Reklama

Nevěra v lázních

Veronika (Út, 2. 8. 2022 - 16:08)

Já jsem v lázní byla také ještě za svobodna, ale měla jsem již vážnou známost. Tam jsem potkala kluka, také ještě svobodného, ale již přes řicet. Nějak jsme si padli do oka a třetí den již jsem byla bývalému příteli nevěrná. Ten kluk byl u mě na pokoji a to, že je panic mi řekl až požději, aktivitu jsem nějak vyvinula já, ale on mi měl svlečenou během chvilky i hezkou předehru uměl a když zasunul, tak byl jako zkušený milenec, jen jsem nečekela, že se udělá do mě, ale nějak mi to zase nevadilo, protože jsem se zamilovala. Na závěr jen řeknu, že ty lázně nezůstaly bez následků, ale asi dobře, protože jsme spolu již třicet let a máme tak starou dceru a o tři toky mladšího syna.

Návštěvník (Pá, 12. 8. 2022 - 10:08)

prostě dcera byla počata v těch lázních gratuluju a blahopřeju

Patrik (St, 3. 8. 2022 - 14:08)

To gratuluji, že Vám to tak vydrželo, možná, že by ani ten předchozí vztach nebyl tak dobrý.
Já byl také v lázní ve Vráži u Písku, také jsem podlehl pokušení a byl manželce nevěrný, ale po návratu jsem předstíral jak jsem se těšil a zůstává to moje tajemství. Ta paní už ani nevím odkud byla, jen vím, že byla také vdaná a měla to také jen takový lázeňský románek, jen vím, že říkala, že její manžel je její první a jiného chlapa nepoznala. Ve finále člověk zjistí, že ta soulož je v podstatě všude stejná a jde hlavně o toho člověka.

Návštěvník (Čt, 21. 7. 2022 - 18:07)

Tak s úlety se v lázních musí počítat.

Tass (St, 20. 7. 2022 - 09:07)

Tak to jsi měla štěstí v neštěstí, že máš tak milujícího manžela. A srovnal se s tím tímto způsobem. Jiný by ti třeba sbalil kufry.

Laura (Út, 12. 7. 2022 - 20:07)

Ahoj.
Mám jet do Priessnitzovich lázní v Jeseníku a neznám to tam. Je tam kde zajít posedět nebo na tanec?

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

Ještě dodám, že ženám se ve skutečnosti u většiny takovýto a ještě divočejší sex líbí a víc se udělají, jenže si vše později rozmyslí a chtějí z toho ještě něco vytřískat, ten obrovsky silný několikanásobný orgasmus jim asi nestačí.

Tass (Po, 4. 7. 2022 - 18:07)

To že si divoký a neplánovaný sex mají ženy rády je pravda :-):-) Doma s manželem jen v posteli, ale vlázních hotové divošky :-)

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

A za pár let požene panáčka k soudu kvůli znásilnění. To, že hekala slastí a osahávala ho už bude bráno jako, že k tomu byla donucena jeho saháním blízko k pindě. Ještě bude jednou sranda.

Tass (Po, 4. 7. 2022 - 17:07)

No doufejme, že se naše ženy nikdy tak nezblázní a nebudou tohle. Dělat to by byl konec všeho.

Tass (Po, 4. 7. 2022 - 01:07)

Dobrý den lázeňáci
Chtěl jsem se zeptat, jestli se některému z vás povedlo svést masérku.

Jindřiška (Po, 4. 7. 2022 - 10:07)

Hned prvně v lázní a první masáž jsem měla docela mladého masera. Když mi začal masírovat kyčle a několikrát projel kolem vaginy, tak jsem se děsně vzrušovala a začala se i hlasitě projenovat. Asi vytušil co je, tak mi podrážil poštěváčka. To už jsem nevydržela a sáhla mu na penis, který mu již stál. To už si masér stáhnul kalhoty, mě si hezky upravil na té lavici a už mi ho tam strčil. Nevím, zda to neměl, ale po několika zasunutí mi již stříkal na bříško. Více jsem se s tím maserém nesetkala a masáže mi dělaly masérky. .

Zuzka (Pá, 15. 7. 2022 - 15:07)

Při první kompexní masáži v lázní jsem byla ještě svobodná a bez kluka. Masér byl již sice starší pán, ale já nadržené takové telátko. Když mi projel několikrát kolem prsou a pak kolem pochvy, tak jsem to nevydžela a sáhla mu pod plášť na penis, který byl napěchovaný ve slipech. Nebyla jsem si první, zastavil masáž, počkal až si ho hezky postavým, sáhnul do šuplíku vyndal kondom, navlékl, pak si mi upravil a přirážel pokud se neuděla. Pak mi poslal do sprchy a bylo po klasické masáži, ale po krásné souloži. Příště jen řekl, souložit budeme až po masáži a opravdu nezklamal.

Dračice (Ne, 17. 7. 2022 - 08:07)

No jo někteří maséři jsou šikovní ;-) ve kterých lázních se ti to přihodilo :-)

Tass (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

Tak to vám gratuluji :-) to se myslím hned tak někomu nepovede svést masérku nebo maséra :-)

Jana (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

Takovéto akce přímo miluji, škoda, že jich je hodně pomálu, dnes se každý bojí a má strach, aby to co se stalo někdy některá z nás nevytáhla.

Zátka (Út, 28. 6. 2022 - 00:06)

Jsem byl v lázních a byl sem věrný, nikdy jsem nezasunul, jen jsem omrdal uklizečku, ale byla to holka 19 let, říkala že je rok z děcáku a neměla jinou možnost než dělat s koštětem. Byla hezká, tak jsem ji pozval k nám co tomu řekne manželka. ta z toho měla radost a řekla že může u nás bydlet. Tak jsme tři, zatím to klape, baba se někdy proti mě spiknou, jedna vaří a druhá peče buchty, prcáme a spíme společně, jen na dovolenou jezdím sám.

Véna (So, 25. 6. 2022 - 21:06)

V lázních jsem začal pracovat v šestnácti letech jako pomocná síla v provozu a když jsem po nějakém čase pochopil jak to tam vlastně chodí tak jsem si za sezónu vydělal i na novou škodovku Rapid 130. Nikdy před tím bych si ani nepomyslel jak jsou některé ženy z pravidla vdané starší dámy tak zvrhlé a chtivé náruživého sexu který mnohdy s manželem nebo jiným mužem neměli i několik let. Já osobně jsem to později začal brát jako takovou dobrou službu kterou jsem si hodně užíval a měl jsem v rukou i mnoho smyslných a nádherných zralých žen se kterými jsem udržoval i tajný vztah na dálku. Dnes je to už všechno minulost ale rád na to vzpomínám.

Návštěvník (Ne, 26. 6. 2022 - 14:06)

Manželky totiž doma stále bolí hlava a nějaký odvaz nechtějí a nebo se stydí a chlap je naštvaný, že je k nepoužití a chodí za milenkou, která je akční a odvazová. A kupodivu s jiným ty manželky řádí bezhlavě jako děvky.

Patrik (Po, 13. 6. 2022 - 12:06)

Já byl v lázní a to jsem byl ještě svobodný. Jen řeknu, že se říká chlapy jsou na ženský, ale opak je pravdou. Když vám řeknu, že mimo prvního večera jsem měl každou noc paničku, která měla sólo pokoj, byla vdaná a chtěla souložit. Ty ženy si o to řekly sami.
Některé mi připadaly, že tam jezdí jen za tím. Já u všech používal kondom, protože jsem nechtěl nic chytit. Dvě krabičky jsem měl stále při sobě.

Reklama

Přidat komentář