Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

Problém je, že týhle holce je asi úplně jedno, co si o ní myslíme. To že aspoň na něco odpovídá je spíš proto, že to považuje za slušnost a ještě se snaží něco vymyslet ohledně močení. Honiče neuspokojí a na propracovanou Liborovu fikci její normální život nemá. Ta vysvětlovat nebude, myslím, že to stejně napsala hned na začátku.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 22:06)

Když už tady takové tvrzení vyslovila, tak by na takovou jednoduchou otázku mohla obpovědět. Do kdy to byla její realita, a od kdy začala "Liborova" fice.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 23:06)

To ona neodpoví, protože od začátku lže. Nic nepsala původně a je to jen nastavená figurka. Ignoruje jednoduché odpovědi na pragmatické dotazy, odmítá si změnit nick a objevila se zde s těmi stovkami troll spamů.
Četl jsem si původní Kláru která nyní pokračuje na vlákně...Co pro vás znamená ta opravdová láska a jrd6e tontam svižně dál i s dramatickým obsahem. Drtivá většina těch, co jí psali sem, píší tam a i noví. A to tady někoho sejřilo, že je tak oblíbená. A jestli je to pouze fikce,tak mistrně propracovaná a ja budu radši číst ji než tuto upocenou , nudnou a zlodějsky neupřímnou možná realitu,která okupuje toto vlákno a už téměř nikoho nezajímá.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 23:06)

Chce s emi napsat kolegovo Děkujeme za názor, tady máte klíčenku, ale přece jen zopakuji už mnohokrát vysvětlené. Ten kdo tady lže a je sprostý je od začátku autor, ne že bych mu to vyčítal. Ale lže jako když tiskne, lže na přímý dotaz, lže ústy svých příprcků, lže furt i když je mu lež dokázána. Jestli někdo tuhle Kláru nastrčil, tak zase jen tvůj Libor nebo ty sám, sakra to jsem vtipnej. Ty jsi prostě nasranej, že jsi honil u psaní chlapa, chápu, jsi citlivej, my to tady věděli všichni. Na tom druhým vlákně se plká furt dokola a připrcává, co taky jinýho. Jo, je to realita a upocená asi tak jako ty a já. Ale je chytrá, bere to lehce a netlačí na pilu. Narozdíl od histerické, jednoduché, ukňourané Liborovy Kláry. Nicméně proti gustu....A znova, kdybys uměl číst, věděl bys kdo je to Joska a spol a ty spamy. A to, že si jich admin všiml a zablokoval tu magorkku je i kvůli týhle Kláře, která to tady aspoň na pár dní rozsvítila, když nic jinýho a těžce se tu díky ní rozjela zajímavá diskuze o psaní a identitách internetu, pedofilii atd. Ke změně nicku jsem ji nevyzval, ty jo? Že ignoruje dotazy a ty nebo já jsme jako kdo, že by měla povinně odpovídat? To si zkoušej na Libora a nech tu holku být.

Jarek (St, 9. 6. 2021 - 23:06)

Máš pravdu. Je to přesně tak. Proto se tím nevzrušuju a o Kláře a čůrání si rád budu číst i tam. Zatím tam píší dvě holky, ale ono se to rozšíří.

G. (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

Ok,tak ať ale pak netvrdí, že byla původní a ukradl ji někdo nick.

Mumínek (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

Ano, bez urážek by to určitě jít mělo. K těm příspěvkům více, určitě si nepíše sama sobě neboť já Kláru (ani jednu) nepíšu a reaguji na ní. Jestli to je či není fikce asi není vaše starost ne? Buď věříte, že není a pak diskutujete nebo to vnímáte jako podvod a pak to nečtu, neřeším a nekomentuji. Případně pokud to bylo myšlené tak, že nejde o tu Kláru, co sem psala dlouhodobě a odešla kamsi vedle, tak to tady všichni víme, takže se nijak podvaděni necítíme. No a ta blbina s matkou dvou dětí, kde jste na to přišel? Nejen, že dotyčná podle toho, co psala nejspíš žádné děti nemá a navíc ikdyby jich měla osm, tak co jako? Nechápu. Vypadá to, že se tady ještě nějakou dobu bude konat pomsta za tu odejitou Kláru, ale to byla čistě její volba nikdy jí tu nikdo nenapsal ať odejde. Sama to neustála a rozhodla se odejít jinam, ale klidně tu mohly psát dvě Kláry.

Klárko, (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

nezapomeň, nemusíš odpovídat na co nechceš.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

To nemusí, ale pak je to jen jede velkej fejk.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

Odpověz mi Kláro na otázku,jak se jmenoval tvůj otec křestním jménem a kde momentálně žije.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

Tak teď jsi to posral. Na to ti určitě odpoví. To si má jako vymýšlet. nebo jak to myslíš. Jen ji vyplašíš, to takhle nejde. Ona stejně víc neřekne, ber nebo neber.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

Klára od Libora s tím problém neměla ,tato viditelně ano. Co tu chcete řešit? Jednoznačný flash troll.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 20:06)

Myslím, že by to mohlo jít i bez urážek. Ale zopakuji otázku, kterou jsem zde současné Kláře už jednou položil, ale jednoznačně neodpověděla. Kláro, už jsi napasala, že si začala psát, a potom ti byl nick ukraden. Tak ještě jednou. Začala jsi psát na stránce 22. Můžeš napsat po kterou jsi to psala ještě ty? A od kdy tvá jmenovkyně? Mohu poprosit o odpověď? Na ty staré stránky se jednoduše dostaneš, když v adresním řádku přepíšeš poslední číslo. Současně je tam page=939, tak tam přepiš page=21. Tím se tam rychle dostaneš, a mohla by sis pročíst svoje začátky psaní s Vilíkem. A napsat sem, kdy jsi tehdy skončila psát.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 20:06)

Mě by hejtři zajímalo, o co vám jde? Co vám dělá ona nebo my anonymové? Matka od dvou dětí? A to říká přímo ten chlapík, co píše druhou Kláru? Prdel s váma.

Choze (St, 9. 6. 2021 - 20:06)

Klárko,měl bych ti popřát hodně štěstí zde na vlákně. Ano a velmi rád bych to udělal,ale to jakým způsobem jste vytunelovali toto vlákno a vyštvali zde zavedenou Kláru s Liborem pryč, z tebe a tvých příznivců dělá společenskou lůzu a spodinu. Proto si tě nevážím a vše co zde píšeš a prezentuješ je jeden velký podvod a o takto nekvalitního člověka bych se ani myšlenkou nezabýval. Ale můj názor zde na tebe a tvé chování zde prezentuji hlavně pro ostatní, aby si z takových lidí jako ty nebrali příklad.

Hm (St, 9. 6. 2021 - 20:06)

Asi by se velmi podivili vaši známí co matka od dvou dětí dokáže...,že " Kláro "

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 20:06)

ujasni si co znamená slovo vytunelovat, jsi směšnej. A neurážej ji.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 20:06)

Děkujeme za názor a posíláme klíčenku.

No (St, 9. 6. 2021 - 19:06)

Je to zcela jiná Klára než ta od Libora. Trapná.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 19:06)

A on někdo tvrdí, že je to Klára z povídky? Kde? Je to normální holka, ne umělá.

Reklama

Přidat komentář