Reklama

Obřízka evropských žen

Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 18:12)

Ale tradice jsou to jediné,...No co asi budeme? Lidi ne? Svobodný lidi nesvázaný pitomejma tradicema.

Prý tradice, a to ti nevadí, že ty tradice jsou zprzněný, a vůbec ne původní, tak jak to původně bylo? Že to přišlo z Balkánu, ale ani tam se to neudrželo?

Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 18:12)

že novodobou tradicí se...Máš pravdu, až na to že se ty Madleny a Joudové pustily do mně, ne já do nich. Já jsem nikoho osobně nenapadla, jen jsem vyjádřila svůj názor na velikonoce. A už se to tu hemží útoky a urážkami.

koukám, (Čt, 16. 12. 2010 - 17:12)

Je vidět, že si nevidíte...že novodobou tradicí se stává napadání všech, kteří mají jiný názor.A to ani nemusíš vědět, co a proč si vlastně myslí.Jen si dovolí myslet něco trošku jiného.Doufám, že tuhle tradici dlouho dodržovat nebudem.

Karel (Čt, 16. 12. 2010 - 15:12)

Ale tradice jsou to jediné, co nám tady zbylo z minulosti a je to to jediné, co nás odlišuje od ostatních států Evropy.
A proč bychom se toho měli vzdávat?
Co budeme bez tradic?
Jen stádo tupců, které se bude řídit reklamou a cpát se hamburgry a pizzou a zapíjet to kolou.

Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 15:12)

Je vidět, že si nevidíte ani na špičku nosu. Těžko můžete kritizovat zvyky primitivních národů, když se sami, byť relativně vzdělaní nechcete vzdát vlastních pitomých tradic.

. (Čt, 16. 12. 2010 - 14:12)

jdi do prdele a odstěhuj se...A ty jsi byla kde a jak dlouho, že se ti nelíbí české velikonoce a podrobuješ se cizokrajným vlivům?

možná (Čt, 16. 12. 2010 - 14:12)

by bylo dobrý napsat, na koho to je.Že by Wendy reagovala sama na sebe?

Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 14:12)

České velikonoce jsou...jdi do prdele a odstěhuj se tam, kde se ti to líbí. Jdi se nechat obřezat ať opravdu poznáš, co je to místní tradice. Jestli mě někdo opravdu štve, tak jsou to lidé, kteří jsou 4 měsíce mimo republiku a už kritizují. A podrobují se cizokrajným vlivům. Slepice je mírné pojmenování

hana (Čt, 16. 12. 2010 - 13:12)

České velikonoce jsou...já bych řekla, že velikonoce by mohly být krásné, kdyby....Třeba k nám chodí jen "slušní" chlapi, takže si stěžovat nemůžu.

Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 12:12)

České velikonoce jsou mezinárodní ostuda a čeští bulíci a multiknedlíkáři tomu říkají tradice a kulturní dědictví. Stejně jako nazývá prezident ženskou obřízku v Ghaně. Následky českých velikonoc nejsou tak drastické, ale princip je stejný, neospravedlnitelné násilí na ženách a jejich ponižovaní (nastav slípko zadek a dej nám vejce). Kdo tohle nevidí, musí být tupec.

hana (Čt, 16. 12. 2010 - 09:12)

Podle mně nic, podle...mnooo, když vezmeš, že někteří chlapi se chovaj jak barbaři (hlavně ženskou zmlátit), tak se jim nedivím. Možná by ses divil, kolik ženských velikonoce nemá v oblibě. Nejsem americká feministka a velikonoce- ve slušné podobě- mi nevadí.

Hnusoň (Čt, 16. 12. 2010 - 08:12)

Shrnuto a podtrženo - stejně bude jednou mezirasová válka :-))

ricci (St, 15. 12. 2010 - 19:12)

ach jo proč jen může být někdo tak naivní a nechat se mrzačit, jen aby vyhověl tomu druhému. věděl, že si bere evropanku a pravděpodobně jí to vemlouval, až se nechala ukecat. tyto zvyky, vydávané za součást islámu ( náboženství středověku ), jsou zhoubné, ať už to dělá z nějakého pohnutí, kterému říká láska :(

Multiknedlíkář (St, 15. 12. 2010 - 19:12)

Podle mně nic, podle amerických feministek je to barbarský zvyk, my tomu říkáme tradice. Nevidíš tu podobnost?

hana (St, 15. 12. 2010 - 17:12)

Přesně tak by s náma...kvůli velikonocem? Co ty s tím mají společného?

Multiknedlíkář (St, 15. 12. 2010 - 16:12)

Přesně tak by s náma nejrači zatočily americký feministky kvůli Velikonocum.

Hnusoň (St, 15. 12. 2010 - 12:12)

"kulturní tradice" ? Mě by se u těchle "multiknedlíkářů líbila zas obřízka hlavy motorovou pilou. :-)) Tohle chtít po mé dceři nějaký "snědý nápadník" tak je mrtvej do minuty. V Evropě jě naopak kulturní dědictví napichování machometánů na kůly.

Petr (St, 15. 12. 2010 - 11:12)

Obřízka se provádí rotujíci břitvou připevněnou na motorku, a tím lze provádět obřízku postupně do hloubky. No, prostě něco jako kráječ na salámy.

Tina je trapka (Út, 14. 12. 2010 - 21:12)

kdo je to Tina??co píše pořád na diskuzi o mužské obřízce. Sama má Arabáše, tak stále prudí, že jediný správnýchlap je obřezanec

A (Út, 14. 12. 2010 - 20:12)

kdo je to Tina??

Reklama

Přidat komentář