Reklama

Prsty u nohou

Honza (Pá, 22. 6. 2007 - 07:06)

Tak najdu tady nějakou footfetišistku co má krásný kladívkový prstíky a chtěla by je pofoukat a polaskat?

OBUVNIK (Pá, 22. 6. 2007 - 01:06)

Janco K. o dnesni vyrobe toho asi moc nevis, tak si radeji nehraj na chytrou s nesmyslnymi formulemi na vyrobu obuvnickych forem. Dnes jsou na svete stovky spolecnosti, ktere vyrabeji obuv v nejsirsi skale velikosti a sirek chodidel a chce jen si pri nakupu nechat spravne zmerit velikost nohy.
Bohuzel mnoho lidi si neuvedomuje, ze chodidlo se behem zivota samozrejme meni zrovna tak, jako se meni nase vaha a vsechny ostatni telesne rozmery.
Nikoho by zrejme nenapadlo jit v 35 (padesati, sedesati..) letech do obchodu a snazit se narvat do velikosti obleceni, ktere nosili v sedmnacti letech, ale velikost obuvi si jaksi lide pamatuji od kdysi davno jednou provzdy a snazi se do ni narvat po cely zivot.

Sandra (Pá, 22. 6. 2007 - 00:06)

No tak sory,ze jsem sem neco vubec napsala!

Lojda (Pá, 22. 6. 2007 - 00:06)

Hele, Sandro, pokud nemáš místo nožek kopýtka jako srna nebo nohy lidský ale šest nebo sedm prstů, tak se trápíš hovadinou.

Sandra (Čt, 21. 6. 2007 - 15:06)

Pro masina:jako je tahld diskuze o prstech na nohou pokud vim..Tak si snad muzu postezovat a,kdyz se ti to nelibi tak do tehle diskuze nelez!

Patka (Čt, 21. 6. 2007 - 14:06)

Taky mám velký nohy a velký palečky.
Ale nebudu se kvůli tomu věšet. Ani nezačnu používat nějakou sadofilní pomůcku na skřípání nohy! Mám sice po prababičce takovej jako komix jak si zamilovaná mladá dáma dobrovolně stáhne nějakým páskem nožky, aby mohla tančit v malých střevíčcích a nechá se sebou udělat dalši viktoriánský zvěrstva aby vyhověla svýmu milýmu...Ale snad už dneska není středověk,ne! A to je fakt, jak bys mohla mít prstíčky jako žába ta má všechny stejný:)

mašín (Čt, 21. 6. 2007 - 13:06)

Sandro strč si ty palečky do prdelky a dej nám slušným lidem pokoj se svejma mindrákama!

Milka (St, 20. 6. 2007 - 22:06)

Taky mám velký palečky. Jestli to není tím, že jsem člověk a ne žába, ta má všechny prstíčky stejný:)

Karla (St, 20. 6. 2007 - 19:06)

taky mám velký palečky. Ale když jdu třeba na pláž tak vidím že asi všichni:)
A ty výpočty ideální nohy,dneska okořeněný VŠ fyzikou:) to je sice pěkný, taky to znám, naposled jsem to četla asi v Yellow, ale neznám nikoho, na koho to sedí :)

Janča K. (St, 20. 6. 2007 - 18:06)

No a má bejt? Já mám taky velký palečky a musím kvůli nim mět o číslo větší botky:)
Asi to bude tím, že estetice nejvíce vyhovující římský tvar nohy, podle kterého se dělají taky už od středověku veškerý obuvnický kopyta a jde o to, že plochu chodidla složíme z vejcovky kterou řízneme lichoběžníkem o dvojnásobné výšce než je její kratší osa....Je to možná estetické ale takový nohy, kde je palec kratší než druhý a třetí prst má jen asi 15% lidské populace...Takže se smiř s tím že nejsou špatný tvý nohy, ale veškerý boty, už asi 2000 let:)

Návštěvník (St, 20. 6. 2007 - 00:06)

GET OVER IT ALREADY!

Sandra (St, 20. 6. 2007 - 00:06)

Ne bylo mi tak 9 ted je mi 20

N. (St, 20. 6. 2007 - 00:06)

Piercing zespoda na chodidle??? To má i někdo v Česku? Jak to tam drží? Já jsem to teda viděla zatím akorát v manželovejch sprostejch filmech:))))Ale pokud to někodo má, tak by mně docela zajímalo, jak se mu to hojí a jestli to trochu nebrání v chůzi.

sandro, tobě se smál někdo do žab? Kolik ti bylo, tři roky? Já vím, jak dokážou být děti v tomto věku citlivé. Ale asi není to právě nejlepší se tím řídit do konce života!

