Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Ne, 4. 7. 2021 - 09:07)

tto je fakt na téhle stránce i na té kakací si asi byla Kikino jediná kdo mě chápal po té co se iva odmlčela

Bára (Ne, 4. 7. 2021 - 09:07)

Já tě chápu taky Pavlíku.

Pavkol (Po, 5. 7. 2021 - 17:07)

nebo máš snad pro mě něco nového Báro?

Pavkol (Ne, 4. 7. 2021 - 16:07)

to je pravda dokud jsem si myslel že si opravdu holka tak si mi na mé otázky ohledně kakáni opravdu odpovídal (a)

Návštěvník (Út, 22. 6. 2021 - 23:06)

Zavolej si na to Pavkola;)

Návštěvník (Út, 22. 6. 2021 - 20:06)

SCOOOOOORE :-))))))))

Návštěvník (Út, 22. 6. 2021 - 07:06)

Čau, hledal jsem tě já, z těch hovad si nic nedělej, to je tady normální, pořád za někoho fejkaří nebo napadají.

Návštěvník (Út, 22. 6. 2021 - 01:06)

Me takhle jednou videla holka curat. Ona musela do krovi, ja sel jeste o kus dal kde to osvetlovala lampa a jeste jeden kluk cekal opodál na moji urovni. Jenze ona byla hotova driv nez jsem ocekaval, ja mel fakt proud takze jsem jeste stale mocil, a oni pak uz nestali na moji urovni ale o nejaky ten kus vpred takze me videli ne zboku ale vice zepredu, navic ja byl osvetlen lampou. Kdyz jsem docural tak mi teprv doslo ze ona vyuzila prilezitost podivat se, protože se tak zvlastne na me potom koukla. Takze vim ze videla moje curajici pero, i to jak jsem ho pak zandal do kalhot s obnazenym zaludem (mam to tak porad) coz ji asi prekvapilo, proto ten udivenej pohled potom.

PrincRegent (St, 16. 6. 2021 - 08:06)

Stále ti stejní nemocní lidé, tolik let v zajetí iluzí, vás bych separoval z lidské společnosti.

Big looll (St, 16. 6. 2021 - 08:06)

Gontelmane !

Pavkol (So, 12. 6. 2021 - 10:06)

koukám že to oživení zase zbyde na mě. to druhé o čem už sem nepíšu se mi zatím pořád nepoštěstilo ale čůrání jsem v roce 2009 viděl moje tehdejší holka kristýna ( s tou co sem píše má shodné jen křestní jméno) potřebovala u střešovické vozovny čůrat a já jí měl hlídat tak jsem hlídal. na chvilku jsem se otočil ona to ale tušila a mindu si zakryla ale proud její moči prýštící do trávy jsem stejně viděl je to už vzpomínka na rok 2009 ale stála za to. Pro rejpaly ohledně věku této kristýně o které píšu bylo tehdy 22

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 11:06)

Líbilo se mi od tédle Kláry,že psala,že čurání je dost intimní věc,to Klára Janoušková to sem frkala jako po másle,ale budiš,když už tak měla psát jen o sobě nebo o Liborovi,ale ona sem popisovala i jak močí její nezletilá ségra,když se proti tomu někteří ohrazovali,tak je sepsula,že nědělá nic špatného a že ty dotyční jsou bezmozci a to její stádo vlezprdelů ji přikyvovalo a ještě v tom povzbuzovalo a někteří se u toho i uspokojovali,normální mi to tedy nepřijde,popisovat spodní prádlo nezletilé ségry a její močení,ta holka není normální a ty její pohunkové jí mají za vzor a idol, nechápu to?

Pavkol (Čt, 10. 6. 2021 - 07:06)

to by ale znamenalo ani tady ani na vlákně o kadění na nic se neptat a reagovat pouze stylem skvělý super udělala si mi radost apod.

no ty vole, (Čt, 10. 6. 2021 - 00:06)

Klárko, neodpovídej už na nic na co nechceš. Nic nevyhledávej, neřeš, na nic nevzpomínej. Nebereme tě jako nějakou náhradnici nebo zakladatelku nebo jak, jsi prostě jedna z nás diskutujících. Nic neřeš., nevysvětluj, neobhajuj. Klid.

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 00:06)

A ještě jedno bych ti doporučil. Nauč se komunikovat. Nechtěj od lidí víc než ti chtějí dát, obzvlášť když ty nedáváš nic. A neber se tak vážně. Zdarec.

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 00:06)

Tohle je velmi výstižné a spousta diskuzí by to měla mít napsáno v záhlaví.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

To co tady lidem vadilo bylo, že když někdo nový přišel a nějak se mu nezdálo, že to píše holka, což je pochopitelné, tak jste mu hned sprostě nadávali. O nic jinýho nešlo. Teda podle mě.

hádáte se (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

o blbostech. Klára je úplně normální nic, nemyslím si, že by všechny Kláry na doktorce ani tady na vlákně byl jeden člověk. Jestli začala psát a Libor navázal, tak o co jde?

No, (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

ona sem těžko napíše jména svých rodičů. To by ani nebyla normální. Liborova Klára je něco jiného, to je literární postava, takže ta může napsat cokoli soukromého, to nemůžete srovnávat. Na druhý straně, nejsem si jistej, jestli vůbec má potenciál na tuhle diskuzi psát. Jestli opravdu jen tak před lety blbla, tak teď už je někde úplně jinde.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

Samozřejmě je blbost, aby sem psala jména rodičů, nebo bydliště. Ale když tvrdila, že to začala psát ona, pak přestala, a vzal to za ní údajný Libor, tak by mohla napsat kdy skončila. Vneslo by to do jejího tvrzení trochu jistoty, a přitom by nic nového na sebe neprozrazovala.

Reklama

Přidat komentář