Reklama

Gamblerství

Anonym (So, 25. 12. 2021 - 06:12)

0

7 (Pá, 24. 12. 2021 - 22:12)

7

4 (Pá, 24. 12. 2021 - 22:12)

4

Prat (Pá, 24. 12. 2021 - 19:12)

Ty tu machrujes a si zasranej gambler jen

Návštěvník (Pá, 24. 12. 2021 - 04:12)

12 17 6 11 44 35

Kamil (Pá, 24. 12. 2021 - 01:12)

No nic...Doufám, že se stále držíte - Kevin, klukv, Lemog, Tragik a jiní a jíní...přeju Vám všem krásné Vánoce a v novém roce 2022 hodně spokojenosti, štěstí, zdraví a držte se!!!!!

Kamil (Pá, 24. 12. 2021 - 01:12)

Vidím kolem sebe spoustu kamarádů, kteří v tom také lítají...někteří více, jiní méně...ale přesně vidím vzorce chování, které znám...Jeden kamarád vsadí, neustále civí do mobilu, á minuta kontroluje livesport "co kdyby", občas říká, že vyhrál např. 9 tisíc, jenže peníze nikdy nevybere a za pár hodin je vzteklý a je na nule...K čemu taková hra je...k čemu zažívá ty nervy...vždy´t i když vyhraje, tak je jasné, že ty peníze sázkovce vrátí? Když mu člověk chce poradit, tak ho to baví, je to jeho koníček, apod.

Kamil (Pá, 24. 12. 2021 - 00:12)

V jednom Tě ale obdivuju...tu tvojí houževnatost s jakou se stavíš k splácení půjčky. Já naštěstí vždy prohrál jen své vydělané peníze, takže jsem padl na dno, ale hned jsem mohl zase šetřit a hrabat se ze dna...A Ty vlastně roky splácíš účty za svůj "minulý život" před abstinencí. Máš můj respekt a mají ho všichni, kteří se snaží z toho pekla dostat!!!

Kamil (Pá, 24. 12. 2021 - 00:12)

Ale jak se říká, někdy "Bůh zavře dveře, aby otevřel okno. Před časem jsem zainvestoval do akcií, fondů a prakticky jejich hodnota se zvýšila o částku cca stejnou, jako jsem utopil v gamblu - musím to zaklepat...dokud člověk totiž neprodá, tak ještě nic nevydělal... Ale můžu říct, že paráda oproti gamblu...žádný stres, nervozitu jako jsem míval při vsazeném sportovním utkání z toho nemám...každy všední den přitom hodnota mojích akcií různě skáče +/- 2 tisíce...5 tisíc...někdy jsou i dny kdy je to +/- 20 tisíc...ale jsem klidný jak želva...:-D

Kamil (Pá, 24. 12. 2021 - 00:12)

Přesně jak píšeš - je potřeba ty prohrané peníze brát, že nebyly...mám to nastavené úplně stejně...ve chvíli, kdy začnu přemýšlet, "kolik jsem v tom utopil peněz a co vše jem za ty peníze mohl mít", tak je to nejlepší cesta k té recidivě...Vždyť není problém si vzít např. půjčku + našetřené peníze, šoupnout to na jeden zápas kurz cca 1,9 a je cca 50% šance, že to opravdu vyjde a dostanu se na tu "nulu..."
V tuhle chvíli jsem přesvědčen (realita by dost možná byla jiná), že bych v případě výhry dokázal po zkušenostech s gamblem co mám, vybrat prachy a už nikdy nevsadit...ale víš, co? Já už nechci ani zažívat nikdy ty stavy, kdy jsem byl nervózní jak to dopadne, neustále jsem sledoval monitor či mobilní telefon jak se utkání vyvíjí, nedokázal jsem v klidu sedět na místě, neustále jsem chodil na WC zpět, stále jsem pil vodu...Tlak jsem musel mít alespoň 200/100, takže by mě to nezničilo jen psychicky, ale i fyzicky. A ve chvíli, kdy by to "nedopadlo" a prohrál bych? To by byla jistá cesta zpět až na to dno, tzn. prodej akcií, sázka, která by mi alespoň vrátila to co jsem měl našetřené + výše půjčky (chtěl bych zpět to co jsem měl před recidivou)...
Prostě vím, že ty gamblerské vzorce chování v sobě mám a mít budu do konce života...:-( Cítím to i v různých "neškodných věcech" - jednou za pár měsíců koupím los - nevyhraju - uvědomím si, že za ty prohrané peníze jsem mohl mít výborné jídlo v restauraci - přemýšlím zda nemám jít koupit další los, "ten už určitě bude ten výherní." Nebo jsem hrával pokrovou gamesu na mobilu a často, když jsem přišel o virtuální žetony, tak jsem se je pokusil vyhrál sázkou "all in" vyhrát zase zpět a zbankrotoval jsem