Michal B. (Út, 19. 6. 2007 - 18:06)

Ančo, takže ta Baťova nástěnka v obuvnickým muzeu,o tom nikdo před ním neuměl udělat slušný boty, fakt nelže? Už tam není, označili ji už dávno jako moc morbidní, já jsem to viděl ještě jako školák. Byly tam ty nesmysly jak o nich píšeš a ještě horší, nohy čínský gejši...NO FUJ!

Teda taková ženská se má pak za co stydět a fusekle nemůže sundat ani v posteli:)

Ale že si někdo bere, že se mu někdo smál do žab, to nechápu. Jsem stokliovej kus chlapa. Mám nohy velikost 11 a smáli se mně, že jsem yetti, už když jsem byl menší, ale měl největší gumáky ze sedmý třídy, do kterých se vešel i učitel:) A nedělám si z toho nic, absolutně nic.

Sandra (Út, 19. 6. 2007 - 13:06)

Jo,kdyz jsem byla mala tak mi jeden kluk rekl,ze mam prsty jak zaba a od te doby jsem chodila i v lete v ponozkach..ted se pomalu zacinam ucit nosit i zabky,ale porad jsem nervozni..i kdyz uz jsem se na to par lidi ptala rekli,ze mam normalni nohy,ale me se porad nelibi a nerada je ukazuju..i kdyz jinak je mam hezky nalakovane a na tom jeste ty nalepovaci ozdubky..

Danuš (Út, 19. 6. 2007 - 13:06)

Neblbněte s velikostí:)
Daleko horší prsty mají anorektičky, pomalu nepotřebuješ rentgen! Problém s moc velkým palečkem u nohy je proti tomu sranda. Někdo se ti smál, nebo proč se za to stydíš?

Anča K. (Út, 19. 6. 2007 - 13:06)

Sandro, tak prostě nos botky s uzavřenou špičkou:)

Já jsem taky ráda, že nežiju někdy v předmninulým století a když chci tančit, nikdo mě nenutí blbé popelčí střevíčky ale můžu dělat tanec, kde nevadí ani kecky!

Protože co si tenkrát vytrpěly holky s velkýma nohama a velkými prstíčky, to snad už...Existoval pomůcka zvaná toecup, taková jako by kovová, nebo kožená sběračka, kovový plát a pásky vepředu s kuželem, který míval otvor kvůli větrání. Kterou si člověk natlačil na špičku a přivázal k lýtku. Na noc. Aby se prstíčky moc neroztahovaly, chodidlo si zvyklo na polohu na vysokým podpatku a umožnilo to nošení těch poděla*nejch tanečních bot! Pokud možno se doporučovalo mít tu nohu svázanou ještě tkanicí. Jako u můmie! Prstíčky se pak pěkně natlačily k sobě, nárt se zvedl a špička zůstala "žensky" úzká. To musela být BOLEST!!! No FUJ!!!! Kde jsem to viděla? Babička měla starý vídeňský katalogy krásy minulejch století a tam bylo takovejch pomůcek plno, třeba svorky na uši, svorky na odstálý ret, jakási pomůcka na rovnání nosíčku aby byl malý a jako pršák...
Tak za to bych se styděla zase já!!!!

Janina A. (Út, 19. 6. 2007 - 11:06)

Piercing zespoda? Taky se divím že to někoho těší,ale bohužel asi jo! a moc bych se divila, kdyby to nebolelo při každým kroku:)Sandro, a proč se trápíš velikostí palečků? To je chceš jako mít stejný jako malíčky:)? Nebo si je necháš amputovat:)?
Když ti to nevadí jinak, třeba si o ně nezakopáváš:) tak nevím za co se stydíš, opravdu nevím! Buď ráda, že nemáš nožky jako má prababička, která byla tanečnicí a má z těch střevíčků celou špičku jaksi zmačkanou a všechny prsty kromě palečků tak nějak ohnutý pod chodidlo a palečky rozpláclý...To už je horor!

Sandra (Út, 19. 6. 2007 - 11:06)

Ja se nezabyvam tvarem,ale velikosti

Sandra (Út, 19. 6. 2007 - 11:06)

Ja se nezabyvat tvarem,ale velikosti

Reklama

Přidat komentář