Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Šárka (Po, 22. 11. 2021 - 08:11)

Vyčurala jsem se normálně, nic zvláštního. A pak jsem si ji šla vypláchnout, aby mi nesmrdělo z pussy.

Šárka (Ne, 21. 11. 2021 - 22:11)

Určitě jste si všimli, že já napíšu vždycky něco nového a neopakuju se. Nebudu nikoho nudit psaním těch samých blbostí. To toho radši nechám.

Šárka (Ne, 21. 11. 2021 - 22:11)

Našla jsem to na straně 21. Asi se jí ten článek líbil, může si tu techniku na pánském hajzlu vyzkoušet, než o tom začne psát taky.

Pavkol (Ne, 21. 11. 2021 - 18:11)

ta předchozí zpráva měl být dotaz. takže ještě jednou už tě někdy někdo čůrat viděl? a ne čirou náhodou ale že se choval jako voyeur?

Uzba (Ne, 21. 11. 2021 - 21:11)

Ty s míšou

Návštěvník (Ne, 21. 11. 2021 - 18:11)

Proč jsem chodila čůrat do lesa? Protože jsem prostě chtěla znovu zažít ten pocit, který mě tak překvapil. Ještě jsem si představovala, že by mohli být dva. Ale i když tam nebyl, stejně jsem cítila příjemné šimrání z toho pomyšlení, jak vystrkuju do rokle holou ďupu, že mě může každý vidět. A nejde o nějaké ponížení svoje či jeho. Prostě si jen vychutnávám jeho i svou reakci. Jak reaguje na spatření něčeho tak obyčejného na části mého těla. Je vidíš z diskuse, u některých mužů to vzbuzuje podivné touhy. Cítím se být spíš zbožňována než ponížena, když se mě Karel ptá, jestli mi někdo utřel pysky. Nebo myslíš, že by mě tím chtěl urazit? Když se mě někdo zeptá, jestli bych si je nechala utřít, brala bych to tak, že mi tu službičku prostě chce udělat. Nebo je jen zvědav, jak budu reagovat. Nehledám v tom snahu někoho ponížit. Chceš to ty, chci to já, je to pro oba zajímavé? Nemusíme vysvětlovat, proč.

Návštěvník (Ne, 21. 11. 2021 - 18:11)

úžasná konečně někdo s kým by se dalo kecat asi o všem možném takže už tě někdy někde někdo čůrat viděl? a to ne že čirou náhodou ale že se zachoval jako voyeur

Pavkol (Ne, 21. 11. 2021 - 18:11)

asi spíš ta lampa

Pavlína (Ne, 21. 11. 2021 - 18:11)

Karle, čurat ve stoje umí každá, ale pokud nechce, aby jí to neteklo po nohou, tak musí trochu roztáhnout nohy a aspoň částečně podřepnout. S čuráním do pánského pisoáru je technický problém, protože kluci ho jen vytáhnou z poklopce, ale my si musíme sundat kalhotky. Když máš i kalhoty, tak musí dolů všechno. Představ si mě: jsem na pánském hajzlíku, oba dva kakací boxy jsou obsazené nebo zavřené. Chce se mi tak, že to nesnese odklad, takže se rozhodnu použít mušli. Otočím se k ní zády, sundavám kalhoty, jedna noha mi zůstane v nich a aspoň jednu musím vyklepat z nohavice, abych je mohla dát víc od sebe. Poskakuju po jedné noze, a snažím se umístit pičku nad mušli. Vypadá nechutně, nějaké přilepené chlupy, takže se štítím dotknout. Nepovedlo se, je to moc vysoko. Studený dotek na zadku mě donutí změnit taktiku, ale už jsem si ucvrkla, stéká to ke kolenu. Musím to zkusit zepředu, ale zaměstná to obě ruce. Otočím se v té nohavici, jak mám kalhoty obtočené kolem jedné boty. Když se zakloním, roztáhnu pysky, druhou rukou si povytáhnu halenku a zakloním se a snad se mi podaří stříkat trochu do kopce a do mušle se trefit. Chvilku se zdá, že mám vyhráno, ale část končí dole na kalhotách a botách. S největším úsilím zastavím proud a volnou nohu dám nahoru na mušli. Jednou nohou v kalhotách, rozkročená ve stoje s druhou opřenou o horní okraj mušle to jde. Soustředěně se skloněnou hlavou spouštím proud a s úlevou zjišťuji, že to jde. Najednou do místnosti vkročí cizí chlap. Všimnu si ho, až když přistoupí k vedlejší mušli. Už to nejde zastavit, měla jsem dvě piva a mušli jsou sotva dvě deci. Snažím se narovnat, ale ztrácím rovnováhu a on má mokré boty. Noha se mi totiž zasekla v pisoáru a v pádu ho pokropím od pasu dolů. Z boxu vylezl další kluk a oba mi koukají na stříkající kundu, než se mi to podaří zastavit a postavit se na nohy. Pak se otočím a dvě minuty mi trvá, než se celá roztřesená nacpu zpátky do těch kalhot, zatímco mi koukají na zadek. A teď hádej: myslíš, že chci něco takového absolvovat, nebo raději vyjdu z hospody ven a vyčurám se raději pod lampou do trávy?
odpovědět

Šárka (Ne, 21. 11. 2021 - 22:11)

Pisatelka to opsala ode mě, pročpak to dělá? Psala jsem to před měsícem či dvěma.

Šárka (So, 20. 11. 2021 - 18:11)

Včera jsem byla zase v sauně. Potom u bazénu, kde jsou i sprchy, služba někdy včas nerozsvítí a když se setmí, tak není skoro nic vidět. Sprchy jsou taky společné a kolem bývají chlapi. Ale protože bylo dost šero, tak jsem to normálně vypustila proudem. Sprcha byla studenější a cítila jsem, jak teplý proud stéká po stehně.

Honza (So, 20. 11. 2021 - 12:11)

Pošle mi prosím někdo nějakou úchylarnu prosím. honzacipisek@seznam. cz

Návštěvník (So, 20. 11. 2021 - 13:11)

Cipísku kolik ti je aby z toho ještě nebyli problémy

Pavkol (So, 20. 11. 2021 - 11:11)

to by se mi taky líbilo MOniko

Monika (So, 20. 11. 2021 - 11:11)

ale ty jsi neznámý to bych se asi nevyčůrala ale kdyby se mi chtělo dost nutně tak asi jo taky

Petr (So, 20. 11. 2021 - 16:11)

Je mi 29,chtěla bys mi ukázat čůrání?

Návštěvník (So, 20. 11. 2021 - 13:11)

ok chápu nevadí

Monika (So, 20. 11. 2021 - 10:11)

Jemu se to taky líbí, že mám velký proud. Ale někdy čůrám slabě ikdyž musím a taky se mu to líbí že mám zase mokrý zadek jak to neproudí moc dopředu ale dozadu nebo nakřivo

Pavkol (So, 20. 11. 2021 - 18:11)

mě je 46 a jsem z prahy ale už v minulosti se mi tady domloouvání nevyplatilo. takže si stejně počkám na lepší počasí (teď by to venku asi moc nešlo) si takéz Prah Moniko?

Monika (So, 20. 11. 2021 - 00:11)

Čůrala jsem a nemohla jsem to už vydržet a koukal na mě kamarád, ale bylo mi to jedno, protože to chtělo ze mě strašně rychle ven a radši jsem mu to ukázala, než abych byla pochcaná

Reklama

Přidat komentář