň pozemský spaluje bídníky uplně všude,být na věčnosti zatracen znamená být na věčnost pálen tímto ohněm pakelným a to zatracence naplňuje zoufaltvím,beznadějí a zuřivostí-jaké zoufalství!....Takže neodváděj od jádra vetknutého pudla a tím byl můj skvělý popis pakla které vbrzku zhltne Rusko a Kreml za agenty Pičugina,Ohonina ,Stokureva a Chujakova ve Vrabrajicích.Tvá nekontrolovatelná zuřivá zuřivost pouze konstatuje že jsem se trefil jako výborný analytik opět do černého,zuř !

Návštěvník (Čt, 25. 11. 2021 - 09:11)

V USA mají paklo taky. Jmenuje se Yellostownský park.

nona (Čt, 25. 11. 2021 - 09:11)

No fuj to jsem se lekla takhle hned poránu, Ale já bych měla jěště další kandidáty na oheň pakelný...

Cynik - realista (Čt, 25. 11. 2021 - 04:11)

"Pikantní pak je, že zatímco všichni, fakt úplně všichni vědí, že se případné (imho nesmyslné, ale nikomu nerozmlouvám) očkování proti chřipce musí udělat PŘED začátkem chřipkové sezóny, tak letos teď na konci listopadu, uprostřed probíhající sezóny viróz a chřipek, běží v rádiu reklamy na očkování proti chřipce. Ale to je holt ta nová, moderní „medicína“ – „proti“ covidu se také masívně očkovalo UPROSTŘED PROBÍHAJÍCÍ „PANDEMIE“. Takže se také rvala „vakcína“ do lidí, kteří buď už s velkou pravděpodobností covid právě měli v sobě nebo ho velice rychle potkali. Strmě zvýšené počty mrtvých „na covid“ během masívního „očkování“ „proti“ covidu jsou výsledkem. Oslabení imunitního systému vakcínou samozřejmě vede k horšímu průběhu nemoci. Jakékoli. Proto se také lékaři před očkováním vždy ptali na jakékoli případné aktuální i dlouhodobé zdravotní obtíže a zjišťovali zdravotní stav očkovaného. Ale to bylo ještě v dobách kdy lékaři a lékařky cítili potřebu chránit život a zdraví lidí a ne potřebu ničit zdraví lidí a rovnou je zabíjet kvůli dobrým statistikám úmrtí a těžkých stavů a tedy pro lepší prodej nějakého experimentálního lektvaru. -----Dnes i bez jakéhokoli vyptávání nebo zjišťování Vašeho zdravotního stavu Vám „očkování“ jebne v O2-aréně student medicíny, který nepozná ani „játro od ledviny“, jak by řekl Mireček ve známém filmu o básnících. -----
Shrnuto?
Spike protein viru SARS-CoV-2 způsobuje mj. poškození a akutní i chronické potíže kardiovaskulárního systému.
mRNA „vakcíny“ Pfizer a Moderna donutí buňky „očkované“ osoby produkovat Spike protein viru SARS-COV-2. -----
Nějaké otázky?“ ------------------- Tolik tedy pan Michal Brand a jeho článek na PP...

Nějaké otázky?, ptám se spolu s autorem článku… --- Ne, vůbec nemám radost z takových informací, ani tu nejmenší… Vlastně bych si přál, aby se takové informace vůbec nepotvrdily, vždyť pokud takové informace odpovídají realitě, popisují dost neradostnou budoucnost mnohých z těch, kteří v buď dobré víře, či díky brutálnímu nátlaku a propagandě „šli“ do „očkování“ proti covidu-19… Mnozí jistě před takovými informacemi zavírají oči, či strkají hlavu do písku, jako pštros, nebo jako Jahoda do běloptákovy prdele… Já sám se o takových informacích snažím pochybovat, ale moc mi to nejde… ----- Sice chápu, že možné vedlejší účinky „vakcín“ nebyly zpočátku známy (pak je ale otázkou, jak byly testovány a jak mohly být ELA schváleny, byť podmínečně), nicméně dnes je již informací dostatek. ----- Je tedy naprosto neuvěřitelné to, co předvádějí zuřiví zastánci „očkování“ proti covidu-19 v čele s vrchním anošéfem, který snad již v nejbližších dnech potáhne tam, kam strká Jahoda hlavu běloptákovi… a nezbývá, než věřit, že vláda pětislepence, o níž si rozhodně nedělám žádné iluze, bude mít alespoň v otázce vakcinace rozumnější přístup…

