Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

I. (Po, 22. 11. 2021 - 21:11)

Stejně jako vím, že jsi očkováná

Miluna (Po, 22. 11. 2021 - 21:11)

:-) no a kdo by mi kde očkoval bez mého vědomí??? Spíš ti je divný že zatim do teď sem to nechytla tak vymýšlíš tohle.

Olga (Po, 22. 11. 2021 - 21:11)

Je to smutný a marný Miluno. Pouze kecy a ztráta času. Taky sbohem

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 21:11)

Kamarádko, to já samozřejmě nevím, z čeho ty píšeš, jen že SARS zmutoval a mobilem nejsi chráněná. PC ano, ale ne každým.

Miluna (Po, 22. 11. 2021 - 21:11)

Nevim co ti napsat.Počítačové viry a mobilní to bych do Covidu nepletla hele.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 21:11)

Kamarádko, nemám na mysli počítačové viry. No, dej na sebe pozor. Sbohem.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

Asi že holky odtud mIlču nemůžou nakazit, to je prča, lepší než televize.

Anonym (Po, 22. 11. 2021 - 18:11)

Protože oni na rozdíl od tebe nejsou blbí a vědí co je pro jejich zdraví důležité. Ty jsi zůstala sama a nedáš si nic vysvětlit

Miluna (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

Tak když jim do teď neni divný že maji jako vstupenku někam dávky,který ani nijak nefungujou jak vidim i z jiných zemí.Když jim nic do teď neni divný.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 18:11)

Miluno, ty feťáku nacpanej chemií a nevyléčitelnejma virama, šlehni si svuj rivotril s vodkou ať trochu zklidníš. Děláš ostudu akorát Richardovi. Jo a zdraví tě Libor, máš se ozvat.

Miluna (Po, 22. 11. 2021 - 18:11)

Tak mi to vysvětli proč sem to zatim nechytla???!!!!!!! Richard je uplně taky mimo,ty nevíš co mi doma odpovídá za kraviny.Doufam že Míša bude jako já. A jak se asi kvuli Míšovi můžu něcim uklidnit??? A Libor co ty znáš kdo mi píše??? Ale Libor je očkovaný tak se mi s nim sejít nechce.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 18:11)

Co jsi ty měla s Liborem? Jak potom víš, že je očkovaný? Po tebe je každý očkovaný prašivý pes? Já jsem čerstvě a nikoho neškatulkuju jestli je nebo není

Miluna (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

Nic sem s nim neměla.Libor je z Příbramy a zname se jen z internetu ale psal mi že je očkovanej a že se chce sejít.No neškatulkuju pokuď druhej neškatulkuje mě.Ale něco jinyho si s očkovanym psát a povídat a něco jinýho kdyby mělo dojít třeba k nějakýmu kontaktu.Nevim,nejsem si jistá jestli je to dobrej napad.Kdyby mě chtěl třeba políbit.Nevim nevim.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 18:11)

Buď snad ráda, máš štěstí, navíc nechodíš do práce a taky kdyby jsi to chytla ty s AIDSem tak to pro tebe může být finále. I když ty máš vlastně za dva roky naplánovanej vlak tak o co ti jde.

Miluna (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

To je jedno že nejsem v práci..Z.a R.jsou denně ve velkých kolektivech.Denně vlaky,autobusy.A u Sergeje jak sem psala to maji v práci očkovaný a jeden z toho je stejně v nemocnici s Kovidem,tak hlavně že je očkovanej.Jo přesně chtěla sem vlak kdybych neměla Míšu a život by byl tak jako sem měla před rokem.Teď už to ale bylo lepší.A určitě nechci být třeba po vakcíně ochrnutá!! Chci to nechat volně na Kovidu a nebo když se někdo rozhodne tak něčim jistym jako je vlak když chce.Nepotřebuju nějakou sračku do sebe která mi třeba jen zmrzačí nebo zhorší moje zdrav.problemy.

Anonym (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

Vakcina není žádná sračka. Ty jsi sračka,když to nechápeš a nechceš chápat. Kdo do tebe ty sračky hučí ?

Miluna (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

Představ si že i doktoři to do mě hučí.Doktoři kteří nejsou zkorumpovaný.Kdyby to bylo ve stylu jako dřívější očkování,který fungujou a člověk se nenakazí a nebylo by tam tolik zlých nežádoucích účinků a nevarovali by i před tim někteří odborníci tak bych na vše koukala jinak.

Návštěvník (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

MIluno víš, že pokud se sem rozšíří záškrt třeba z té Ukrajiny a vir zesílí, že to můžeš zase dostat?Chápeš souvislost se silným virem covidu?

Miluna (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

Já bych ale nesrovnávala starý dobrý ověřený vakcíny s tímhle.S těma sem neměla problem.Ve starých vakcínách byl vir v malém množství a tělo si na něj vytvořilo protilátky.Tyhle vakcíny ale fungují jinak a vzhledem k tomu jak málo vydrží tak defakt ani moc nefungují, jen zbytečně velký risk vážných nežádoucích účinků.

l. (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

Už jsi dávno naočkovaná, jen o tom nevíš

Reklama

Přidat komentář