Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 22. 11. 2021 - 21:11)

Jo tohle je placený podle tebe ale takovej Kubek a spol placený asi nejsou? A co by z toho měly kdyby tyhle ženský měly být placený? Nebo lidi kteří před vakcínama varují co by z toho měli oproti těm které farmaceutický firmy podplácí? Vždyť to nedává smysl.Podle mě se do nemocnic dostávají neléčený zápaly plic.A já ze svý zkušenosti vim dobře co to udělá neléčit zápal plic.Víš dobře že před lety sem byla jedna z nich na kyslíku a žádnej Kovid tady nebyl.A jste svědci tady od Miy bratra kterého neléčili že se tohle opravdu děje.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 22:11)

Kafemlejknek Milča pořád nepochopila kovidový zápal plic, to je prča tady na tom vlákně.

Anonym (Po, 22. 11. 2021 - 22:11)

A na dobrou noc ještě o perníku a chaloupce

Miluna (Po, 22. 11. 2021 - 21:11)

Přestávam o tom psát. Až čas ukáže. Sbohem vám oboum.Taky na sebe dávejte pozor.

Anonym (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

Jste banda magorů

Anonym (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

Protože seš hnusná,Sergej si nezasloužíš

Anonym (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

Tvl vždyť seš těhotná tak coby tě měl líbat,ty seš fakt šlapka

Miluna (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

To já nevim co ho napadne.Ale zatim neplánuju setkání.Na to mam jiný neočkovaný.Ale je mi líto že Vasil sám potřebuje uklidnit.Jak sem tam přišla tak běhal po bytě a křičel a tak ani sem tam dlouho nebyla.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

Co bys dělala miluno, kdyby ti tak Sergej chodil vecerama třeba za ženskýma nebo do barů. Zklidnit se.

Miluna (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

Vždyť Sergej teď s tou ženskou právě zase je.Je tam s ní pořád a jen s ní.Neznamená že když sem mu to přestala říkat že mi to nevadí.Jen sem se s tim smířila aby mi z toho nebylo zle.Ale uvnitř z toho divný pocit mi zůstal.Vždyť si nás vyloženě střídá a já tam s nima nejsem tak nevim jak se k sobě chovaji.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

Nemyslím práci, ale ve volném čase! Do barů, poznat nové kamarády, jako ty. Jít se uklidnit k ženské. Nebo na nádraží, třeba se mu zalíbí nějaká a dá mu adresu. Do té práce musí jít!!

Miluna (Po, 22. 11. 2021 - 21:11)

Ale v té práci to je ještě horší když je s ní tolik hodin a tak často.Prací mu ženskou podsunuli bez hledání jiné.Taková legalizovaná polonevěra.Jinak jeho takhle někam chodit jako baví mě nebaví.Kdyby ho to bavilo a s někym někde byl tak bych mu to tolerovala když bych na něm nic nepoznala.

Anonym (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

Miluno a ty budeš 3x za noc vstávat k řvoucimu miminu, vařit, uklízet,tak na to jsem fakt zvědavej,tebe totiž jako aidsacku budou hlídat no bordel doma máš, nakažený Ukrajinec, vás si pohlidaj, stejně dítě skončí v adopci

Miluna (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

Vařim a uklízim stejně a vstávat na to sem už psychicky připravená.A nevim proč mi píšeš ty hnusný věci!!!

Anonym (Po, 22. 11. 2021 - 18:11)

Miluno Míšu ti stejně vezme sociálka,nikdy jsi dítě nevychovala,nestarala si se, to všechno dělala tvoje máma,ty budeš vstávat 3x za noc k dítěti?

Miluna (Po, 22. 11. 2021 - 18:11)

Jo jen mi nadávejte ale proč to člověk za celou dobu zatim nechyt mi nikdo nevysvětlí co? A to sem byla v přítomnosti nakaženýho.A neznamená že jdu šukat,na to nemam náladu teď.Ale chci s nim povídat.Vyplňuje se vše že to chtěji do lidí píchat jako vstupenku na pět měsíců.Tohle už sem věděla před rokem.Kéž by mi šlo být tak lehkomyslní jako vy a nevidět v tom podvod.Vy se máte nejlíp když tomu věříte že to s náma myslí dobře.Vše si pěkně nesmyslně ospravedlníte.I kdyby vám po vakcíně začlo odpadávat kusy masa tak si to ospravedlníte.Zajímavý úkaz.

Anonym (Po, 22. 11. 2021 - 18:11)

Tobě po nevakcíně začaly opadávat kusy mozku a to je hrůza !

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 18:11)

Vyser se na toho idiota i na celou Doktorku

Miluna (Po, 22. 11. 2021 - 18:11)

Když já se s tim pořád nemůžu smířit že tady roky znam lidi a zrovna oni se do toho nechali vtáhnout.Uplně mi to uvnitř je k pláči a brečim za ně.Jak to mohlo být dobrý kdyby jsme tu všichni byli jako Alešek,Bořek a teď nevim jestli i ty a pomáhali si v tej zrůdnosti.Ale bohužel.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 19:11)

Alešek je očkovaný, tady to jen na tebe hraje. Nečetla jsi co psal před rokem? Už má v sobě určitě třetí dávku
On se má totiž moc rád.

Reklama

Přidat komentář