1 (Pá, 24. 12. 2021 - 00:12)

1

Kamil (Pá, 24. 12. 2021 - 00:12)

Ahoj Kamaráde,
z Tvých řádků vidím, že víš o čem mluvíš, že se v téhle problematice vyznáš a ve všem s Tebou souhlasím!!! :-)
Já jsem na samé dno spadl 26.7.2017, to jsem prohrál poslední peníze, od té doby až do listopadu 2020 jsem nic nevsadil. Pak mě postihla krátká recidiva, kdy jsem zase nějaké peníze prohrál, cítil se mizerně, nic mě nebavilo, měl jem výčitky, chtěl jsem vrátit čas a žít jako ty 3,5 roky předtím...
Naštěstí (trošku shodou náhod - zrecidivoval jsem o víkednu, kdy nebylo možné prodat akcie, vzít si nějakou rychlopůjčku a pokusit se vyhrát peníze zpět) se mi povedlo recidivu zastavit a postupně se vrátit k "normálnímu životu."
Nyní již zase funguju jako před recidivou - užívám si života jak to jen jde - mám přítelkyni, jezdíme po výletech, chodíme do restaurací, často jí koupím drobnost, která jí udělá radost...vše jsou lépe vynaložené peníze, než je utopit v gamblu

Návštěvník (Čt, 23. 12. 2021 - 09:12)

Ahoj Kamile a všichni, co jen nahlíží (přidejte své zkušenosti, názory, komentáře, nápady, jak povzbudit ty, kteří ještě tápou a nerozhodli se pro lepší cestu). Jo, jo, budeme navždy ovlivněni tím, čím jsme si prošli a procházíme, ale když to "dáme", tak hlavně posilněni do konce života. Hodně důležitý krok je, zapomenout na ty prohraný částky. Já to beru tak, že žádný peníze prostě nebyly, protože myšlenka, že byly, svádí k nápadu zkusit je vyhrát zpět. Ale my už jsme chytřejší, nehledě na to, že jsme si to už i vyzkoušeli a víme, že nevyhrajeme. Takže splácím půjčku, jako by si člověk za to něco pořídil. A pořídil, i když ne zrovna nic hmotného, tak jednu velkou, největší životní zkušenost, která mě posunula dál a pomohla mi k uvědomění si, co chci: "chci žít normální obyčejný život jako předtím" a už neuhnu, neškobrtnu, budu tím, kým já chci být a ne tím, koho ze mě chtěla mít má závislost na hře a kam mě chtěla dovést. Já chci jinam a proto tam už kráčím a pokud slyším hlas tě bestie, nasadím si sluchátka nebo zapnu v hlavě vzpomínky na dobu "před" a jdu klidně dál, prostě tam, kam chci zase patřit. Tak pojďte všichni se mnou za těmi, kteří už bezpečně kráčí před námi. Pěkný víkend všem.

ěě (Čt, 23. 12. 2021 - 08:12)

546250177041

2 (Čt, 23. 12. 2021 - 05:12)

2

Návštěvník (St, 22. 12. 2021 - 08:12)

Vsadit?

140 (St, 22. 12. 2021 - 06:12)

43453212118

Songor (St, 22. 12. 2021 - 05:12)

Remunda

3 (St, 22. 12. 2021 - 05:12)

3

4 (Út, 21. 12. 2021 - 08:12)

4

Reklama

Přidat komentář