Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

G. (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

Ok,tak ať ale pak netvrdí, že byla původní a ukradl ji někdo nick.

Mumínek (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

Ano, bez urážek by to určitě jít mělo. K těm příspěvkům více, určitě si nepíše sama sobě neboť já Kláru (ani jednu) nepíšu a reaguji na ní. Jestli to je či není fikce asi není vaše starost ne? Buď věříte, že není a pak diskutujete nebo to vnímáte jako podvod a pak to nečtu, neřeším a nekomentuji. Případně pokud to bylo myšlené tak, že nejde o tu Kláru, co sem psala dlouhodobě a odešla kamsi vedle, tak to tady všichni víme, takže se nijak podvaděni necítíme. No a ta blbina s matkou dvou dětí, kde jste na to přišel? Nejen, že dotyčná podle toho, co psala nejspíš žádné děti nemá a navíc ikdyby jich měla osm, tak co jako? Nechápu. Vypadá to, že se tady ještě nějakou dobu bude konat pomsta za tu odejitou Kláru, ale to byla čistě její volba nikdy jí tu nikdo nenapsal ať odejde. Sama to neustála a rozhodla se odejít jinam, ale klidně tu mohly psát dvě Kláry.

Klárko, (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

nezapomeň, nemusíš odpovídat na co nechceš.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

To nemusí, ale pak je to jen jede velkej fejk.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

Odpověz mi Kláro na otázku,jak se jmenoval tvůj otec křestním jménem a kde momentálně žije.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

Tak teď jsi to posral. Na to ti určitě odpoví. To si má jako vymýšlet. nebo jak to myslíš. Jen ji vyplašíš, to takhle nejde. Ona stejně víc neřekne, ber nebo neber.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

Klára od Libora s tím problém neměla ,tato viditelně ano. Co tu chcete řešit? Jednoznačný flash troll.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 20:06)

Myslím, že by to mohlo jít i bez urážek. Ale zopakuji otázku, kterou jsem zde současné Kláře už jednou položil, ale jednoznačně neodpověděla. Kláro, už jsi napasala, že si začala psát, a potom ti byl nick ukraden. Tak ještě jednou. Začala jsi psát na stránce 22. Můžeš napsat po kterou jsi to psala ještě ty? A od kdy tvá jmenovkyně? Mohu poprosit o odpověď? Na ty staré stránky se jednoduše dostaneš, když v adresním řádku přepíšeš poslední číslo. Současně je tam page=939, tak tam přepiš page=21. Tím se tam rychle dostaneš, a mohla by sis pročíst svoje začátky psaní s Vilíkem. A napsat sem, kdy jsi tehdy skončila psát.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 20:06)

Mě by hejtři zajímalo, o co vám jde? Co vám dělá ona nebo my anonymové? Matka od dvou dětí? A to říká přímo ten chlapík, co píše druhou Kláru? Prdel s váma.

Choze (St, 9. 6. 2021 - 20:06)

Klárko,měl bych ti popřát hodně štěstí zde na vlákně. Ano a velmi rád bych to udělal,ale to jakým způsobem jste vytunelovali toto vlákno a vyštvali zde zavedenou Kláru s Liborem pryč, z tebe a tvých příznivců dělá společenskou lůzu a spodinu. Proto si tě nevážím a vše co zde píšeš a prezentuješ je jeden velký podvod a o takto nekvalitního člověka bych se ani myšlenkou nezabýval. Ale můj názor zde na tebe a tvé chování zde prezentuji hlavně pro ostatní, aby si z takových lidí jako ty nebrali příklad.

Hm (St, 9. 6. 2021 - 20:06)

Asi by se velmi podivili vaši známí co matka od dvou dětí dokáže...,že " Kláro "

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 20:06)

ujasni si co znamená slovo vytunelovat, jsi směšnej. A neurážej ji.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 20:06)

Děkujeme za názor a posíláme klíčenku.

No (St, 9. 6. 2021 - 19:06)

Je to zcela jiná Klára než ta od Libora. Trapná.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 19:06)

A on někdo tvrdí, že je to Klára z povídky? Kde? Je to normální holka, ne umělá.

Ty, (St, 9. 6. 2021 - 20:06)

Ta nová Klára tady je fikce jako prase a samomluva jednoho člověka v množině vymyšlených nicků.

Dan (St, 9. 6. 2021 - 20:06)

Souhlasím. Žumpa a lidský bahno .

Mumínek (St, 9. 6. 2021 - 19:06)

Hezký, až tedy na to s tím debilním klukem. To mi k tobě prostě nějak nesedí, dosud jsi takto nepsala. Samo o sobě to je nepříjemné, ale nevím jestli je to nějak často, že by kluci čekali na dámských wc.

Klára (St, 9. 6. 2021 - 19:06)

Jo já vím, já to tak nemyslela, spíš z legrace. Zažila jsem to jednou. Ale venku na těch zábavách to se ty holky i bojí, aby tam nějaký ten kluk nebyl schovaný ve tmě.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 21:06)

Jsi tady ještě?

Reklama

Přidat komentář