Cynik - realista (Čt, 25. 11. 2021 - 04:11)

„Kolikrát jsem jenom slyšel od očkovaných, nebo od nich četl v diskusích na netu, že jim po „očkování“ „proti“ covidu nic nebylo, jen byli unavení? Sakra, vážně mockrát. A vsadím se o cokoli, že vy taky. Obrovské množství příspěvků v diskusích na netu od „očkovaných“ ve stylu: „Dostal jsem vakcínu, nic mi nebylo, jen trochu mne bolela ruka, jen den, dva teplota, jen jsem unavený/unavená…“ -----
Ano, tohle říkají i lidé po prodělání Covidu. Ale oni si jednak covid nenechali dobrovolně a nadšeně píchnout od nějakého medika někde na hlaváku nebo v nákupním centru, a jednak lidé, kteří prodělali covid, mohou mít dlouhodobé potíže z drtivé většiny jen a jen proto, že LÉČIT LIDI S COVIDEM JE ZAKÁZÁNO.-----
Existují dostupné, levné a vysoce účinné léky. Tyto léky jsou známy již od jara, začátku léta minulého roku. Ano, je o Isoprinosine, Ivermektin. Oba tyto léky byly vyzkoušeny špičkovými lékaři dokonce i přímo u nás v České republice. Oba tyto léky byly vyzkoušeny s vynikajícími výsledky.
(Najděte si „Isoprinosine profesor Beran“. A na novinky.cz „Ivermektin Brno nemocnice u sv. Anny Košice Bratislava“. Nemusíte mi věřit, prostě si sami přečtěte, co osobně říkají lékaři z první linie o vysoké účinnosti např. Ivermektinu při léčení dokonce i těžkých případů covidu.)-----
Tyto dostupné, levné, vysoce účinné, vyzkoušené s velkým úspěchem a dlouhodobě zcela prokazatelně bezpečné léky jsou – fakticky zakázány.
Oběti „covidu“, jak ti dnešní i zítřejší mrtví, tak ti lidé a případnými dlouhodobými následky, to jsou ve skutečnosti z 95% oběti režimu, oběti zločinného jednání drtivé většiny „lékařů“, kteří neléčí a tím zabíjí, oběti „expertů“, jejichž „rady“ za 18 měsíců nevedly k žádnému zlepšení, jen k dalším a dalším lockdownům, k dalším a k dalším odloženým zdravotním úkonům a operacím, jen k dalšímu a dalšímu terorizování obyčejných, slušných, zdravých lidí, jen k dalším a dalším mrtvým. Zbytečným mrtvým, K mrtvým, kteří bývali mohli být snadno zachráněni. Stačilo jen malinko – chtít je léčit.“

aladin (Čt, 25. 11. 2021 - 17:11)

Ale vždyť jde v první řadě o obrovský BUSINESS pro USFT, firmy se obrovskými zisky platí státu daně a tím zachraňují ekonomiku USFT, která se hroutí !!! A za druhé, jde o vyhubení Gojímů a to až 90% !!! A také se domnívám, že lékaři si žádnou "vakcínu" nepíchají, ale že se cpou Iver

aladin (Čt, 25. 11. 2021 - 17:11)

Pokračování : (samo se to zavřelo a uložilo ???) Cpou se Ivermektinem a nebo podobnými antivirotiky, které nám "naše" Židovská vláda odmítá dát !!!

aladin (Čt, 25. 11. 2021 - 17:11)

Ale vždyť jde v první řadě o obrovský BUSINESS pro USFT, firmy se obrovskými zisky platí státu daně a tím zachraňují ekonomiku USFT, která se hroutí !!! A za druhé, jde o vyhubení Gojímů a to až 90% !!! A také se domnívám, že lékaři si žádnou "vakcínu" nepíchají, ale že se cpou Iver

Reklama

Přidat komentář