Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Návštěvník (So, 24. 1. 2009 - 19:01)

taky to chci vedet a svyho yorka to naucit jen lizat aspon

Návštěvník (Pá, 23. 1. 2009 - 19:01)

jak to psa naucit staci me lizat,,,,,,

Návštěvník (Pá, 23. 1. 2009 - 17:01)

Koukám,že jste všechny nadržený jak Laydenský flašky!!

Návštěvník (Pá, 23. 1. 2009 - 00:01)

Vždyť se to běžně děje,vy toho naděláte!

Jarda (Čt, 22. 1. 2009 - 07:01)

Já bych vojel i fenu. Protože ženský už stojí fakt za hovno.

Návštěvník (Čt, 22. 1. 2009 - 00:01)

No když ty chlapi už za nic nestojí tak proč nevzít ořecha.

Návštěvník (St, 21. 1. 2009 - 09:01)

To už jste na tom tak blbě,že se musíte nechat vojebávat kdejakým Vořechem??

Návštěvník (St, 21. 1. 2009 - 01:01)

A ten co tu čubku na věčné časy vojede zůstává vždy jen prasáckým kurvistou.

Jarka (Ne, 20. 9. 2020 - 04:09)

Jistě - jsem závistivý...Vidím, že máte nejenom vymytý mozek komunismem, jak se tu i o vás píše, ale ještě ke všemu jste hloupý. Přečetla jsem si schválně příspěvek, na který reagujete a pisatel tam píše, že uznáváte jen lidi, co jsou zaměstnanci a patrně nikoho jiného. Nemyslíte si že třeba také existují další skupiny, jako živnostníci, drobní a střední podnikatelé a další? Pro vás tedy existují jen dvě skupiny lidí. Zaměstnanci a ti druzí jsou JEN podvodníci typu Krejčíř, Kožený atd. Opravdu jste mi dokázal, že jste hlupák nebo obyčejný provokatér, který si zde hojí nějaké komplexy méněcennosti. Nezlobte se na mne, ale raději mlčte, když neumíte normálně diskutovat.

Návštěvník (Út, 20. 1. 2009 - 20:01)

a zas nekdo chytrej ze jo?

Návštěvník (Út, 20. 1. 2009 - 10:01)

Jó když čubka podrží i vořech si dá říct !!
Čubka zůstane vždy jen čubkou!

Makyta (Út, 20. 1. 2009 - 09:01)

Normalni to není , , muže ji to dělat asi dobře nechci ty napsat co asi děla jak tam nejsi,,,,,,,

Návštěvník (Ne, 18. 1. 2009 - 19:01)

achjo

Návštěvník (St, 14. 1. 2009 - 22:01)

dobytci,prasata,dementi!

Yossarian (St, 14. 1. 2009 - 10:01)

Máš pravdu Františko. Seš fajn holka. Ráda bych to zase s tebou někdy a s tvým psem zkusila. Možná by se dal přemluvit i Milan.

Františka (St, 14. 1. 2009 - 06:01)

Tak zkuste šukat ve třech. Co je na tom divného. Vy jste dva a chudáček pes je pořád sám. Myslím si, že vám bude velmi vděčný za zaždý mrd s vámi.

Návštěvník (St, 14. 1. 2009 - 00:01)

Jak pejsci cítí intimní tekutiny jsou jak utržení ze řetězu,mně by při tom pes v posteli nevadil,tak sex se neodvíjí jen v posteli,když to děláte na různých místech stejně na vás pes čumí tak jako tak,ne?

lidka (Út, 13. 1. 2009 - 19:01)

to-jan,porad se s pritelkyni a zkuste pejska v intimnich chvilich dat jinam,sama mam 2pejsky spi v posteli smeji vse sou rozmazleny ale pri sexu tam nejsou davame je jinam do mistnosti kdyby jsme je nechali tak by taky cumeli atd,,,neni to prijemny,a to podotykam ze sou moje ne muzovi a ze zacatku sem taky myslela ze je odstrkuju apod,,,zkuste to se dohodnou t co nejdriv neni to nic spatnyho drzim palce

jan (Út, 13. 1. 2009 - 16:01)

Dobrý den, mám takový možná nezvyklý problém s psem mé přítelkyně. Je to takový roztomilý krásný chundelatý malý pejsek, byl a je zvyklý od štěněte spávat v posteli s mou přítelkyní (když jsme spolu ještě nechodili). Nevím, jestli je chyba ve mně, ale když je s námi v posteli i při intimních chvílích, kdy se mazlíme a miluje tak se cítím, jak kdybychom byli v posteli tři. Vyžaduje si pozornost "paničky" nevybíravým způsobem (kňučením a zalízáním pod peřinu)Musím říct, že je mi to velmi nepřijemné a troufám si říct, že mi to narušuje spokojený sexuální život. Prosím o radu jak bych se měl zachovat a jestli má někdo podobné zkušenosti. Děkuji za každý příspěvěk.

O psovi (Čt, 8. 1. 2009 - 22:01)

tak jdete lizat a nevotravujte. K tematu: prijde mi to divne, jelikoz sama psa mam, a vim, co to bylo, kdyz bylo male stene. Neustale skakalo na postel, ze ktere jsme ho vyhaneli, i kdyz nekdy nam to bylo fuk, ale kdyz doslo na sex, prislo mi to jaksi podivny, tam toho pejske mit vedle nas, jeste to na nas tak podivne koukalo.....:-) Ne, takovy zvyk jsme nezavadeli. Pes musel z postele dolu.

Reklama

Přidat komentář