Reklama

Výprask vařečkou

Zdeněk (Po, 28. 3. 2022 - 06:03)

Viděli jste určitě obrázky zlodějů na Ukrajině jak jsou připoutáváni ke sloupům - zpravidla smršťovací fólií co se běžně užívá jako obalovací materiál - a že je pevný. Někteří mají stažený zadek na výprask od kolemjdoucích ale zpravidla je ta fólie vedena přes tělo kde je pánev. Takže když je ten dotyčný posraný a pochcaný tak má opruzenin plný gaťata a musí ho to pěkně pálit. Nevím jak dlouho jsou takto přivázaní. No mrkněte na obrázky a je to na diskuzi - jak byste ten trest ještě vylepšili - viděl sem tam na videu jednu čipernou babku jak nakopává holou prdel chlapovi.

Prisna maminka (Po, 28. 3. 2022 - 00:03)

Byla jsem nucena potrestat svou 7 letou dceru celej dnešní den neposlouchala byla varována několikrát až mě kolem 19 hodiny došla trpělivost a řekla jsem ji ať jde do svého pokoje nevěděla proč tak šla a čekala mezitím jsem si šla před barák utrhnout čerstvý proutek a vešla k ní uviděla proutek a rozbrecela se tak všechno dolů mala damo s odporem všechno svlékla mimo trika a porucila jsem ji aby si klekla a opřela se o lokty tím měla krásně zadek vystrcen a začala ju svihat brečela prosila že už bude hodna ale mě neukecala dostala tradičních 25 na holou zadek krásně pruhovanej tak snad už bude hodna.

hodný tatínek (Po, 28. 3. 2022 - 08:03)

25 je moc, já pokud je to již třeba, tak dávám tak do pěti a má to úplně stejný účinek. Jelito tam má již po první a začne brečet a prosit, ale té je již 14. U nás je to většinou za kouření cigatet, když ji přistihnu nebo je to z ní cítit. Zkoušel jsem to domluvou, ale to bylo jako házení hrachu na zeď, ten výprask na holej zadek

Tomáš (Ne, 27. 3. 2022 - 12:03)

U mě to mamka střídá. Má vařečku se dvěma konci - jeden menší jeden větší jako klasická vařečeka a podle zlobení jsem bit jedním nebo druhým koncem. No a někdy musím klečet a mamka mi vzadu zaváže ruce a přiváže je k jednomu konci a druhý konec přiváže zase k nohám. Takže vlastně takto držím vařečku, ale nemůžu se moc pohnout.

Terka (Po, 28. 3. 2022 - 09:03)

to jsi mi připoměnl moji maminu, ktreá měla plný šuplík vařech. Od malých po prádelní vařechu a dle prohřešku brala velikost na můj holý zadek :)

Ivana P. (So, 26. 3. 2022 - 20:03)

Náš osmiletý Marek byl dneska pořádně bit. Už dlouho si koledoval, ale před trestáním utekl a zalezl pod postel… Tak jsme ho vytáhli a na tu postel ho hodili. Pak ho manžel držel a já jsem ho svlékala na výprask. Jeho sedmiletý bráška Matěj mi při tom musel pomoct. Stáhli jsme z Marka tepláky, pak jme mu sundali i ponožky a nakonec musely samozřejmě dolů spoďáry. Tričko jsme mu nechali. A pak byl pořádně potrestaný Markův vysvlečený, holý zadek…Manžel ho pořádně seřezal páskem. Při bití ležel Marek na břiše, držela jsem mu ruce a Matěj mu seděl na nohách. Řemen pořádně pleskal o tu jeho holou, kluk řval a bulil….

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 07:03)

Nejlepší výchova bijte oba .Popřemýšlejte o rákosce.

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 08:03)

Fuj

Pavlína (Čt, 24. 3. 2022 - 15:03)

Ahoj, hledám kamaráda nebo kamarádku na přehnutí přes koleno a pětadvacet na holou. Od muže výprask jen pro mě. Od ženy pro mě i pro ni. Vzrušující výprask, facky a sprosté slůvka, proplesknutí koziček. Vše v rámci playgame a oboustranného vzrušení. Možný i pár, kdy si mě jeden přehne a na výprask se bude dívat ten druhý a ponižovat mě komentářem, jak si to zasloužím. Je mi 37 let, jsem při těle, ale prsa číslo 4 . Střední Čechy. Výprask spíše u Vás . Ozve se mi někdo zde?

Pavel (St, 20. 4. 2022 - 14:04)

Ahoj Pavlíno.
Někoho takového zrovna hledám.Jsem také ze Středních Čech.
Ozvi se na tel.604 536 298

Dáša (So, 26. 3. 2022 - 09:03)

Ahoj zní to zajímavě a ten výprask jen rukou nebo jak by sis představovala ten samotný výprask ? :)

Pavlina (So, 26. 3. 2022 - 09:03)

Remenem nebo bicikem

Víťa (So, 26. 3. 2022 - 09:03)

Kartáč na vlasy, vařečka nebo rákoska tě neláká?

Pavlina (So, 26. 3. 2022 - 09:03)

Laka

Víťa (So, 26. 3. 2022 - 11:03)

Když tě to láká, tak mi můžeš napsat na kony83 zavináč seznam tečka cz

Tomáš (So, 26. 3. 2022 - 10:03)

Ahoj Pavlinko,já miluji přesně takový styl..Pokecáš více [email protected]

Letec Meresjev (Ne, 20. 3. 2022 - 14:03)

U nás za komunistu se rvali po práci jugoslávci a poláci a to byl vejprask.

Návštěvník (Ne, 20. 3. 2022 - 13:03)

Aha tak to se určitě děje

Návštěvník (Ne, 20. 3. 2022 - 16:03)

Ano dcera má tvrdou výchovu ,ale je zvyklá biju ji už od malička.

Valja (So, 19. 3. 2022 - 17:03)

Tak Matěj už byl bit. Klečel nahatý na posteli ve svém pokojíku, opíral se o lokty. Po obědě jsem za ním přišla s vařečkou. Musel si sundat tepláky, spoďáry dolů, pak letělo na zem i tričko… A pak už klečel nahatý na posteli, (bosý už byl). A pak byl bit, ztřískala jsem mu pořádně holou prdel vařečkou. Po výprasku měl zadek plný červených koleček od vařečky. Brečel, slzy mu tekly velkým proudem a hrozně řval bolestí.

Reklama

Přidat komentář