Reklama

Prsty u nohou

Haniš (Út, 19. 6. 2007 - 10:06)

Holky, neblbněte s prstíčkama!
Už jsem viděl různý zvěrstva, dřevěný korektory jako ty středověky palečnice, rovnací kroužky na prsty, nebo třeba piercing zespodu na chodidle, nebo na prstíčkách, nechápu, jak s tím může někdo chodit, ale takový už vy jste, že dobrý věci toužíte ještě vylepšit:)
Kdyb juset si raději kupovaly zdravou obuv, tak se těch problémů zbavíte rychleji!
A zabývat se tvarem prstů? A tvar čeho budete řešit zítra? Bradavek? Nebo poštěváku?:) Kdyby vás to aspoň vzdrušovalo jako chlapy co vám tahle tvary obdivují,a le vy se s tím prostě MUSÍTE trápit, že:))))

Barborka (Út, 19. 6. 2007 - 09:06)

taky mě připadají korektory na dost na h...
Prostě někomu narostou prstíčky všelijaký a ještě mu je rodičové narvou do těch těsných dupaček a pak do malých botiček, jak doktoři doporučujou, těsný botky aby s e dítě naučilo chodit a nepadat...Já bych takový botičky zakázala, jenom to ku...nožky!

Jininka (Po, 18. 6. 2007 - 20:06)

Já jsem taky nosila korektory a byla to bolest navíc!

aní (Po, 18. 6. 2007 - 19:06)

pipi, asi máš pravdu, já jsem nosila korektory a nic moc...

Pipi (Po, 18. 6. 2007 - 18:06)

Rovnátka na prsty nejsou dneska nic neobvyklýho, jenom mám dojem, že je to jenom takový mučení bez výsledku.
Mít prsty skříplý ve špičce lodičky a druhou půlku dne v nějakým svěráku, nebo vycpaný gumičkama, mě připadá na dvě věci:)
Navíc mám dojem, že prstíčky spotvořený těma doktorama tolik vychvalovanejma miminkovskejma dupačkama už na malým dítěti už stejně v dospělosti nikdo nenarovná!

Tonda (Po, 18. 6. 2007 - 17:06)

No chodil jsem s jednou holkou a ta nosila rovnátka na prstíčky:)
Takový jako by palečnice z plastu, se šroubama a gumičkama, v tom vpředu žlábky na prstíčky, v podstatě taková formička s vrškem jak na cukroví. Na noc si to dávala na nožky.
Jediný, co jí to přineslo, byla občas pěkná plíseň na nehtíčky:) Že by měla prstíčky rovný a odtažený od sebe, jak ukazoval obrázkovej leták k tomu nesmyslu, jsem si nevšiml:)))

Sandra (Po, 18. 6. 2007 - 17:06)

No to znam..jeste,ze mam ke svemu velkemu palci soumerny i nehet..chlapy davate prednost malinkym prstikum nebo nevadi,kdyz jsou vetsi a je dulezitejsi,ze jsou upravene a hezky nalakovane?

Placaty zadek (Po, 18. 6. 2007 - 15:06)

Ja mam zase velky palec a strasne maly nechtik a vypada to srandovne :-D

Alice (Po, 14. 5. 2007 - 19:05)

Já mám taky malé prstíky ale mám na nich velké nehty a nevypadá to moc přitažlivě.

JANA (Po, 14. 5. 2007 - 14:05)

Já mám zase uplně malinkaté prstíčky.

Návštěvník (Pá, 11. 5. 2007 - 17:05)

Proc fuj?!!

Návštěvník (Pá, 11. 5. 2007 - 11:05)

FUJ :-((((((((((

JARDA (Čt, 10. 5. 2007 - 18:05)

Posilam ti Sandrusko velikanskou pusinku na palecky a oliznuti ostatnich prsticku a chodidel...

Sandra (St, 9. 5. 2007 - 22:05)

Je diky Jardo..moje prvni pusa na nozky:-)

JARDA (St, 9. 5. 2007 - 18:05)

Sandri,posilam ti na palecky pusinky.

Sandra (St, 9. 5. 2007 - 18:05)

Jo no..kdyby se tak nohy soudily jako celek,jestli jsou upravene a tak a ne jestli ma nekdo vetsi nebo mensi palce..pak aby z toho mel jeden pomalu trauma jit na boso..

KAMČA (St, 9. 5. 2007 - 16:05)

JA MAM TAKY OBROVSKE PALCE A KDYZ JDU VENKU BOSA TAK SE DESNE STYDIM.MINULY TYDEN SE MI ZROVNA NEJAKE DVE MISSKY V METRU POSKLEBOVALY.

Sandra (St, 9. 5. 2007 - 08:05)

Aha tak to ne..

Honza (St, 9. 5. 2007 - 07:05)

Musím Vám vysvětlit co kladívkové prsty valstně jsou,píšete tady pěkný bludy!Kldívkový prst vzniká pochopitelně nošením těsné,krátké boty.Mimo palce, se prstík v prvním kloubu ohýbá,takže bývá ohnutý o devadesát stupňů.Z e začátku se šlachy prstů narovnají ale jestli deformace trvá déle tak se šlachy zkrátí a prsty nejde narovnat.Takže žena když stojí o podívá se na nohy tak jí nejsou vodět nehty na prtstíkách,prsty vypadají jako amputované.

Tak co, najdu takovou??????????

Tomka (St, 9. 5. 2007 - 01:05)

Kladívkový prsty na nohách mám díky spořivosti rodičů, kteří mě nutili do těsnejch botiček, že je to půvabný a ženský. Spíš to bylo levnější, než koupit mě pořádný boty, to víte, katolík musí být skromný:) Jsem snad kvůli tomu úchylná? Zase jeden kretén od scientologů,nebo eugenik, že se nepletu:) Co bych já dala za to, kdybych měla větší palečky místo těch svých trapných bambulek s krátkými malými nechtíčky a líp mě seděla špička boty...

Reklama

Přidat komentář