Reklama

mám velký penis

Lenka (Út, 31. 1. 2023 - 17:01)

Měla jsem na oslavě kamaráda, ten ho měl 22cm a měli jsme sex. Bolelo to jako hrom i když jsem se cíti plná až po okraj!Manžel má 15cm a je v phodě a neměnila bych nikdy jeho pérko za maxíka.Ne velkého nechci ani vidět. Byl to sice úlet v manželství ale nic moc pro mne!

Věra (Út, 31. 1. 2023 - 18:01)

I já jsem se nechala nachytat. Chtěla jsem zkusit velkýho a tak mi přihrála kamarádka svýho bratra. Když mi ukázal tu kládu, chtěla jsem ho, ale hned po zásunu jsem měla tak velkej orgasmus, že už jsem pak nemohla a prosila ho aby přestal, ale on mne držel a pořád ho do mne strkal, že mne skoro rozerval, protože už jsem nemazala. Měla jsem potrhanou pochvu a měsíc bez sexu, než se to zahojilo. Manžel to stejně poznal, protože má pochva byla vytahaná. Řekla jsem mu, že mne znásilnil, což byla vlastně pravda. Znal ho a věděl, že má nadměrnýho čůráka, protože se s ním chlubil. Šel za ním a zmlátil ho.

Návštěvník (Út, 31. 1. 2023 - 18:01)

Po jednom šukání ti jí vytahal, to jsou pohadky.

Věra (Út, 31. 1. 2023 - 20:01)

Tak to určitě nemáš pochvu jako já.

(St, 1. 2. 2023 - 18:02)

Tu bych chtěl vyzkoušet

Mladý kluk (Út, 31. 1. 2023 - 16:01)

Já, 15 let. Péro dlouhé 18,5 cm, široké 4,5 cm. Myslím, že na můj věk dobré. Jestli má nějaká žena zájem, ať sem napíše

Lidka (Út, 31. 1. 2023 - 13:01)

Ráda si zamr dám ale je to pro CHUT A NE PRO NAŽRÁNÍ.

Pavlina (So, 2. 7. 2022 - 22:07)

Velký je velký. ja mám manżela ten ho má velkého a dokonce mě odpanil a dneska po 30 letech mě souloží ve všech polohach a já ještě přiražim. Je to všechno o tréninku. Jednou jsem měla malého a vůbec jsem ho necítila.

Nikola (Út, 3. 5. 2022 - 08:05)

Mám kamarádku která si pořád stěžuje že ji má po operaci poševního vchodu prostornou a penis kolem 4cm. v průměru ji nic nedělá jen ho cítí jakoby tak že tam je ale orgasmy jen když si pohoní poštěváčka. Máme kámoše ten zase je sám protože ho má 22 x6 cm. v klidu a tak jsme si řekli s přitelem že je seznámime . Oběma jsme o tom řekli a souhlasili. Pozvali jsme jich k nám ať se seznámí a pak jsme už tomu dali volný průběh. Sedli si náramně Jsou už spolu dva roky a sex je u nich prý na denním pořádku . To mi říkala kamarádka že si tak už dlouho neužila jak si užívá poslední dva roky co jsou spolu a i příteli říkal kamarád že jim to náramně pasuje jak při sexu tak v rodinném životě.

Martina (So, 14. 5. 2022 - 15:05)

Také bych potřebovala takového, jak ho má velkýho když se mu postaví? Ty už jsi ho viděla nahého?

Milec (Pá, 15. 4. 2022 - 07:04)

Mě se líbí ženy s malým zadkem. Poté i me nadobi vypadá dost velké ( průměr asi 6.5cm) ..nějaká na seznámení ?

Roman (Út, 5. 4. 2022 - 16:04)

Já mám 6cm délky a 4 cm průměr a také jsem spokojený.

Jára Cimrman (Út, 5. 4. 2022 - 15:04)

Já mám 12/4 cm, a jsem spokojený, i proto, že jazyk mám taky 12 cm.

Jára Cimrman (Po, 2. 5. 2022 - 21:05)

Takže dohromady 24 cm.

Milan (Po, 4. 4. 2022 - 18:04)

Když jsem chodil na střední zahlédl jsem při močení kamarádů penis měl ho strašně velkého dost jsem se před ním styděl.strasne se mi ten jeho klacek líbil vždy když šel na záchod hned jsem za ním běžel občas se mi z něj postavil přímo při močení.po chvíli už mu to bylo divné a zeptal se mi jestli nechci přijít k němu domů okamžitě jsem řekl že moc rád.otevrel mi jen v trenkach a hned je sundal řekl mi ať mu ho vykouřím jestli chci hned jsem ho vzal do pusy a cítil jsem jak se mi v puse zvětšuje do extrémních rozměrů,potom když ho do mě zasunul skoro mě roztrhl ,řekl mi že jsem první kluk nebo holka do kterého se vešel celý,dodnes na něj myslím měl ho přes 30 cm a dost tlustého

Petr (Čt, 28. 4. 2022 - 07:04)

Čau, také jsem měl kamaráda co byl hodně dobře vybavený.ve sprše jsem se na něj musel pořád dívat měl ho snad 20 cm velkýho občas když se sprchoval vylezl mu sám žalud a to se mu ještě zvětšil ,vždy jsem chtěl takového klacka mít.dnes jsem rád že mám 19cm v erekci , většího bych nechtěl.

nalim (Po, 4. 4. 2022 - 23:04)

Je mi to hloupé někoho opravovat, sám mám v textu chyby. U mně to však je obvykle překlep a špatná kontrola. Na to že jsem chodil do školy jen do 6 tř. a pak mne šoupli do učení na šachtu, tam brali čtyřkaře všemi deseti. No zpět k tobě Milane, tolik chyb v textu to se hned tak nevidí a to ještě napíšeš že si chodil na střední školu, to si asi chodil jen ve středu ? Na češtinu jste měli nějakého cvoka. Co si měl za známky? Já měl samé čtyřky. Taky to je vidět? Že ano.

Návštěvník (Po, 4. 4. 2022 - 23:04)

Pane profesore. Zde by jsi se upsal, poněvadž mnohem horších "dárečků" tady je celý houf, ale téma to není. Tak se chovej slušně. Zastavíš diskusi. Nebo se raději budeme věnovat jen gramatice?

Návštěvník (Út, 5. 4. 2022 - 00:04)

Takovou diskusi o 30 cm může číst jen blázen.

Návštěvník (Po, 4. 4. 2022 - 22:04)

Vrať se do hrobu magore.

Reklama

Přidat komentář