Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Návštěvník (Čt, 18. 11. 2021 - 07:11)

Je jí 13 let!!!!

Pavkol (Čt, 18. 11. 2021 - 07:11)

jsem Pavel z prahy pracuju v pondělí v keramické dílně ve středu to prodávám v obchůdku a ve řtvrtek zprostředkovávám dodávku mezi tímto a jiným obchůdkem a jiné věci (pošta potraviny vynášení odpadků atd. mám rád turistiku a hokej a díky časopisu České ložnice které jsem odebíral před 2O lety se mi líbí i tato nekonvenční praktika protože jí tam fotili a od té doby se na podobná témata rád s holkama bavím samozřejmě jen s těma u kterejch mi to projde. Tak to jsem rád že si čůrala a že si byla ochotná na to odpovědět. Jinak nejsem úplně zdravý (mám epilepsii) takže i když hledám holku za normálním účelem (hlazení a líbání) a ne za tímto o kterým si teď píšem tak se mi hledá vztah velmi těžko poslední vztah jsem měl před 2 roky

Anna (Čt, 18. 11. 2021 - 07:11)

Jsem svobodná a bez kluka . Jsem z Prahy a máma má obchůdek s cukrárnou tady na Petřinách

Návštěvník (Čt, 18. 11. 2021 - 07:11)

já to nepsal ale já bych měl taky zájem jsem Pavel z Prahy. A dneska už si do záchodu čůrala Aničko?

Anna (Čt, 18. 11. 2021 - 07:11)

Ano a kdo jsi?

Pavkol (Čt, 18. 11. 2021 - 06:11)

tak nemuselo by to být zblízka buďto jako v případě Kristýny někde v přírodě ale tak aby byl ten zlatý déšť vidět anebo přímo na záchodě ale tam by bylo i čůrání i žbluňkání spíš jen slyšet. ale to už jen polemizuju samozřejmě že po všech předchozích zkušenostech tady by mi šlo jen o čůrání

Šárka (St, 17. 11. 2021 - 22:11)

Někdo by řekl, když ti kluk kouká při lízání přímo do píči, že by ses před ním nemusela stydět se vyčurat, ale tak to není. Může se přece stát, že si přitom blahem ucvrkneš. Často se mi potom chce čurat. Ale to je něco jiného. Pro holku je přijatelnější, když tě láká sexuální aktivita, a ne to čurání. Kdyby mi kluk řekl poté, co mě vylízal, že se chce podívat zblízka, jak čurám, tak bych se styděla moc.

Pavkol (St, 17. 11. 2021 - 20:11)

Ok

Návštěvník (St, 17. 11. 2021 - 16:11)

mě se to taky povedlo jen jednou v dubnu roku 2009 ale to už jsem tady i na jiných vláknech psal mockrát

Návštěvník (St, 17. 11. 2021 - 12:11)

Když je to hodně nápadně tak by to asi vadilo každý ale když by to bylo nenápadně jak se říká jen tak po očku. Tak to může být i rajcovní otázka je pro koho jestli pro toho šmíráka nebo pro tu čůrající nebo pro oba

Návštěvník (St, 17. 11. 2021 - 12:11)

Vždy se nestyděly přede mnou čůrat jen ženy, které měly ke mě vztah, nebo jej očekávaly. Nijak zvlášť mne to nevzrušovalo, ale věděl jsem co to znamená. Náhodná přistižení jsem vůbec neregistroval.

Pavkol (Út, 16. 11. 2021 - 05:11)

jsem zvědavý i po ránu

Hune (Po, 15. 11. 2021 - 19:11)

Ostudo!

Pavkol (Ne, 14. 11. 2021 - 17:11)

já jsem viděl v 34letech 22letou kristýnu ale asi se jí to nelíbilo protože i když mi nevynadala ani nic neřekla tak jsme se pak neviděli 2 měsíce nic méně jsem viděl pouze její zlatý déěť protože mindu si stačila zakrýt

Návštěvník (Ne, 14. 11. 2021 - 12:11)

Libor je narcis a ma okolo sebe hejno slepic,který jsou všem pro smích a ty si fakt jouda.

Pavkol (Ne, 14. 11. 2021 - 11:11)

to není problém klidně můžu zůstat jen u chcaní ale problém je v tom že dřív se o tom tady psalo jedna radost (to jestli to byli holky nebo pseudo gayhoniči v tuto chvíli ponechme stranou) ale teď cca nějakých 10 měsíců nereagují ani na dotaz. Dobrá nemusím takovej bejt ale i na té poslední diskuzi kde se začli řešit taky už jen normální věci se řeší jeden člověk a nic jiného. Takže až se rozhodnu odejít (i kdyby to bylo až v roce 2022) tak to nebude proto že jsem to kdysi sliboval ale proto že mě náplň toho co tu lidi píšou přestává bavit. to už je fakt lepší si číst holky a nahota doma a podobné příspěvky to je aspoň šťavnatější

Šárka (Ne, 14. 11. 2021 - 17:11)

Ty pořád řešíš, proč tu být nebo nebýt, a ani nenapíšeš, jestli se ti líbilo to, co jsem já napsala. Mě tvoje zvědavost nevadí, ale asi bude lepší se tomu tématu vyhnout a psát na jiné vlákno spíš jen o té nahotě.

Pavkol (Ne, 14. 11. 2021 - 19:11)

máš pravdu tady je totiž problém že když se tu může podepsat kde kdo jak chce tak před časem mi tu jedna šárka udělala radost ale možná si to nebyla ty možná to byl ten fejk ale na druhou stranu se mi na tobě líbí že si tak upřímná že to člověka neurazí kdybych se choval normálnějc a rozumnějc a byla bys ze stejnýho města tak bych holku jako jsi ty moc a moc chtěl

Šárka (Ne, 14. 11. 2021 - 23:11)

Taky jsem ráda, že bys mě moc a moc chtěl, protože každá holka je ráda, když ji kluci chtějí. Já jsem ale z Prahy a jsem zadaná. A jestli tě to zajímá, tak jsem se dnes vykákla opravdu důkladně. Měli jsme totiž včera svatomartinskou husu, takže jsme se přežrali. Dnes jsem pocítila velkou úlevu. Musela jsem to splachovat nadvakrát a pak si umýt prdel v umyvadle. Do vany se mi už nechtělo. Za chvíli jdeme do pelíšku, tak dobrou noc.

Pavkol (Po, 15. 11. 2021 - 19:11)

výborně já tušil že když to s tou svou zvědavostí nebudu přehánět že se mi někdy zas jednou pochlubíš díky moc

Reklama

Přidat komentář